Nuda Na Lekcji

M

Mia

Guest
ja dzis na wykładach gałam najpierw w kuku potem w panstwa miasta. jak nam sie znudziło właczyłam mp3 i poszłam spac. wykład trwał 6 h wiec sie nie dało inaczej :p
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
My z kumpalmi sluchamy mp3, robimy jakies zadymy, gadamy, plujemy kolesiowie od matmy na krzeslo, rzucamy z gumki do mazania w tablice, jemy, spimy, rysujemy. Wiecie wiele mozliwosci jest zalezy jaka lekcja...:D Ostatnio byla fajna bania jak skrencilismy sobie numer telefonu kolesia od religii i na lekcji mu sygnalki puszczalismy ale ubaw:))
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Najczęśćiej gadam z kolegą na lekcji, chyba że nie znajdziemy żadnego fajnego i zajmującego tematu to rysuje z tyłu zeszytu karykatury nauczycieli lub ich samych w dziwnych sytuacjach.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Fruwają różne rzeczy po klasie, np. cyrkle, kredki, papierki, gumki recepturki, cukierki, bawienie sie telefonem, głupie gadki do nauczycieli, gadamy, końskie zaloty na całego.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
heh ja to w sumie najczęściej ( jak się nudzę ofc :D ) rysuję jakieś głupoty albo gadam ... ostatnio w książce znalazłam takiego kwiatka i sobie przerysowałam :p a co tam ...
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Po tym wszystkim co tu przeczytałam to u nas w klasie jest baaardzo spokojnie. Nikt nie rzuca w nauczycieli kredą, nie plujemy, nie słuchamy mp3/mp4 na lekcjach.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Uwielbiam rysować :sexy:
hahah na okładce zeszytu od religi mam całą kolekcje rysunków xD
Uwagee za to dostałam bo podobno rysunki były dziwnych treści :lol:
 

ciociazosiasfun

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
ja ostatnio piszę sobie na marginesie co minute godzinę, lekcja mi mija na patrzeniu na zegarek. :]
 

rockgirl9045

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A my... hmm my jesteśmy bardzo, ale to bardzo "głośną" klasą. Więc gadamy, gadamy i jeszcze raz gadamy. Ja i moja kol. jak juz sobie pogadamy to piszemy teksty piosenek, konsultujemy się w sprawie gry na gitarze, gramy w kółko i krzyżyk, statki, piłkarzyki, państwa i miasta, rysujemy komiksy, spisujemy teksty nauczycieli i później wstawiamy nasze bajki i teksty psorów na naszego bloga :D Czasami kopiemy się pod ławką glanami :p
 

CarbonX3R

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chojnice
Wyciągamy z kolegami wkłady od długopisów i dmuchamy od tyłu i leci pełno ATRAMENTU :D Cały zeszyt jednemu urąbaliśmy...
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
U mnie nie ma nudy na lekcji, bo wszyscy rozrabiają np :
- słuchamy mp3, no i ... niektórzy naśladują dziwne dźwięki (nie pytać jakie) xP
- bawimy się ławkami xD
ogólnie chłopaki robią zadymy np. jeden ukradł deskę klozetową i przyniósł do sali i powiedział, ze coś mu się do ręki przyczepiło. To mniej więcej jest moja klasa ^^
 

memeklew13

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
355
Punkty reakcji
1
JA PRZWAZNIE NA KAZDEJ LEKCI BIORE KREDE Z TABLICY ILE JEST I ZUCAMY SIE CAłA LEKCJE :D KIEDYS PRZYNIOSLEM TAKICH MALUTKICH KULEK ALA REKLAMOWKE AZ CALA SALA BYLA W NIEJ :D
 

kadet12345

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
111
Punkty reakcji
3
Ja wcześniej brałem do szkoły płyty i zucalismy z chlopakami po calej klasie (tylko na chemi i polskim) był niezły ubaw bo w końcu wchowawcy nauczyciele dali ze 100 naszych pirackich płyt. Wychowawca chciał dzwonic na policje ale skończyło się na kazaniu. A teraz jak wchodzimy do klasy to zabieramy cała krede i rzucamy dyskretnie po całej klasie. Raz nawet facetka dostała kredą. Moja klasa wie jak załatwić nudy. Ewentualnie piszemy na lekcji smsy.
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
- Wyjmuję komórkę i pod ławką pisze SMSy albo gram w gry.
- Rozmawiam z koleżanką z ławki.
- Czytam gazetę lub książkę.
- Rysuję sobie udając, że robię zadanie.
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
*Najczęściej rysuję na ławce, mam czasem tak bardzo pomazaną, że aż strach.
*wiercę się
*gadam se z kimś
*patrze bez okno
*proponuję pani zrobić godzinę wychowawczą, zawsze na polskim, bo niby mamy ważne klasowe sprawy, ale nigdy jeszcze się nie zgodziła <_<
 
Do góry