Oświadczyny

Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Wiek
32
A ja mam takie dziwne pytanie do Was. Co sądzicie o tym aby to kobieta oświadczyła się mężczyźnie? Zdarzają się takie przypadki ;) No i jesli juz to co kobieta może wtedy dać swojemu mężczyźnie? On wręcza pierścionek.. A ona?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A ja mam takie dziwne pytanie do Was. Co sądzicie o tym aby to kobieta oświadczyła się mężczyźnie? Zdarzają się takie przypadki ;) No i jesli juz to co kobieta może wtedy dać swojemu mężczyźnie? On wręcza pierścionek.. A ona?


Nie wiem, ale sadze, ze to troche glupie :p Jezeli facet sie nie oswiadcza baaardzo dlugo (zalozmy nie wiem nawet 10 lat, bo znam przypadki , ze tkos tak po 8 latach sie oswiadczyl), to moze po prostu nie chce slubu. To co wtedy bedzie z tego, ze kobieta sie oswiadczy :p
A ogolnie wole tradycyjnie ;)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
też to znam są faceci którzy z tym bardzo długo zwlekają nawet 10 lat często kobieta nie wytrzymuje tego czekania i się oświadcza ale moim żadnej kobieta nie powinna się oświadczać facetowi to jest ich rola jak nie mają zamiaru tego robic niech lepiej powiedzą ukochanej o tym żeby nei czekała jak głupia kilka lat na to co nigdy się nie stanie
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
A ja mam takie dziwne pytanie do Was. Co sądzicie o tym aby to kobieta oświadczyła się mężczyźnie? Zdarzają się takie przypadki ;) No i jesli juz to co kobieta może wtedy dać swojemu mężczyźnie? On wręcza pierścionek.. A ona?
Mój narzeczony powiedział by zapewne, że "kluczyki do samochodu" :p

Ja też nie jestem taka nowoczesna, żeby oświadczać się facetowi. To jego rola i może niech tak zostanie ;)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Jak najlepiej się oświadczyć?

Zdecydowałeś się? Ona jest tą jedyną? Chcesz z nią spędzić resztę życia? Wspaniale. Oto o czym musisz pamiętać.

Nie staraj się być zbyt oryginalny.
Pomyśl o tym, co może spodobać się jej, a nie tobie. Może ogląda mecze sportowe z miłości do ciebie, a nie do piłki nożnej? Oświadczyny na stadionie zostaw twórcom komedii romantycznych. Zastanów się, co ona lubi? Niech jej zainteresowania zainspirują cię do wyboru miejsca i czasu.
Jeżeli na przykład uwielbia zwierzęta, wyznaj swoje uczucia podczas spaceru w zoo. Jeśli jest niezwykle rodzinna, zrób to w otoczeniu jej najbliższych. Gdy lubi niespodzianki, zawiąż jej oczy i zabierz ją do miejsca, w którym się poznaliście. Kiedy nie jesteś pewien, co jej się spodoba, to znaczy, że potrzebujesz więcej czasu. Przed ślubem warto się bliżej poznać.

Znajdź swój styl
Większość mężczyzn prosi o rękę ukochanej w domu, w restauracji, na wakacjach lub tam, gdzie może zaskoczyć ją oświadczynami-niespodzianką. Wówczas wspaniale sprawdzają się stare jak świat romantyczne hity tudzież chwyty, czyli: rozsypanie płatków róż, zapalenie licznych świec, pudełeczko z pierścionkiem na szyi ukochanego pieska albo kotka; ukrycie pierścionka w kawałku ciasta lub deseru (pod warunkiem, że ukochana nie jada zbyt łapczywie); zatrudnienie muzycznego zespołu albo chociażby skrzypka (nie angażuj wokalisty, którego oblubienica jest fanką, bo podczas jego występu może nie zwracać na ciebie uwagi).
Pamiętaj! Nieważne jak to zrobisz, ona i tak bardzo się ucieszy! I zapamięta tę chwilę na zawsze, jako najpiękniejszą w jej życiu.
Pod warunkiem, że odwzajemnia twoje pragnienia.
Pod warunkiem, że nie zrobisz tego za pomocą maila.

Nie rób tego po pijanemu!
Wiadomo, alkohol dodaje odwagi, ale powstrzymaj się przed wyskakiwaniem z najważniejszym pytaniem podczas parapetówki przyjaciół, chrzcin bratanka lub Ostatków w barze. Ona i tak już z tobą jest! Oznacza to, że przynajmniej cię lubi. Masz szansę spodobać się jej w wydaniu pana Nieśmiałego. Wyobraź sobie, że nawet, jeśli nagle zaczniesz się jąkać, ona będzie zachwycona. Kobietom podoba się szczerość. Nie udawaj nikogo. Nie cytuj nikogo. Powiedz zwyczajnie, co czujesz, a jeśli brakuje ci talentu do wyrażania własnych uczuć (nie przejmuj się, nie jesteś w mniejszości) to wystarczy: „Kocham cię. Wyjdziesz za mnie?“.

Wybierz najlepszy moment
Warto wszystko wcześniej zaplanować. Ale bądź przygotowany na nieoczekiwany przebieg wydarzeń. Jeżeli wymyśliłeś sobie, że zrobisz to podczas kolacji wigilijnej, na której niespodziewanie siostra twojej ukochanej wraz z mężem informują, że spodziewają się dziecka, poczekaj aż wszyscy ucieszą się z tej wiadomości. Daj im czas. Dopiero gdy się uspokoją i na nowo zaczną chwalić karpia w galarecie, możesz ogłosić, że też masz coś ważnego do powiedzenia. A może poczekaj na rozpakowywanie prezentów? Niech twoja ukochana otrzyma pudełeczko z pierścionkiem jako ostatni z podarunków tego wieczoru. Wtedy padnij na kolana! Zachwyt i wzruszenie przyszłej teściowej masz gwarantowane.

