Obraczki

I

immanentne

Guest
Od złotnika wiem że nalepsze są jednokolorowe, bo żółte złoto z czasem blaknie, gdy jest połączone z białym. Warto też na żywo zobaczyć sobie obrączki a nie bazować tylko na katalogu wydrukowanym w dobrej drukarni, bo jakośc bywa różna, no chyba że ktoś kupuje obrączki za parę tysięcy wzwyż, to nie ma o czym dyskutować :)
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
My mamy wąskie z białego złota, moja jest dodatkowo z brylantem
Myśleliśmy o dwukolorowych.. ale tak jakoś .. zakochaliśmy sie w tych bo są proste ;)
 

paapi

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
klasycznie i pięknie :) o takich zawsze marzyłam, a ślub już niedługo, więc chyba już wiem jakie wybiorę
 

Attachments

  • obraczki-slubne-impressimo-zolte-3mm.jpg
    obraczki-slubne-impressimo-zolte-3mm.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 0
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja mam cieniutką złotą obrączkę - dobrze prezentuje się przy pierścionku zaręczynowym na tym samym palcu.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
My zdecydowaliśmy sie na własny projekt - żółte złoto z cienkim żłobieniem, w którym ja mam łezkę z diamentami, mąż nie ma oczywiście kamieni
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
My juz swoje też nosimy, mamy jak planowaliśmy z palladu te apartowe
img_prod5356_0_m.jpg
 

Revenge

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
Wybraliśmy zwykle wąskie klasyczne z żółtego złota juz nie moge sie doczekać kiedy je założymy :)
 

alutka52

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
My wybraliśmy klasyczne żółte złoto próba 525, klasyczny wzór bez kamieni zaokrąglone. Nigdy nie wyją z mody. I to był przeważający argument w wyborze.
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
My zdecydowaliśmy się na tradycyjne złote z odbitymi liniami papilarnymi;)
 
O

oladobak

Guest
my mamy całe zółte złoto, ranty takie jakby przyszlifowane, w srodku grawer ja mam cieńszą, mąż grubszą.
 
M

michasia90

Guest
michoone napisał:
My zdecydowaliśmy się na tradycyjne złote z odbitymi liniami papilarnymi;)
O kurcze, o takim czyms nie slyszalam. Duzo taka usluga kosztuje?
My mamy cale z zoltego zlota z 525, wybralismy te scinane, bo jakos lepiej wygladaly niz te zaokraglone-klasyczne.
Tylko kurcze mam tak male palce że musialam zmniejszac do rozmiaru 7 aż :p
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Podobają mi się te obrączki z apartu choć wolę żółte złoto.Te na zdjęciu bardzo subtelnie się prezentują.
 

Martyna Miso

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2016
Posty
8
Punkty reakcji
1
Bez drobień nie wyjdą z mody, te ze zdobieniami to moda jest a potem stają się nie modne.
 
Do góry