Oświadczyny

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
u mnie bylo tradycyjnie
troche to krępujące :]
takie klęczenie faceta koło rodziców i przyszłych teściów

no ale mój mężczyzna jak zawsze stanął na wysokości zadania :)
 
Z

zypek84

Guest
U mnie było tradycyjnie, ale nie klęczałem ;-) Byli rodzice i rodzeństwo - całkiem niezła imprezka.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja sie ciesze ze moj klęczał :) to dla mnie jakis symbol
nie zrobilby na mnie takiego wrażenia jakby nie klęknął :]
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
a ja jakoś nie chcę, żeby mój ukochany przede mną klęczał... jakieś teatralne i sztuczne mi się to wydaje.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nom według mnie też jak klęknie po prosi heh a nie da tylko tak normalnie
nie widzisz mi się takie coś...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wlasnie romantyczne :) tu nie chodzi o poniżenie czy coś takiego, bo dla faceta, ktoremu zalezy na kims ponizenie to nie bedzie
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
w sumie to jest w tym najlepsze jak jest romantycznie :)
 
Z

zypek84

Guest
Klęczenie nie jest teatralne, jest bardzo fajne, tylko nie każdego na to stać i nie każdemu to pasuje.
 
Z

zypek84

Guest
Bo są przecież zatwardziali faceci, którzy nigdy przed kobieta nie uklękną, chyba, że w intymnych sytuacjach :p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
My mamy jeszcze to przed sobą, ale chciała bym żeby to odbyło się oficjalnie i po staremu jeśli chodzi o rodziców, a jeśli o samo moje "TAK" to chciała bym sama być z nim w tej chwili
:)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja bardzo chciałam oświadczyny z zaskoczenia i tylko we dwoje:) nie żadne kwiaty, restauracje czy teatralne gesty... a już na pewno nie wchodziła w grę pokazówa przy publiczności (dla mnie to mega wiocha i zero w tym intymności) i miałam najpiękniejsze oświadczyny na świecie :D
Siedzieliśmy w weekend u Niego i jedliśmy pizzę, nagle S. mówi, że "mam dla Ciebie coś małego i ślicznego" i przyniósł mi maskotkę pieska z łapkami na magnesy - zaczęłam się nim zachwycać i nagle zauważyłam, że ma w łapkach pierścionek :) spojrzałam na S a On wtedy zapytał czy zostanę Jego Żoną :) Klęknął tylko dlatego, że siedziałam na podłodze - na szczęście, nie chciałabym żeby przede mną klękał, nie lubię takiej sztuczności i pokazówki :)
Kilka dni później zrobiliśmy obiad dla Rodziców wtedy Sebek kupił kwiaty mojej Mamie i Siostrze oraz alkohol dla Taty. Poprosił o "moją rękę" moich Rodziców, a mój Tata "rękę? nie ma mowy, albo bierzesz całą albo wcale" ;)
 
Z

zypek84

Guest
Ja miałem zarówno zaręczyny we dwoje jak i później takie oficjalne z rodzicami. W pierwszym przypadku romatycznie, a w drugim fajny melanż ;-)
 

Dormita

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jedyne czego pragnę od partnera to to byśmy byli sami a on by mnie zaskoczył zaręczynami.. miejsce czas sposób nie ważne :) bylebym wcześniej tego nie podejrzewała :D
 
Do góry