O drobnych problemach pisz tutaj!

mszark

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
Spoko, jak coś pika to najlepiej odłączyć...

Polecam poprawną instalację systemu a pikania znikną
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dla komputera raczej nie zrobi to różnicy ale dla ciebie tak smile.gif Otóż gdy coś nawali nie będziesz mógł określić rodzaju usterki. Bo sygnał ze spikera nie jest przypadkowy tylko określone dźwięki do określonych błędów, a przy mruganiu wątpię żebyś był w stanie to rozróżnić biggrin.gif
Tego nie wiedziałem, ale akurat nie wiem jaki dźwięk jest to do czego i nie informuje mnie to o niczym tylko irytuje ;)
Spoko, jak coś pika to najlepiej odłączyć...

Polecam poprawną instalację systemu a pikania znikną
1) Nie mogę odłączyć mistrzu bo wtedy komputer się nie uruchomi. Obwód zamknięty. Słyszałeś o czymś takim?
2) System jest zainstalowany w pełni poprawnie. Za takie rady to ja dziękuję.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tego nie wiedziałem, ale akurat nie wiem jaki dźwięk jest to do czego i nie informuje mnie to o niczym tylko irytuje ;)

1) Nie mogę odłączyć mistrzu bo wtedy komputer się nie uruchomi. Obwód zamknięty. Słyszałeś o czymś takim?
2) System jest zainstalowany w pełni poprawnie. Za takie rady to ja dziękuję.

co jaki dźwięk oznacza to można odczytać. Nie dopnij grafiki, a zauważysz to, będzie parę piknięć krótkich i jedno lub dwa długie :)
 

mszark

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
145
Punkty reakcji
0
To dziwne bo po odpięciu głośnika komputer się odpala, no może nie każda płyta na to pozwala. A dźwięki i tak mało kto zna, a i bios każdej firmy ma inne sygnały. tylko niektóre są takie same

To w takim razie taka rada, otwórz regulację głośności, jeśli nie ma opcji głośnik pc to wejdź w opcje-> właściwości na liście zaznacz głośnik pc i już możesz go wyciszyć.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
To dziwne bo po odpięciu głośnika komputer się odpala, no może nie każda płyta na to pozwala. A dźwięki i tak mało kto zna, a i bios każdej firmy ma inne sygnały. tylko niektóre są takie same

Ale akurat jaki ma się bios to na ogół wie się i już łatwo sprawdzić. a co oznacza dany sygnał dzwiekowy czesto jest to napisane w książeczkach dostarczonych z płytą główną.
 

lordmathias

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Pzń
Mam pewien problem. Posiadam Firefoxa (3.0) i nie mogę się pozbyć "Konsoli Błędów". Jest to uciążliwe ponieważ za każdym razem kiedy otwieram, wyskakuje mi ten pseudo-pop up. Kombinowałem i szperałem ale nie wiem jak się pozbyć tego. Tym bardziej że jest to ku**wsko uciążliwe. Z góry dziękuję
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Mam problem z dźwiękiem...
Coś się porobiło i nie ma dźwięku. We właściwościach jest napisane, że "brak urządzeń audio".
Jeśli gdzieś ma się pojawić dzwięk to z komputera dochodzi sygnał i pojawia sie informacja np. :
bez_tytu_u.JPG
Gdy wchodzę z menadżera zadań na temat karty dzwiękowej to pokazuję, ze urządzenie działa poprawnie.
Z kolei w menadzerze zadań - właściwosci - urządzenia audio - jest pokazany stan - sterownik włączony ale nie został uruchomiony.
Instalowałam już kilkanaście sterowników i jak dźwięku nie było tak nie ma...
Co robić?

System Windows XP
Karta dźwiękowa VIA AC'97 Audio Controller
 

siloos

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
krak
usun wszystkie sterowniki od dzwieku i reset kompa pozniej intalacja sterownikow od nowa i powinno dzialac
 

Aris1414

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Machcin
Witam. Mam problem. Zainstalowałem u siebie SP3 pod windows xp. potem do tego zassaly sie jakies akutalizajce... i oto co z nich wyszło Tutaj. Wie ktoś co z tym zrobić? (PS.to jest rozdzielczość 1680x1050). Pozdrawiam
 

porost

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
smerfetka, a sprawdzałaś, czy w dźwięku i urządzeniach audio, w panelu sterowania nie załączyło się inne urządzenie? Zakładka Audio, Odtwarzanie dźwięku, pierwsza lista rozwijana.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@up
Myślisz, że do tej pory czeka na pomoc ? o_O
 

Oskareq

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Gdy włączam onet.pl wyskakuje mi intalacja Microsoft Office '00, wyskakuje tu tylko gdy włączam onet.
Tutaj mam screena
 

Attachments

  • onrt.JPG
    onrt.JPG
    201,9 KB · Wyświetleń: 64

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
na you tube skacze mi obraz w filmikach (nie wszystkich co pradwa). mam najnowszego flasha i jave do tego opera 9.64. czytałem i czytałem, szukałem i szukałem i nic :grymasi: dodam tylko, że na ie7 jest ok ale to badziew i dlatego proszę o pomoc.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Oskareq

Przeskanuj komputer kilkoma antywirusami. (najlepiej w wersji on line ) Sprawdź logi z HijJackthis możliwe że to jakieś złośliwe oprogramowanie.
 

Oskareq

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Podczas intalacji IE 8 skanowałem czy nie ma złośliwych wirusów i nie było. Pytałem także szkolnego informatyka czy to jest wirus i powiedział, że raczej nie.
 
Do góry