Obraczki

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
tymbarczki83 napisał:
My mamy takie //www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,7149 absolutnie klasyczne zwyczajne obrączki :)
Też piękne, a takie zwyczajne wcale nie są :) bardzo ładne wyprofilowane.Już je długo nosicie czy dopiero czekają na wielki dzień :) ?
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Uważam,że najprostsze jest najładniejsze. A co jeszcze do ekspedientek,to ich praca,muszą być uprzejmie,choćby w środku im się gotowało.A jeszcze u Jubilera,gdzie wszystko nie jest znowu takie tanie.
 

JagnaM.

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja wybrałam z mężem najprostrze, takie aby były wygodne dla mnie i dla niego. Żółte złoto, 4 mm. Klasyczne obrączki:)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Bo jednak takie są bardzo ładne,chociaż ostatnio widziałam kilka ślubów,gdzie młodzi dysponowali obrączkami bądź z białego złota,bądź też srebrnymi.Ponieważ nie każdemu złoto się podoba.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Ja bym chyba wolała, mimo wszystko te tradycyjne. Ewentualnie z elementami z białego złota:)
 
D

Dosiek77

Guest
My mamy absolutną klasykę
320.jpg

Jesteśmy jak najbardziej zadowoleni już kilka lat :)
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja marzę o obrączkach z brylancikami, obeszliśmy kliku jubilerów, jeszcze nie mamy wybranych, kilka wzorów fajnych widzieliśmy w Aparcie. Bardzo mi się pallad podoba , ale nic nie mam z palladu, ktoś wie może jak się nosi na co dzień?
 

potajsku

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
47
My z mężem też mamy tradycyjne, jeszcze okrągłe obrączki z żółtego złota. Może nie są jakieś bardzo modne, ale ponadczasowe.
 

Brandyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
My kupilismy obrączki na Kruczej, w centrum złota. W dodatku tanio wyszło, bo sprzedalismy nasze złoto.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Widzę, że wielu jest tu zwolenników tradycyjnych obrączek z "żółtego" złota :) ja za takim złotem nie przepadam, a jednak też nie wyobrażam sobie obrączek innych niż takie klasyczne :)
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja jestem za tradycyjnymi obrączkami. Czyli najlepiej żeby były z żółtego złota. Proste bez żadnych udziwnień i nadmiernych dekoracji i ozdób.
 

orsonik

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Miasto
Szczecin
Obrączka powinna mieć nie mniej niż 5 gram złota. W przeciwnym wypadku jest to zwykłe dziadostwo. Często sprzedawane obrączki 3 gramowe lub lżejsze to cieniutka warstwa która szybko ulegnie odkształceniu, zniszczy się i tak dalej. Jeśli chcecie naprawdę dobre obrączki które bedą z wami na całe życie to wybierajcie te co maja najmniej 5 gramów. Pamiętajcie jednocześnie aby omijać brylanty. Mam nadzieję że jesteście świadomi tego że zaspokojenie waszej zachcianki w postaci brylanta kosztowało dużo ciężkiej pracy wykonywanej przez dzieci. Jest wiele innych pięknych szlachetnych kamieni. Zapewnie skoro wstępujecie w związek małżenki planujecie rodzine czy chcielibyście aby wasze dziecko cięzko pracowało?
 

Kramirek

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
tymbarczki83 napisał:
My mamy takie /www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,7149 absolutnie klasyczne zwyczajne obrączki :)
Bardzo ładne :)
Z jednej strony klasyczne, a z drugiej mają w sobie coś ciekawego ;)
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Mnie się te obrączki podobają są klasyczne a zdrugiej strony własnie nie klasyczne mają inny kolor nie są "złote" nie lubie złotych obrączek w ogóle koloru złota nie ważne gdzie zazwyczaj

o to te obrączki:

//impressimo.pl/obraczki-slubne/127-obraczki-slubne-impressimo-biale-zloto-3mm.html

Podobaba mi się taki ee jeszcze bardziej nowoczesne i stylowe czyli te:

//impressimo.pl/obraczki-slubne/129-obraczki-slubne-impressimo-plaskie-fazowane-biale-zloto-3mm.html

a ta jest wprost nie zwykła;)
//impressimo.pl/obraczki-slubne/94-obraczka-slubna-meska-damska.html
 

majocha

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Nasze obrączki są proste i bardzo zwykłe z białego złota ale mają wygrawerowane nasze "spacjalne" inicjały.
 
