Oświadczyny

Z

zypek84

Guest
Mój kolega się w fajny sposób oświadczył. Wykupił wycieczkę do Egiptu o które jego dziewczyna dowiedziała się na 4 godziny do walotu, a gdzie loci dowiedziała się w samolocie. Oświadczył sie pod palmami ;-)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
szczerze trochę by mnie takie coś wkurzyło bo jak bym miała jakieś ważne sprawy do załatwienia..
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Gabi podejrzewam, że ten chłopak wcześniej postępem wypytał się o jej plany na przyszłe dni :)

A wymażone oświadczyny hmm... ważne, że z miłości (bo jeśli oświadczyłby mi się mężczyzna do którego nic nie czuję to choćby najpiękniejsze nic by nie znaczyły :) ) niespodziewane i najlepiej w lecie na szczycie jakiejś góry :) na świeżym powietrzu. Druga ewentualność to jak ktoś już wcześniej wspominał... plaża, morze i zachód słońca :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ja tam bym chciała normalne oświadczyny bez żadnych wymyślanych miejscach :)
tylko we dwoje :)
 
Z

zypek84

Guest
Otoczka oświadczyn nie jest aż tak bardzo ważna, liczy się sam fakt. Jeśli ktoś oczekuje oświadczyn z kosmosu wziętych to dla mnie powinien się zastanowić nad sensem związku
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
To tak jak gdzieś to czytałam, że jakaś gwiazda się chciała oświadczyć i się oświadczyłam podczas pocałunku miał pierścionek
w ustach panienka mało się nie udławiłam nim a po 2 miesiącach nagle związek sie rozpadł
 

ToxicGirl

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Moje zaręczyny...hmmm może nie były bardzo tajemnicą, bo planowaliśmy je ale napewno miejsce niezapomniane :) Sylwester pod Wieżą Eiffla - Paryż 2008/2009 :) ehh// Niby tak myślałam, że zależało mu na tej wycieczce właśnie ze względu na zaręczyny, ale może sie uśmiejecie, niby to od niechcenia niby z ciekawości obszukałam jego bagaż i pierścionka nie bylo :p więc wiedzialam już jakoś w podświadomości że to nie zaręczyny a tu zonk :) Jednak :) Pierscionek był tak schowany że w życiu bym nie zgadła :) W pokrowcu od aparatu zawinięty w papierek hehe :p:p;) Piękniejszych nie mogłabym sobie wymarzyc :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Heh Ashley88 powiem Ci, że ja też tak chcę i według mnie tak najlepiej :)
 
Z

zypek84

Guest
Oj, usiądziecie sobie na łące, a obok Was wyrośnie za chwilę jakaś krowia kupka. I gdzie tu romantyczność? ;-)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Aj tam Ty już masz skojarzenia z krowią kupką :p
mi chodzi o taką łąkę na której się nie pasą krówki :D
pod lasem fajnie i jak dla mnie takie coś to jest romantic :p :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Mi moj mężczyzna oświadczył sie w Pijalni Kawy , w której odbyła sie nasza pierwsza randka.

Pilismy kawke, zajadalismy sie lodami.. rozmawialismy o poważnych sprawach dotyczacych naszego zycia i w pewnym momencie wstał, uklęknął wyciągnął pierscionek i poprosił żebym została jego żoną...
Płakałam i smiałam się na raz :)
Dodam tylko, że nie miałam zielonego pojęcia o tym co planuje, bo wczesniejsze nasze rozmowy apropo zaręczyn konczyły sie na tym, że musimy coś w koncu zaplanować... No i On zaplanował .. - Sam .. :)

I tak o to zapewniliśmy rozrywkę innym klientom tego lokalu :D
 

asiunia2509

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
oświadczyny....hm... wszystko zaplanowane żadnego szału nie było... zaszłąm w ciąze i trzeba było wziąść ślub ale nikt mnie o zdanie nie pytał. poprostu przyszedł ten umówiony dzień w którym powiedziałam tak.. Całkiem inaczej to sobie wyobrażałam ale nie narzekam bo mam kochanego synka i mężulka :)
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Co prawda jeszcze ten etap przede mną, ale chciałabym, aby mój Mężczyzna zrobił to, np. na spacerze nocą, przy świetle gwiazd, gdzieś z dala od rzeczywistości, bądź w pokoju, w którym wysłany będzie dywan kwiatów, oczywiście romantyczna muzyka, światło świec, a w tulipanie (takim jeszcze nierozwiniętym) ukryty pierścionek :)
 
Z

zypek84

Guest
Ważne że nie oczekujecie od waszych facetów nie wiadomo czego. Wielki plus dla was. Z pewnością mężczyźni was zaskoczą ;-)
 
Do góry