Nasze wymiary- obecne i wymarzone;-)...

lily16

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krzesła...
Ja nienarzekam.
I czuje sie lepiej. Chociaz na poczatku cwiczen mialam takie zakwasy ze szkoda gadac... I bywaly takie dni ze myslalam, ze najlepiej to rzucic i juz nie robic...
Ale...
Brzuszek sie wyrabia...
A samoocena rosnie :p

A co do tycia...
Ja chudne jeszcze...
No ale do tego doszla jeszcze dieta ;)
 

lily16

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krzesła...
Szczerze?
Nie zrobilam sobie jakiejs diety niewiadomo jakiej.
Bylam u mojej dietetyczki i powiedziala mi poprostu czego powinnam unikac itd (w zasadzie nic nowego sie nie dowiedzialam, ale zawsze lepiej jest to uslyszec z ust specjalisty :p )
Jem 3 razy dziennie... i ograniczam sie, zeby nie przesadzic z obiadem, a raczej zilosciami :p
A pod koniec dnia tj. okolo 18 stawiam sobie na biurku wode mineralna i jak tylko poczuje ze chce mi sie jesc to pije...
I tyle :) Zadna wielka sztuka.
Ale ciesze sie bo mam bardzo dobra przemiane materii przez co nie musze sie bardzo starac zeby szybko schudnac :)
A 2 kg dla mnie?
Nie... to nie jest duzo :p
Jak bym przytyla 4 kg to rzeczywiscie zapalilaby mi sie czerwona lampka :p
 

lily16

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krzesła...
Ejj Aniulka patrzylam teraz na Twoje zdjecia, bo ciekawilo mnie z czego chcesz schudnac :p I mnie zagielo.
Przeciez Ty JESTES szczupla! ;) na Twoim miejscu bym sie nie odchudzala tylko cieszyla swoja figura ;)
Oczywiscie nie mowie tu o zaniedbywaniu diety i wpieprzaniu jedzenia jak leci (jak to ja mam czasami :p ) ale jak na zdjecia ktore masz to nie widze powodow do schudniecia.
Nic a nic. :D
 

Sweet-pink-angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
GdZiEś DaLeKo....... :)
noo a ja mam tak:
lat 14
164 cm wzrostu
46 kg
77 cm - biust
64 cm - talia
72 cm - biodra

a chciałabym:
170 cm - wzrost(jeszcze rosne, więc może sie uda)
38 kg
75 cm - biust
55 cm - talia
70 cm- biodra

Dąże do tego i mam nadzieję, że mi sie uda. ;)
 

Aniczeczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ooooo tak też lubię takie szerokie bioderka. Dlatego zazdroszczę dziewczynom które mają w biodrach więcej niż 90 ^_^



Czy ja wiem... nie sądze czy jest co pozazdrościć... sama mam z biodrami, udami i pupą problem:( Mam 15 lat, 167 cm wzrostu w biuście 89, w talii 69 ;(, a w PUPIE (mierzyłam od największego wypuklenia na pupie) 101!!! to mnie przeraża... chociaż mówią mi że to bardzo przyciąga chłopców:) Chciałabym zrzucić 6 kg i zmniejszyć obw. pupy i talii o parę centymetrów... nie jem dużo przestrzegam rygoru ale niestety mam problemy z tarczycą:( gospodarka hormonalna nie pracuje jak powinna i przez to mam problem z utrzymaniem figury... naprawdę dziwie sie dziewczyną które mając np 66 w talii i w biodrach 90 chcą jeszcze schudnąć!!!
 

Aniczeczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy ja wiem... nie sądze czy jest co pozazdrościć... sama mam z biodrami, udami i pupą problem:( Mam 15 lat, 167 cm wzrostu w biuście 89, w talii 69 ;(, a w PUPIE (mierzyłam od największego wypuklenia na pupie) 101!!! to mnie przeraża... chociaż mówią mi że to bardzo przyciąga chłopców:) Chciałabym zrzucić 6 kg i zmniejszyć obw. pupy i talii o parę centymetrów... nie jem dużo przestrzegam rygoru ale niestety mam problemy z tarczycą:( gospodarka hormonalna nie pracuje jak powinna i przez to mam problem z utrzymaniem figury... naprawdę dziwie sie dziewczyną które mając np 66 w talii i w biodrach 90 chcą jeszcze schudnąć!!!

zapomniałam dodać że ważę 64 kg ;/
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A co ja mam powiedzieć?
Urosnąć nigdy już nie urosnę bo mam 20 lat, 158 cm , średnio waga utrzymywała się w granicach 56/9 ja tam byłam z siebie zadowolona.
Chociaż kiedyś coś się zmieniło i nagle zaczęłam się odchudzać... teraz ważę około 49/50.

Jestem z siebie średnio zadowolona.

No Annaris, nie możesz na siebie narzekać to nie Twoja wina. Najpierw musisz uporać się z chorobą,żeby potem walczyć ze skutkami ubocznymi.
 

Erikana

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Centrum
Moje wymiary przy których życie stanie się piękne to 92/62/92.. teraz niestety jest: 96/67/98.. waga 66-67 kg i wzrost 176cm.. wiem że mało mi brakuje ale brak motywacji do ćwiczeń.. mimo to że posiadam całą biblioteczkę filmów z shape'a ;p
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
16 lat
Wzrost: 161/162cm
Waga: 57kg
Biust: 92
Talia: 73
Biodra: 94

Bym tak mogła ważyć 50kg, mieć w talii minimum 65cm, a w biodrach 85cm i byłabym zadowolona.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja mam 18 lat, 165cm, 45kg. 78/65/78.
jest w miarę, ale chciałabym przytyć.
 
Do góry