K

klaidua

Guest
majocha napisał:
Nasze obrączki są proste i bardzo zwykłe z białego złota ale mają wygrawerowane nasze "spacjalne" inicjały.
A jakieś to "specjalne" inicjały? :p

Mnie również najbardziej podobają się proste, skromne obrączki, np takie:
obraczki-slubne-impressimo-zolte-4mm.jpg

klasyczne, drobne (a nie takie jak teraz są w modzie, że wyglądają prawie jak kastet) - podobne mieli moi rodzice, więc może jakoś z sentymentu wpadły mi w oko ;-) i ważne, że są ze zwykłego złota, a nie przesadzone, wyglądające jak z odpustu.
Myślicie, że pasowałby na nich też jakiś grawer?
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
klaidua napisał:
Nasze obrączki są proste i bardzo zwykłe z białego złota ale mają wygrawerowane nasze "spacjalne" inicjały.
A jakieś to "specjalne" inicjały? :p

Mnie również najbardziej podobają się proste, skromne obrączki, np takie:
obraczki-slubne-impressimo-zolte-4mm.jpg

klasyczne, drobne (a nie takie jak teraz są w modzie, że wyglądają prawie jak kastet) - podobne mieli moi rodzice, więc może jakoś z sentymentu wpadły mi w oko ;-) i ważne, że są ze zwykłego złota, a nie przesadzone, wyglądające jak z odpustu.
Myślicie, że pasowałby na nich też jakiś grawer?
Oo takie też mi się podobają, może dlatego że właśnie takie mieli moi rodzice :) Proste klasyczne po prostu piękne.
Chociaż ostatnio moja koleżanka prezentowała mi swoje na ślub z różowego złota, o ile na zdjęciach to mi się naprawdę nie podoba tak na żywo nie było już tak najgorzej
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Tatainka napisał:
Nasze obrączki są proste i bardzo zwykłe z białego złota ale mają wygrawerowane nasze "spacjalne" inicjały.
A jakieś to "specjalne" inicjały? :p

Mnie również najbardziej podobają się proste, skromne obrączki, np takie:
obraczki-slubne-impressimo-zolte-4mm.jpg

klasyczne, drobne (a nie takie jak teraz są w modzie, że wyglądają prawie jak kastet) - podobne mieli moi rodzice, więc może jakoś z sentymentu wpadły mi w oko ;-) i ważne, że są ze zwykłego złota, a nie przesadzone, wyglądające jak z odpustu.
Myślicie, że pasowałby na nich też jakiś grawer?
Oo takie też mi się podobają, może dlatego że właśnie takie mieli moi rodzice :) Proste klasyczne po prostu piękne.
Chociaż ostatnio moja koleżanka prezentowała mi swoje na ślub z różowego złota, o ile na zdjęciach to mi się naprawdę nie podoba tak na żywo nie było już tak najgorzej



Najlepsze są według mnie klasyczne.
 

Ola_29

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Widzę, że większość z Was uważa podobnie jak ja - czyli klasyczne obrączki - tak, takie są najlepsze. W końcu nie kupujemy czegoś na rok, ale na całe życie:) Mój mąż i ja kupowaliśmy obrączki w sklepie LipGold Profesjonalna obsługa i fajny rabat. ;)
A oto nasze cudeńka ;)obraczki-slubne-z-klasycznego-zlota-14k-4_1.jpg
 
Do góry