Obraczki

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
a co myślicie o białym złocie? Bo ja sie nie moge zdecydowac... :mruga:
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
są ładne ale to zależy czy ma być cała z białego złota czy pomieszana ale tak szczerze to nie widać różnicy każdy może pomyśleć że ta obrączka jest srebrna a nie z białego złota
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
a ja mam takie
mm4509_foto5_015.jpg
ooooooo śliczne, wręcz idealne :)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
a ja co patrze na obrączki to nie mogę się zdecydować na żadne bo tyle modeli obrączek mi się podoba ale myślę że będą kilku kolorowe
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
my mamy złoto z dodatkiem białego złota, dałam już tutaj fotkę

to był taki nasz kompromis ;)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
widziałam zdjęcia waszych obrączek powiem ci że ładne takie fajne nie cudaczne takie jakie mi się podobają ale jednak brakuje im czego szukam obrączek które naprawdę będą mi się podobać a jak na razie z obrączkami jest tak samo jak z suknią żadna mi nie pasuje i nie mówi że to ta jedna jedyna i obrączki też.
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
osobiście podobają mi się obrączki złote łączone z białym złotem, ale poszłam na kompromis z przyszłym mężem i zgodziłam się na tradycyjne, szerokie złote obrączki.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
w związku często a raczej nawet bardzo często trzeba chodzić na kompromisy albo odpuścić tak samo jest z obrączkami mi się podobają 2 kolorowe a moje kochanie chce klasyczne złote obrączki ale jednak mimo wszystko nie poddam się tak łatwo i będę walczyć żeby dojść do jakiegoś kompromisu bo jak na razie to żadnego nie ma
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mój mąż też chciał klasyczne złote, ale szukaliśmy tak długo póki spodobał mu się jakiś wzór złota z dodatkiem białego złota
ja pewnie jeżeli mialabym sama wybierac wybralabym co innego ;)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Jak ja tez miała bym wybierać to nie było by żadnego problemu ale tu nie o to chodzi obrączki czasem niestety trzeba wybierać razem i każdy z nas ma inny gust i każdemu coś innego się podoba tak samo z obrączkami a najgorsze jest to że obu partnerom muszą się podobać a u mnie jest tak że jak ja mojemu kochanie pokazuje jakieś obrączki jemu się nie podobaja a jak on mi to mi się nie podobają i tak od dłuższego czasu nie możemy na żadne obrączki się zdecydować a jak już znajdziemy takie jak nam się podobają to okazuje się że są za bardzo drogie może znajdziemy wyjście z tego w kilka dni przed ślubem a nie daj boże w dniu ślubu
 

Oksi

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wybór obrączek nie jest taki prosty jakby sie mogło wydawać. My zamówienie złożyliśmy dopiero przy trzeciej wizycie :) Dobrym wyjściem jest dostarczenie własnego złota (jeśli się takie ma) i wtedy płaci sie jedynie za wykonanie usługi.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
wiecie innym to idzie szybciej inny wolniej inny już wiedzą jakie chcą mieć obrączki inni nie tak jest z nami to tej pory nie wybraliśmy modelu obrączek bo nie moge się na żaden stecytować
 

dojrzaly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
jedynie białe złoto wchodzi w gre. I chyba najlepiej proste, tradycyjne




usmiechnij się: http://www.youtube.com/watch?v=eFFFz9cecL8
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Mi się bardzo podobają obrączki tytanowe, niestety sporo kosztują, ale można znaleźć naprawdę takie cudeńka, że głowa boli. Ostatnio trafiłam na stronę hadrys.pl i musze przyznać, że zaskoczyło mnie to, co tam zobaczyłam. Faceta, który robi te obrączki można moim zdaniem nazwać bez przeszkód artystą - owszem, niektóre modele, takie jak np. rosyjska ruletka bywają kontrowersyjne, ale wydaje mi się, że taki nowy trend się przyda w biżuterii, bo jak na razie, to wszystko takie grzeczne.
 

lipny

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
polly, te drugie obrączki są faktycznie bardzo ładne.. :)

Mi się bardzo podoba klasyka, klasyka wykonania, schludność i oryginalność za zarazem. Zawszę mogę na niej polegać przy wyborze garnituru, zegarka czy koszuli. Jest prosta i piękna jednocześnie, jeżeli do tego dojdzie włoska nazwa (włosi to mistrzowie klasyki). Dlatego wybrałem takie obrączki:

http://www.selana.pl/obraczki-slubne-z-klasycznego-zlota-14k-rubicello-p30.html
 

kopcik

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
My zdecydowaliśmy się na takie.... na początku rozważaliśmy jeszcze odwrotną wersję, czyli główne byłoby białe złoto, ale później stwierdziliśmy, że jednak co żółte to żółte, ale wszystko to kwestia gustu :)
 

Attachments

  • obraczki.jpg
    obraczki.jpg
    7,5 KB · Wyświetleń: 15

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
W Twojej obrączce też będzie diamencik? Bardzo ładnie prezentuje się połączenie dwóch kolorów złota i klasycznego kształtu. Jaki jest przybliżony koszt takich cudeniek?
 
Do góry