niezobowiązujący seks

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
O tak, my mężczyźni zaprawdę jesteśmy wstąpieniem szatana.

Głębsze przesłanie :D
 

weronikakloss

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Kraków
...jeśli masz córkę wchodzącą w wiek dojrzewania, zakochującą się i odkrywającą swoją kobiecość - i boisz się, by nie spotkały jej rozczarowania i nie przytrafiły tzw "błędy młodości...
albo jeśli sama jesteś taką nastolatką, która nie potrafi rozmawiać z mamą o seksie, buntuje się przeciw ciągłym awanturom o chłopaka, nie wiesz jak rozmawiać z mamą na intymne tematy - napisz do nas. Przygotowujemy program telewizyjny, w którym spróbujemy znaleźć złoty środek dla mam i córek.
Zapraszamy do kontaktu - prywatną wiadomość, lub na adres mejlowy weronikakloss@gmail.com
Rozmowa będzie anonimowa i nie zobowiązuje do udziału w programie.
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
mnie ciekawi zjawisko,

bo to ze faceci lubia sobie czesto "poruchac" bez glebszego przeslania to wiadome nie od dzis,

ale jak to jest z kobietami? bo chyba takie czasy ze i u nich to coraz czesciej wystepuje,

czy wciaz sa to moze ofiary bezczelnych meskich manipulacji ? :]

Ja też sobie tak lubię poruchać bez głębszego przesłania ;)

(wkur*ia mnie natomiast mylne dawanie komuś do zrozumienia, że rzecz nie będzie dotyczyła tylko tego jednego czy kilku razów)
 

moralne_salto

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
Kiedyś ruchanie bez zobowiązań stanowiło dla mnie ucieczke.
Teraz? Sama nie wiem, nie mam ostatnio kontaktów z ludżmi.
Ale od czasu do czasu jakiś przelotny romansik tylko sprawia przyjemnośćxD
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
jak to? ;) wg mnie, jeśli obie strony są zgodne, to nie ma większego problemu. pomijając parę rzeczy w stylu moralność, odpowiedzialność...

nie dajesz sygnalow ze bedzie wiecej razy tylko raz i NARA hehe

Kiedyś ruchanie bez zobowiązań stanowiło dla mnie ucieczke.
Teraz? Sama nie wiem, nie mam ostatnio kontaktów z ludżmi.
Ale od czasu do czasu jakiś przelotny romansik tylko sprawia przyjemnośćxD

No wlasnie, takie czasy ze kobiety zaczynaja nie roznic sie juz od mezczyzn :]
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
No wlasnie, takie czasy ze kobiety zaczynaja nie roznic sie juz od mezczyzn :]
Hmm ale w sumie to nie wiem co lepsze / gorsze. swoiste wyzwolenie czy zakłamanie (czyli np. własnemu facetowi "ledwo" daje, a na boku ją obracają inni). Wydaje mi sie, ze wole juz wyzwolenie bo jak obie strony godza sie na cos takiego to przynajmniej wiedzą na co się piszą i nie mnie oceniać ich moralność, powody itd. itp.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Hmm ale w sumie to nie wiem co lepsze / gorsze. swoiste wyzwolenie czy zakłamanie (czyli np. własnemu facetowi "ledwo" daje, a na boku ją obracają inni). Wydaje mi sie, ze wole juz wyzwolenie bo jak obie strony godza sie na cos takiego to przynajmniej wiedzą na co się piszą i nie mnie oceniać ich moralność, powody itd. itp.

W teorii tak, w praktyce rzadko kiedy wychodzi ze jest tak wszystko cacy a obie strony sa uczciwie "dogadane" :] a pozniej z dnia na dzien mowia sobie NARA i wszystko rozchodzi sie po kosciach...
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Kenobi, no mi właśnie chodzi o to, że DAJĘ znać, że to jednorazowe. Odwołuję się do postu z 10:33.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
No wlasnie, takie czasy ze kobiety zaczynaja nie roznic sie juz od mezczyzn :]
Może powierzchownie. Różnica natomiast jest, bo facet spuści z krzyża i żyje dalej, a wyobraźnia nieszczęsnej dziewczyny podsuwa pomysły, że może to "ten". Oczywiście jeśli seks był dobry. Nie twierdzę, że wszystkie dziewczęta tak mają, ale większość właśnie mówi, że takie dymanie jest spoko, a potem popłakuje w poduszkę. Reszta to wyrafinowane zimne ryby.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Może powierzchownie. Różnica natomiast jest, bo facet spuści z krzyża i żyje dalej, a wyobraźnia nieszczęsnej dziewczyny podsuwa pomysły, że może to "ten". Oczywiście jeśli seks był dobry. Nie twierdzę, że wszystkie dziewczęta tak mają, ale większość właśnie mówi, że takie dymanie jest spoko, a potem popłakuje w poduszkę. Reszta to wyrafinowane zimne ryby.

A facet ze niby po spuszczeniu z krzyza nie moze sie zastanawiac czy to "ta" ? :)

p.s.. czyzby powrot na forum ? :p
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
A facet ze niby po spuszczeniu z krzyza nie moze sie zastanawiac czy to "ta" ? :)
Facet, który miałby się po jednym numerku zastanawiać czy to "ta" musiałby być jakąś romantyczną pipką. A tacy nie pozwalają sobie na jednorazowe wyskoki. Dziewczęta natomiast sobie pozwalają, ale potem dobudowują do tego niestworzone historie, żeby czuć się lepiej.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Facet, który miałby się po jednym numerku zastanawiać czy to "ta" musiałby być jakąś romantyczną pipką. A tacy nie pozwalają sobie na jednorazowe wyskoki. Dziewczęta natomiast sobie pozwalają, ale potem dobudowują do tego niestworzone historie, żeby czuć się lepiej.

a kto mowi ze on zakladal jednorazowy wyskok ? podkochiwal sie w kolezance z pracy a ta go bezwzglednie wykorzystala na jeden raz tylko :}

uwazasz romantycznych facetow za pipki ?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
a kto mowi ze on zakladal jednorazowy wyskok ? podkochiwal sie w kolezance z pracy a ta go bezwzglednie wykorzystala na jeden raz tylko :}
E, wątpliwe. To nie dość, że pipka to i z poważnymi problemami emocjonalnymi i osobowościowymi - chciał budować związek na seksie będąc romantycznym rycerzem?
uwazasz romantycznych facetow za pipki ?
Tak ;)
 
C

Crockett

Guest
uwazasz romantycznych facetow za pipki ?


Czyli trzeba Cię traktować jak faceta nie kobietę? Skoro pipka to kobieta, która jest romantyczna to jaki sens jest w byciu romantyczną? Co ci z romantyczności skoro takiego faceta źle określasz? Albo nie to miałaś na myśli albo dziwna jesteś. Skoro kobieta mówi źle o romantyczności to jedno spotkanie by Cię odmieniło jakbym Cię potraktował na nim (hipotetycznie zakładając to spotkanie oczywiście) jak kolegę, mężczyznę. Od razu byś powiedziała, że wolisz romantyków. Chyba nie wiesz co mówisz albo nie zrozumiałem.
 
Do góry