Nuda Na Lekcji

krayech

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
1,2,3,4,5 lekcja każdy co innego robi jedna osoba bawi się oknem coś wyrzyca, druga podpala coś, trzecia bawi się fajkami w paczce i robi z niej jakiś czołg, czwarta coś pisze do kogoś, piąta gada przez telefon itd. roz:cenzura:unda w gimnazjum ; d a na 6,7 lekcji kocham rozdać każdemu z klasy rzucić po jednej zapałce i każdy co innego z nią robi i nikt się nie nudzi serio fajna sprawa xD
 

Marcinek665

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja czasami lubie powkurzać nauczycieli i postrzelać palcami. Niektórzy nie wyktrzymują 20strzałowej serii... Poza tym to gram z kumplem na komórce
 

Ditrich

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gryfice/Warszawa
Zastanowiam się nad sensem i potrzebą nauki w szkole skoro i tak cały materiał rozpracowuję w domu.....
WOS to koszmar, mam wrażenie że pod wpływem mowy naszego profesora ,odpływam do innego wymiaru.
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Pisze sms, maluje po zeszycie, patrze przez okno, gadam z koleżanka lub kolegą siedzącym w ławce, albo po prostu staram się słuchać chodź żadko mi to wychodzi xD
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
coś tam bazgrzę na kartce (po czym przeważnie mój historyk podchodzi do mnie i odgaduje co to jest :lol: ), gadam ze znajomyki - realnie i przez sms`y :)
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
hmm.. każdy zeszyt mam zamazany obrazkami- tylko dwóch nauczycieli podchodzi i odgaduje co to jest... :p (np. narysowałam muzyka a on powiedział że to na pewno mateusz i że on mi się na pewno podoba... i tak jakoś się zbliżyliśmy do siebie po tym :p )
siedzę i gapię się na jakąś literę na tablicy, na zegar - ale wtedy czas wolniej płynie, na klamkę- bo może czasem ktoś wejdzie do klasy, przeglądam obrazki w podręcznikach, patrzę się na nadgarstki; na mateusza :D i na kolegę/koleżankę przed sobą...
Gadam z kumpelą( czytać: plotkuję) pokazując coś w zeszycie(dzięki czemu nauczyciel mysli że pytam się o coś )
Za okno nie mogę się patrzeć gdyż mamy bardzo wysokie parapety..
No okej przesadziłam z tym pisaniem... wystarczy juuż... :p

O i jeszcze puszczam liściki z głupim tekstem np. kto stoi z tyłu w prawym rogu i patrzę jak się odwracają.... :D
 

Siena

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Najczęściej gadam, przez kilka lat siedzę z jedną osobą na lekcjach, tak nauczyliśmy się gadać, że jeszcze nigdy od 2 lat nikt się do nas nie przyczepił, a gadamy bez przerwy. :D Czasem, jak wpadnie ciekawy rozwijający temat, to nauczę się więcej niż bym wyniósł z lekcji :bag:
Ewentualnie, jak dochodzi 17/18 a ja w szkole to przysypiam, wymyślam głupawe teksty, albo fantazjuje. Raczej mało twórczo ;P
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
heh sudoku fajne jest ale co tam ja wole malowac w brudnopisie, gadac z kolezanka z lawki pisac lisciki z innymi lub ogladam cala moja klase i sie zastanawima jak beda wygladac w przyszlosci lub gdzie beda pracowac (zabawne to czasami jest)a i mam pare osob ktore nas zabawiaja na lekcji to sie brechtam z nich
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Co robię na lekcji kiedy mi się nudzi? Raczej nie mam jakichś konkretnych zajęć, po prostu czekam na koniec zajęć. Na ogół staram się słuchać, tego co nauczyciel mówi, bo po co mam potem nie wiedzieć jak zostanę o coś zapytana. Lekcje są dla naszego dobra, żebyśmy się czegoś nauczyli...
 

Dorcia2614

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Złotów
Moja klasa na prawie każdej lekcji rzuca się kredą, gumkami, kredkami... Mówie wam czym się tylko da!!! A nawet piórnikami i zeszytami. Ja nic nie mówie ale raz już dostałam i nawet nie wiem z czego i od kogo!!! Ogólnie to ja siedzę i gadam z koleżanką z ławki i z koleżankami z przodu. A gdyby ktoś z was miał lekcje Wos-u z kimś takim jak ja.. to by też spał na nim - tak jak ja:)))) Raz mnie nawet koleżanka musiała sztórchać bo facet koło mnie stał:))) Ale było wtedy śmisznie:)
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Ja to (tak jak poprzednicy) śpię z otwartymi oczami albo gram w karty. Czasem coś namaluję albo myślę sobie o różnych rzeczach. Na j. francuskim się nie nudze - lekcja nudna, ale za to nauczycielka fajna :p Na macie to jest brech bo facet fajne teksty ma. Na przyklad pewnego pięknego dnia była mata. Facet wchodzi i mówi "Temat lekcji: Pier... wiastki. O czym wy myślicie to ja nie wiem..." brech na sali. Liściki i MP3 to już standard.
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Mam nieodparte wrażenie, że chwalicie się tym, co wyprawiacie na lekcjach. Co jeden, to lepszy.

Liściki i MP3 to już standard.

itp. ...

Zachowujecie się jak małe dzieci, które opowiadają sobie jak się bawią.
 

ciasteczko28

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
hehe a u nas chłopcy bawią sie prezerwatywami
robią sobie "balony"
a dziewczyny malują sobie paznokcie
pisakami
:D albo piszemy karteczki
 
Do góry