Najliczniejsza Subkultura W Polsce

PissVirus

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dresiarstwa jest zdecydowanie najwięcej

No, nie wiem, ja prawie nigdy nie widuję nawet pojedynczych egzemplarzy tego gatunku - może są na wymarciu, bo większość została zesłana do Iraku aby cywilizować tamtejszą ludność (chyba mogą uzyskać jedynie efekt odwrotny). Za to w moim mieście jest bardzo dużo BLACHAR (sądzę więc, że nabór kobiet bez matury do wojska nie byłby takim złym pomysłem), w sumie zastanawia mnie dla kogo one się na tym solarium smarzą?
A swoją drogą dziwne że najnowsza subkultura rekrutuje wśród osób ok.60 roku życia <_<
poza tym dużo jest metali, na pewno więcej niż punków, rasta albo grandżowców
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
PissVirus - jednym słowem to 'zazdroszcze' Ci miejsca zamieszkania :p.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Pacyfik - masz zepsuty klawisz 'w' na klawiaturze? :D

Cóż, chyba dodam do tego tematu sonde.. :D
 

KKK

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
3miasto
Jestem ciekawy dlaczego, na temat "Najliczniejsza subkultura w Polsce", niektórzy wymieniają religie? ablo "pozer"? Jest taka subkultura?
W moim mieście najwiecej jest oczywiście dresiarzy którzy niegdyś mówili na siebie "skejci" lub "skini".
Drugie miejsce dla metali. Ale Skinheadów raczej nie spotkasz.
 

agathadz

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
no tak...a subkultura harcerska :p ?? przynajmnie w moim środowisku jest ich sporo...znaczy harcerzy. A najlepsze w tym jest to że w harcerstwie różne subkultury potrafią się nieźle dogadać i współpracować ze sobą :D. W drużynie w której jestem mam kilku punków, metali i techno-maniaków i wszyscy się ze sobą świetnie dogadują. Co powiecie na taką "łączącą" subkulture?? :)
 

circularity

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
najwięcej jest tych wszystkich rap-pseudo-hip-hopowców
"Subkultura jest segmentem kultury i nie podlega wartościowaniu na wyższą czy niższą. Członków subkultury według socjologicznej terminologii nie można nazywać kontrspołeczeństwem, ponieważ są oni wyrazicielami jakiegoś poglądu, jakichś idei." (wikipedia)
ale wg przytoczonej wyżej regułki, chyba subkulturą tego nazwac nie można lub choćby ze względu na ich ilość, toż to nie jest subkultura już
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Nie mam pojęcia... Gdyby zaliczać tych wszystkich kolesi bujających się po moim osiedlu w spodniami z krokiem po kolana jako skinów, to napewno skini. U mnie nie ma prawie nikogo innego!! Jak kiedyś wyszłam w glanach, to jakiś koleś zapytał sie, czemu nosze takie śmieszne, a nie inne buty... Więc wg mnie są to skini i techno-girl. Bleh, aż ciarki przechodzą...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Circularity - definicja definicją praktyka praktyką :p

W sumie to tutaj można było zrobić sondę :D.
 

Reiko

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
U mnie w miasteczku przeważają blokersi i też metale :D

Bella a Ty czego słuchasz?
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Rocka, rocka i jeszcze raz rocka!! Nie rozgraniczam na grunge, alternatywny, ale to też jest mi bliskie. Czasami zejdę na cos innego, ale żadko i napewno nie jest to pop, hh, techno, disco, czy inne, miałam na myśli polskie SKA, reagge itp. I straszliwie ubolewam, że teraz nastała era hiphopów i podążających za nimi laleczek, bleh... Przynajmniej u mnie na osiedlu tak jest. W szkole inaczej, ale na osiedlu!? Na palcach policzę porządnyc ludzi... <beczy>
 

Reiko

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ehhh... To mamy podobne gusty tylke tylko że ja lubie reage. Tez nie lubie hh i " podążających za nimi laleczek". Takie to sztuczne...
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
Do góry