Oświadczyny

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Oświadczyny - temat stresujący nie tylko panów, ale i panie. Jak wyglądały wasze zaręczyny ? Czy znacie jakiś fajny pomysł ? A może sami marzycie o jakiejś formie ?
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja będąc raz na lodowisku takim na powietrzu widziałam jedną parę, gdzie facet naprawdę nie umiał jeździć, ciągle się przewracał, i jak za kolejnym razem zobaczyłam go na lodzie, to myslałam,ze się przewrócił, a tu koleś pada na kolano i wyciąga pierścionek. dziewczyna z tego, co widziałam, to go przyjęła :) nie wiem, czy sama chciałabym, zeby mi się tak facet oświadczył, ale jakiś pomysł to jest. Wiem, że mój facet ma w planach oświadczyny (nie wiem kiedy, ale nie aż tak dlugo), chciałabym, żeby były jakieś ładne i romantyczne, ale nie wiem konkretnie jak.. Gdyby ktoś coś napisał fajnego, to może mogłabym jakoś podsunąć mu delikatnie czy jak. Moim zdaniem ważne, żeby były ładne, najlepiej może oryginalne, romantyczne... ale wiadomo, że najważniejsze są same zaręczyny, reszta to otoczka.
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
moj maz powiedzial, ze wykupil dla nas wycieczke statkiem wzdluz manhattanu, tak zebysmy mogli sobie poogladac jak wieczorem wyglada new york i new jersey i powiedzial, ze nie wie dlaczego, ale kazali sie wszystkim elegancko ubrac... kiedy bylismy na miejscu okazalo sie, ze mamy dla siebie osobny stolik i kelnera, kiedy usiedlismy otrzymalam bukiet czerwonych roz (niby bez okazji). na statku byly tez inne pary i grupy osob, grala orkiestra i ogolnie bylo pieknie... potem wyszlismy na zewnatrz, aby "ogladac widoki". bylismy sami, bo padal drobny deszczyk i w pewnym momencie moj ukochany ukleknal przede mna, mowil o tym jak mnie kocha, ze chce spedzic ze mna reszte zycia itd., a w koncu zapytal czy zostane jego zona... i oczywiscie sie zgodzilam :zakochany:

pomysl na fajne zareczyny? chlopak zabiera dziewczyne na nocny spacer po miescie, kiedy znajduja sie pod jakims wysokm budynkiem np "palac kultury", empire state building, kosciol? :D na wielkim ekranie ukazuje sie napis: "... czy wyjdziesz za mnie?", a potem chlopak wyjmuje pierscionek zareczynowy, mowi "cos" od siebie, dziewczyna sie zgadza, no i wszystko jest pieknie... TADAM

(a tak na marginesie... temat o zareczynach chyba juz byl... )
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ja wolałabym na jakimś spacerze, byle nie przy całej rodzince itd. To jest jak dla mnie tandetne.
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
No ja tez wolałabym, zebyśmy w takim momencie byli sami, albo dotyczyło tylko nas, a nie przy rodzinie. Może nie jest to tandetne, ale bardziej krępujące jak dla mnie.
 

nielegalna17

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
220
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
ognisko domowe:)
ja bym chciała,aby mój Skarb oświadczył mi się nad morzem, przy zachodzie słońca,podczas gdy na plaży bylibyśmy sami,:) powiedział jak bardzo mnie kocha etc , i wyjął cudowny pierścionek :) a ja oczywiście odpowiem : tak! :) w każdym razie chce żeby to było z zaskoczenia :)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
U nas rogranicza się oświadczyny i zaręczyny.
Oświadczyny jako sam na sam para oraz zaręczyny gdy przyszły zięć przychodzi do teściów na spotkanie, ale to już tak pro forma, bo oni już wiedzą co jest grane.
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
No fakt, czesto tak jest. Potem wypada jednak przyjść do domu narzeczonej, uroczyście rodziców zawiadomić tudzież poprosic ich o jej rękę (niektórzy to wciąż praktykują, ale tak raczej to tylko formalność).
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
U nas rogranicza się oświadczyny i zaręczyny.
Oświadczyny jako sam na sam para oraz zaręczyny gdy przyszły zięć przychodzi do teściów na spotkanie, ale to już tak pro forma, bo oni już wiedzą co jest grane.
to u nas mozna powiedzieć, że oświadczyny mamy za sobą
zaręczny przed nami i myslę że bedą tradycyjne :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no ok to rozumie ale powiem Ci, że mogła bym mieć takie zaręczyny we dwoje tylko a
dopiero po tym wszystkim iść do rodziców i pogadać itd. :)
 

marylidoug

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja byłam kiedyś świadkiem oświadczyn na koncercie. :D
zazdroszczę tamtej dziewczynie..
 

marzenasadej

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Wielkopolska
Mój nażyczony oświadczył się w sylwestra, miła kolacja w górach i o północy bukiet kwiatów i sliczny pierścionek:) chyba byłam najśszczesliwszą kobietą na swiecie!

Ale stwierdzilismy że nikomu nie powiemy. A trudno mi było się nie chwalić:) :)
Tak więc tydzień po przyjeździe z gór mój kochany przyjechał z dwoma bukietami róż i wygłosił mowę przed moimi rodzicami ( kurczę wtedy mnie zatkało jak powiedział że Ja ..... syn..... chciałby poślubić .... normalnie sama nie wierzyłam co on wypraiwa!!!) i rzucił się na kolana przede mną po raz drugi i się oświadczył!! :heart:

A twarzy moich rodziców nie zapomne nigdy na początku mysleli ze coś zgrzebalismy czyli będą dziadkami... , a później mowę im odjęło.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Kto dziś oglądał "Pierwszą miłość" ten wie :D - romantycznie

Pozdrawiam!
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
nielegalna17 napisał:
ja bym chciała,aby mój Skarb oświadczył mi się nad morzem, przy zachodzie słońca,podczas gdy na plaży bylibyśmy sami,powiedział jak bardzo mnie kocha etc , i wyjął cudowny pierścionek
smile.gif
a ja oczywiście odpowiem : tak!
smile.gif
w każdym razie chce żeby to było z zaskoczenia
romantycznie na pewno... można się rozmarzyć... też bym chciała niespodziankę tego morza już nie wymagam, bo dość daleko :p

a co myślicie o czymś takim?
//www.smog.pl/wideo/3612/wyjdz_za_mnie oryginalne nie ma co :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heheh dobre ale dla mnie takie coś to głupota :D
Też bym tak chciała :przewraca:
a ja byłam światkiem tam hehe xD
http://www.youtube.com/watch?v=UPwZaFdi8a8

Kiedyś byłam na weselu z kolegą bo mnie zaprosił, jego siostra wychodziła za mąż
i na jej właśnie ślubie drugi brat się swojej dziewczynie oświadczył już w remisie w czasie
zabawy ale nie powiem ładnie to wyglądało i fajnie cała rodzina.. :)
 
Do góry