O drobnych problemach pisz tutaj!

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Owszem, można, ale zauważ, że takie GTA:SA (dla przykładu) jest dosyć stare i od tamtej pory wyszły nowsze wersje sterowników do karty graf., pobierz najlepiej ze strony producenta.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ściągnij to:


Kliknij mnie

zainstaluj i napisz, czy podziałało ;p

to są sterowniki do Twojej karty graf.

pzdr
 

Karinus__xd

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Sosnowiec
Mam laptopa hp nx7400 wczoraj zauważyłam, że bateria bardzo szybko mi się rozładowuje, kiedy wejdę np. na internet nagle piszę np. ( 15 min. 30 %) co przedtem się nigdy nie zdarzało, przeważnie 1% odpowiadał 1 minucie. Nie wiem co mam zrobić, dodam że laptop jest już po gwarancji. Jeśli chodzi o poprzednie używanie baterii to jeśli się rozładował to go podłączałam ale jeśli juz pisało że jest naładowany to odłączałam lub chociaż starałam się to robić. Czy konieczna będzie wymiana baterii ? Bardzo, bardzo proszę o pomoc !
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Na jakim "trybie" pracuje bateria?
W opcjach zasilania w panelu sterowania możesz dostosować plan zasilania, wybierając pomiędzy czasem pracy baterii a wydajnością. Ustaw ten, co ma najwięcej kółeczek w tym pierwszym. :)

pzdr
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Powiedz mi jeszcze jaki masz zainstalowany system.. niektóre gry, które wychodziły na nowych w tamtym czasie systemy potrafia nie działać na nowych


Ja mam pytanie z innej beczki: Wiem jak dodawać arytukuły do katalogów, mam przygotowany artykół do pressli ale nie wiem jak się je umieszcza..
 

Karinus__xd

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Sosnowiec
Patrzyłam ale cały czas mam na trybie minimalne zarządzanie energii ...Co mogę jeszcze zrobić ? prosze o pomocccc
 

Karinus__xd

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Sosnowiec
Jednak uważam że to by było dziwne, ponieważ bateria porostu teraz trzyma godzinę, więc czy może być uszkodzona ??
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie mam pojęcia, to zależy od tego także co robisz :)
Jeśli grasz, itp, to wiadomo, że będzie trzymała krócej.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Skoro nie trzyma tyle ile powinna to znaczy ze moze być uszkodzona. Tak jak akumulator w samochodzie, jak sie zroąbie to się szybko rozładowywuje jak nie jeździsz.

Mateeusz - w tym wypadku nie wiem w czym może być problem. Jeżeli zrobiłeś sobie kopię systemu ghostem z czasów kiedy działało to przywróć system. Jeśli nie to spróbuj reinstalacji systemu, jak to nie pomoze to znaczy że coś masz zrąbanego (ze sprzętem). Trzea by to wtedy zdiagnozować.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
To jezeli wszystko masz dobrze zainstalowane, nowe sterowniki, najnowszy directx i jesteś pewny że nośnik z grą nie jest uszkodzony to raczej jest to problem ze sprzętem. Musiałbyś albo samemu albo dać komuś (patrz stopka) tego kompa, żeby powymieniał pokolei podzespoły i zdiagnozował czego to wina.
 

Karinus__xd

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Sosnowiec
hmm.. dział ,, inne porady" słowo porada to ,,udzielenie komuś wskazówki ", więc zapewne pisząc ile może kosztować NIE prosiłam o rozważenie czy moje pytanie jest mądre. Jednym z zadań forum jest udzielanie tzw. ,,pomocy" i jeśli nie wiesz ile może kosztować przemilcz, gdyż to pytanie w takim razie nie jest skierowane do Ciebie. :zdegustowany:
 
Do góry