Obraczki

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mój Misiek też chciał tradycyjne, powoli ale go przekonałam do mojego typu :) i w sierpniu je zamówiliśmy. Nasze są z z kolekcji Obietnica Apartu. Piękne!!!
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
lepnamuchy i zielone_jabluszko - niestety, nie udało się. Byli tacy, którzy mnie wyprzedzili:((( ale załamki nie ma:)
 

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Chyba każda z nas miała podobne przejścia z facetami :) My byliśmy kilka razy w Aparcie nim wybraliśmy te nasze , oczywiście mój ukochany nie mógł się zdecydować - twierdził, że to przecież jedyna ozdoba jaką będzie nosił ;)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Kilka nowych wzorów do Waszej oceny..

obraczki-slubne-dwukolorowe-la-d520.jpg


S03n1done3.jpg


zlote_obraczki_slubne_brylant.jpg


galeria_we_dwoje_6.jpg
 

Magda1985

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wa-wa
Z wyżej przedstawionych wzór 3, z tym że i tak nie do końca mi się widzą :)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Mnie równiez podoba sie 2 , chociaz 1 tez nie jest brzydka.

I kolejne propozycje.

metal_2.jpg


metal_12.jpg


metal_4.jpg
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Piękne są te obrączki :) cudo. Ja preferuję dwukolorowe. Podoba mi się pierwsza propozycja, a trzech wymienionych na górze.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Nie mam jeszcze obrączek, ale jeśli mogę napisać swoje zdanie to jestem za nr 1 :)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Cześć. Młodzi miewają swoje gusta,jednym podobają się złote innym srebrne obrączki. Mnie bardzo się podobają te trzy, tzn M 302, M 312 i M 304.TO mnie,a nie wiem jak innym. Dla mnie są piękne. Chociaż,te które wkleiła -melodia- też są śliczne. Wiadomo wybór jest duży. Nie to co kiedyś,podobno były kłopoty z jakimikolwiek obrączkami.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Zresztą każda obrączka jest piękna,czy to będzie srebrna,czy złota. Wszystko zależy od samych młodych i od zasobności portfela.
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
W sobotę zamówiliśmy obrączki ! Pani była bardzo miła i mimo, że ja nie mogłam się zdecydować, 10 razy przymierzałam te same wzory naprawdę bardzo sympatycznie nas obsłużono. Była z nami kuzynka i stwierdziła, że ona by ze mną nie wytrzymała :)
obrączki są cudne - żółte złoto, 5 mm szerokości. Jak odbierzemy wstawię zdjęcie
nasze cudeńka
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
NO jednak obrączki nie kosztują parę groszy, to i ekspedientce zależy na tym aby coś sprzedać,dlatego są takie miłe i uczynne.Ale jeśliby się powiedziało.... na razie dziękujemy,zastanowimy się... pewnie taka miła by nie była. Samo życie,niestety.
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
My w tym salonie bylismy kilka razy i ja ciągle byłam niezdecydowana,ja bym nie miała tyle cierpliwości dla klientek takich jak ja :) a obrączek nie mogę się już doczekać:)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
anda - rozumiem Ciebie doskonale, bo to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.Nowa biżuteria i całkiem nowe,możliwe,że i ciekawsze życie,obfitujące nieraz w niezapomniane przygody jakim jest nasze małżeństwo.A tak a propos,wszystkiego najlepszego Wam życzę.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
My mamy takie //www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,7149 absolutnie klasyczne zwyczajne obrączki :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Lubię klasykę. Nasze też pod ten deseń wchodzą. Więcej bieli, niż żółtego. Właściwie żółty to jest tylko "wężyk" w środku - taki bardzo cienki grawerek :)
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Ja osobiście, na co dzień, nie noszę złota. Źle się w nim czuję i po prostu...nie lubię :) Jednak jeśli chodzi o obrączki ślubne,to mimo wszystko nie wyobrażam sobie innych niż z tradycyjnego, żółtego złota:) Jeśli jednak jesteśmy w temacie obrączek, to czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe przez które można je kupić? Wiem, że w internecie jest cała masa poradników, jak sprawdzić taki sklep i tak dalej..i okej, ze wszystkim się zgodzę, jednak osobiście wolę reklamę z ust do ust, czyli poradzenie się kogoś, kto już ma ten wybór za sobą;p Więc moje pytanie brzmi- gdzie kupowaliście/kupujecie obrączki? :) Potrzebuję czegoś sprawdzonego:)
 
Do góry