Obraczki

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Już jakiś czas rozglądamy się z narzeczonym za obrączkami. Wybór jest, nie powiem, ale kompletnie nie wiemy na co się zdecydować, dlatego prosiłabym
Was o radę
smile.gif


Problem polega na tym, że z jednej strony chcielibyśmy, żeby nasze obrączki były nowoczesne i oryginalne, a z drugiej trwałe i tu zaczynają się schody... Przeglądając katalogi i strony internetowe upatrzyłam coś takiego: /www.yes.pl/obraczki_slubne/35348-zlote-obraczki-ZO-Z-R01-OBR-86 << tu wyglądają bajecznie, ale niestety na żywo już nie są takie ładne, aż wolę się nie zastanawiać, co byłoby potem... Wg Was warto rozglądać się za czymś nowoczesnym i oryginalnym czy jednak lepiej postawić na klasykę? Bo naprawdę już sama nie wiem... Jak same zrobiłyście i czy jesteście zadowolone z dokonanego wyboru? Pomóżcie
smile.gif


___________________________________________
 

pizza25

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
1
My zdecydowaliśmy się na takie.... na początku rozważaliśmy jeszcze odwrotną wersję, czyli główne byłoby białe złoto, ale później stwierdziliśmy, że jednak co żółte to żółte, ale wszystko to kwestia gustu :)
Naprawdę piękne obrączki!
 

meteorytka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
ano właśnie.. mi nie przeszkadza z czego jest zrobiona obrączka, bo może być i srebrna, ale mój luby stwierdził, że białe złoto, no ale czy można samemu zaprojektować?
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Dodam kilka ciekawych wzorów, może kogoś zainspirują.

slubne2kf2.jpg


13tf0.png


12ms0.png


10sr8.png


109.jpg


wspolne1vert1.jpg
 

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
A może ktoś ma obrączki ze srebra i palladu - takie połączenie,przymierzaliśmy je w Aparcie i zastanawiamy się nad zamówieniem.
 

lepnamuchy

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
A grawerujecie coś na swoich obrączkach? Powiedzcie mi, który z tych grawerów, w kategorii śmieszne, podoba Wam się najbardziej?
 

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
My tradycyjne też braliśmy pod uwagę - mój Misiek początkowo przy takich obstawał
smile.gif
Na szczęście przekonałam go,że fajnie mieć coś innego niż wszyscy i zamówiliśmy te - chociaż rozważaliśmy też inne łączenie
 

dorissss

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Razem z narzeczonym(obecnie już mężem
smile.gif
) zastanawialiśmy się dość długo nad wyborem obrączek. Łatwo nie było. Nie podoba nam się żółte złoto,więc wybraliśmy takie z białego złota. Moja wygląda tak ( z brylantami 0,14 ct) a mój mąż ma podobną tylko szerszą i bez brylantów. Kupił u miejscowego jubilera,a ja w necie.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
A mnie bardzo podobają się proste, złote obrączki - gładka i szersza dla Pana Młodego, węższa z małym brylancikiem dla Panny Młodej. Na supersluby.pl mozna wygrać slubne obrączki od Taxora :)
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Dziś kończy się konkurs na www.supersluby.pl Ciekawe, który szczęściarz wygra te obrączki. Ja wzięłam udział, ale zostałam gdzieś przy końcu:) Byli wytrwalsi ode mnie :)
 

19winner84

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
0
polecam wybrać jubilera oraz rodzaj obrączki i złożyć zamówienie
kupowanie gotowych w tych nic nie wartych sieciówkach jest stratą kasy
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Na obrączki też nie mam pomysłu, coś mało kreatywna chyba jestem :) moja siostra ma klasyczne złote z Apartu i takie mi poleca, ale ja bym wolała jakieś z delikatnym wzorkiem, kwestia czy mój Jarek się na takie zgodzi. Wasi faceci nie marudzili na bardziej zdobne obrączki?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Mój pozostawił wybór mi :p Z tym, że ja chciałam, żeby też miał w tym swój udział ;) Po wielu poszukiwaniach w końcu zupełnie przypadkowo trafiliśmy na takie, które spodobały się nam obojgu :)

Jak będzie delikatne zdobienie to nie powinno stanowić problemu, tak sądzę :)
Zawsze znajdziecie jakiś kompromis :)
 
Do góry