Nasze wymiary- obecne i wymarzone;-)...

tamara020

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław-moje miasto;-)
Hejka Wszystkim!;-)Chciałabym wiedzieć,jakie są Wasze idealne,wymarzone wymiary,które chcielibyście osiągnąć,a jakie przy tym teraz macie?Czy wiele Wam brakuje do ideału?Bo mnie najbardziej ,oczywiście,podobają się wymiary wysokich modelek,najlepiej te mniejsze niż popularne 90-60-90.Moje obecne wymiary:
biodra:~89
talia:~62
biust:~85
waga:~49
wzrost:169cm
I co o tym sądzicie?;-)
Ciekawa jestem Waszych ideałów i thinspiracji,a sama marzę o nieco szczuplejszej talii i biodrach i o 3kg w dół no;-)...
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Moje wymiary 2 miesiące temu : 83/58/91 to moje wymarzone ideały które miałam 2 miesiące temu ale niestety schudłam (nawet nie wiem jak to się stało :/) i od niedawna staram się je przywrócić chodzi tu o bioderka :D bo uwielbiam szerokie biodra :)

Moje wymiary teraz 83/58/83 to moje wymiary teraz które są bleee :(

Waga : 45 kg

Wzrost : 160 cm

Bardzo chciałabym mieć te 91 cm w biodrach bo czułam się wtedy taka bardzo kobieca, a od kiedy schuudłam :/ to ... szkoda gadać poprostu masakra :(

A zreszta wejdz na mój tetam to wszystko się wyjaśni :( http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...mp;#entry618875
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
wiek 16 lat
wzrost 167cm
waga 58kg
biust 89cm
talia 67cm
biodra 91 cm

Może być, ale mogłoby być tak:
waga 48kg
biust 85cm
talia 59cm
biudra 85cm

To by było idealne :) Ale jest jak jest. OK ;)
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Ja bym chciała zmniejszyć obwód talii i mieć gdzies tak o 2 cm. szersze biodra.. mhm.. :)))
 

peperonka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
:niepewny: dziewczyny o czym wy gadacie jestescie takie szczupłe i jeszcze byscie chciały schudnac???? wasze ciała sie dopiero krztautuja i biodta talia itp sie wyrobią wiec nie macie co sie martwic nabierajac ciałka nabierzecie krztautow kobiecych ja jestem dojrzała kobieta majaca juz dziecko i nawet ciąża nie sprawiła zeby przytyc mam z tym wielki problem jestm waska w biodrach i tali ale taka jestem i nic nie poradze kazdy jest jaki jest i sie trzeba cieszyc z tego co sie ma a wy jeszce sie wyrobice wiec nie stosujcie zadnych diet itp wszystko w swoim czasie :eek:k:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
obecne wymiary
biodra:~88
talia:60
biust:nie mierzylam i nie chce mierzyc :p
waga:55kg
wzrost:172cm

wiek 17 lat ponad :p



chce ważyć 52 kg tak jak zawsze o! :)
 

mEMOry Girl

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja muszę schudnąć... Mimo wszystko...
lol gruba nie jestem.. Ale ida wakacje i nie chce sie wstydzic samej siebie
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
lat 15
165 cm wzrostu
45 kg
82 cm - biust
68 cm - talia
85 cm - biodra

jak dla mnie idealne :p innych mieć nie musze :D
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Zapomniałaś dopisać żeby do każdego posta dołączali zdjęcie :D
 

blanca

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
98
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk...a dokładniej nie powiem
Ja jestem średnio zadowolona z moich wymiarów. Najgorzej jest z talią. Kilka lat temu ,jak jeszcze ćwiczyłam na w-fie, nie miałam takich problemów,a teraz to masakra.Załuję,ze nie uprawiałam sportu,bo teraz widzę tego skutki. Zaczęłam jednak znowu się ruszać i mam zamiar przez wakacje wrócić do formy. No i drugi problem to biust- 90 cm, niby nie aż tak źle,ale najchętniej wróciłabym do miseczki B,która wydaje mi się optymalna. W biodrach mam 92 cm i jakoś potrafię z tym żyć,tak jak z moimi 162 cm wzrostu ;-)
 

godiveau

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
94
Miasto
grudziądz
trochę przesadzacie :)
te chude wpędzają mnie w kompleksy. Tych przecietnych jest za mało, a jeszcze chcą być chudsze!!!
AAA :)
Ja wiem tylko ile mam w talii - 67 cm. Jak dla mnie w porządku.
A warzę 48 kg.
Aha i mam 163 cm.
I 14 lat.
 

tamara020

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław-moje miasto;-)
lat 15
165 cm wzrostu
45 kg
82 cm - biust
68 cm - talia
85 cm - biodra

jak dla mnie idealne :p innych mieć nie musze :D
Aga,noo...wagi ci zazdroszczę(20kg mniej do wzrostu!!!),ale przede wszystkim wymiarów,choc talia moim zdaniem zdecydowanie do poprawki;-().Moje idealne wymiary: 88-61-85,waga 47kg,przy moim wzroście 169cm.To moje cele,pozdr;-).
 
Do góry