Poczekaj!
Nie dawaj pierścionka, jeżeli to jedyny prezent, jaki przychodzi ci do głowy, kiedy zastanawiasz się, co podarować jej na Walentynki. Zamiast tego zafunduj jej wizytę w spa. Nie oświadczaj się, żeby ratować związek, już lepiej zdecyduj się na terapię dla par. Daruj sobie spektakularne oświadczyny, jeżeli jedynie pragniesz jej zaimponować kreatywnością. Lepiej zmontuj samodzielnie meble z Ikei lub naucz się wbijać gwoździe. A sobie wbij do głowy: TO się robi tylko z miłości. Tylko wtedy warto. I wtedy nie trzeba się zbytnio zastanawiać nad tym, jak najlepiej się oświadczyć. Serce podpowie.
Źródło: //myweddspace.pl/artykul/jak-najlepiej-sie-oswiadczyc/?sekcja=home
smile.gif
 
R

rusalka_lesna

Guest
Może jestem tradycjonalistka, ale podobają mi się oświadczyny w gronie rodzinnym. Można np. zaprosić rodzinę na uroczysty obiad do jakiejś fajnej restauracji, no mi akurat przychodzi na myśl Krakowskie Przedmieście w Zabierzowie - knajpka idealna na rodzinne spotkania - no i przy wszystkich się oświadczyć.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A ja chcialabym oswiadczyny najpierw we dwoje, potem moga byc w gronie rodzinnym.A pomysl na nie , nie musi byc wcale wyszukany .
 

Joasia_DE

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Przemyśl
Dla mnie była wstydliwa sytuacja kiedy na kolacji u moich rodziców mój mąż wyskoczył z oświadczynami. Były kwiaty, wino i śliczny pierścionek zaręczynowy. Oczywiście powiedziałam TAK ! :D
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Hehe sprawa z oświadczynami na szczycie wieży eifla bardzo fajna sprawa. Myślę, że każdej kobiecie by się spodobało :]
 

silvka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
stamtąd
w zeszla srode ja, moj X. i kilkoro naszych znajomych, pojechalismy na koncert dunskiej kapeli metalowej ;-) podczas koncertu, X. gdzies sie zawieruszyl. kiilkka minut pozniej zobaczylam go na scenie.
oswiadczyl sie.
a zespol zagral moja ulubiona piosenke, tylko dla mnie.
;-)
koncem maja 2012 wychdze za maz :D
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
w zeszla srode ja, moj X. i kilkoro naszych znajomych, pojechalismy na koncert dunskiej kapeli metalowej ;-) podczas koncertu, X. gdzies sie zawieruszyl. kiilkka minut pozniej zobaczylam go na scenie.
oswiadczyl sie.
a zespol zagral moja ulubiona piosenke, tylko dla mnie.
;-)
koncem maja 2012 wychdze za maz :D
Gratulacje ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Katja, wg mnie cudowny pomysl na oswiadczyny, niby prosty, ale ja mysle, ze poplakalabym sie ze szczescia i bylabym zachwycona :p
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
no nie wiem, czy motyw pkp w oświadczynach wróży cos dobrego, ale pomysł zasługuje na brawa :eek:k:
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
No nie sądziła bym że Panie na Częstochowskim dworcu są takie uprzejme, a w Częstochowie mam mojego lubego :D

Ja nie potrzebowała bym wyszukanego miejsca ani jakiegoś wymyślnego sposobu...
Oczywiście chciała bym być absolutnie zaskoczona ^^ Ale na przykład, taki spacer brzegiem jeziora, dziką plażą kiedy księżyc jest w pełni, u nas nad jeziorem Paprocańskim o takiej porze jest cudownie, nie potrzeba latarni tak pięknie świeci ten księżyc... chciała bym usłyszeć kilka miłych słów że jestem najważniejsza, że mnie kocha, no wiecie jak to jest... i chciała bym żeby uklęknął, nie jestem jakaś bardzo staroświecka, ale to jest bardzo miłe i bardzo fajne... ze ta wyczekana chwila tak wygląda :)

Mój brat jak chciał się oświadczyć, kupił pierścionek, przyjechał pokazać go mnie i mamie, trochę się po stresował... wyjeżdżali akurat do Egiptu na wakacje... oświadczył się przy winku na plaży o zachodzie słońca...
Słodko, jego obecna już żona przyjechała prze szczęśliwa :D
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Zaręczyny jeszcze przede mną. Chciałabym być mega zaskoczona, ale nie dzięki PKP czy Poczcie Polskiej ;)
 

zlosliwieurocza

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
A mój,no już teraz mąż,oświadczył mi sie w tramwaju;) nietypowe miejsce ale przynajmniej bedziemy pamiętać to na długie lata:)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Hehe, takich forumowych oświadczyn to chyba bym nie przyjęła... tzn pogoniła bym delikwenta do mnie :p

To to za oświadczyny wirtualne....
To tak jak by mi ktos na gadu gadu napisał "wyjdziesz za mnie żabciu" :p hehe nie wzięła bym tego na poważnie ^^
 
Do góry