Nasze wymiary- obecne i wymarzone;-)...

G

germanistka89

Guest
a ja nie powiem jakie mam wymiary :p Bo nie lubie się chwalić <lol2> :p (żart) Wstyd się przyznać :p
A co do biustu, t ja chciałabym mieć mniejszy ... :/ 38 na 85 jest mi z lekka mały w miseczkach ale w obwodzie za duzy!!!!! :/ Lubie ciasne. A jak kupie mniejszy w obwodzie to za maly w biuscie i tak na okraglo hehe Mam niewymiarowe cyce :D Straszne ... :p
SPAMmmmmmmmmmmmm
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Ja owszem do najszczuplejszych lasek nie należę, ale nie wstydzę się siebie...poza tym faceci lecą na okrągłości, bo są sexy...

biust - 99
biodra - 93
wzrost - 178
waga - 65
talia - 69
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja mam 75A ale nie podoba mi się mój biust, bo jest za duży! Mam małą miseczkę, ale dużo w obwodzie, nie wiem dlaczego :/ A ja też wolę mniejsze, przynajmniej u siebie.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
biodra:82
talia:63
biust:82
waga:54
wzrost:170cm

Nie narzekam :p Biust w sumie mogłabym mieć większy ^^ (pfff nie lubię takich wyznań x) )
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Biust miałam 75 C teraz spadlo na B a dla mnie to moze calkiem zniknąć. Niepotrzebne kg tylko.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Szczerze to nie wiem...Serio dawno się nie mierzyłam
58 kg przy 168cm i to tylko....Ale jak się dowiem<dzisiaj zmierzę> to Ci powiem!!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Żaden kg jest potrzebny, no chyba że serce, mózg, wątroba itp. Mi qmple mówią, że mój biust wygląda jak marzenie, zależy dla kogo :/ Dla mnie jest zmorą! :( Jeszcze mi mówią, że mógłby być trochę większy taaaaaa jasne :lol:
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Ej no, ale kg nie oznacza wcale tego, że kobieta jest gruba. Moja przyjaciółka jest BARDZO szczupła, a przy wzroście ok. 160 cm waży jakieś 55kg, a nie wygląda. Biust to raczej nie są niepotrzebne kilogramy.

Jak wiele osób, mam kompleksy, ale nie narzekam, w końcu mogłam ważyć 100kg i mieć 160cm (no np. przez jakieś uwarunkowania genetyczne ;) ). Wymiary? Jakieś 87/65/92 (92 w biodrach jak coś). Szerokie biodra wcale nie są takie... wygodne. Szczególnie przy doborze spodni. Bo np. pewien rozmiar jest za duży, bo odstaje w pasie, inny za to jest za mały, bo biodra się nie zmieszczą, chociaż w talii byłyby idealne :/ Przy wzroście 165cm ważę 58kg. Moim marzeniem jest talia 60cm (i w ogóle 90/60/90) :) Ogólnie się wstydzę swojego ciała, toteż nigdy go nie odkrywam, ale dobrze wiedzieć, że są jeszcze inne dziewczyny z figurą y... klepsydry :)

Wiek: 18
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ta klepsydra dla niektóych wygląda super, ale jak dla mnie to jest odrażająca :/ Wolałabym być prosta i mieć chłopięcą figurę.
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Nie no, co to za kobieta? Taka... prosta ;) Chociaż sama nie wiem, czy wolę być taka jak teraz, czy zupełnie płaska, bez wklęsłości i wypukłości. I tak źle, i tak. Pozostaje tylko ćwiczyć i ciężko pracować na wymarzoną figurę :)
 
Do góry