Najliczniejsza Subkultura W Polsce

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
na subki nie jest się za starym, zwłaszcza niektóre, zresztą obejżyjcie sobie jakieś filmy z lat 90 często tam starych metali można zobaczyć, przykładem jest 2 kruka, gdzie w uj takich, bo taki klimat był ogółem to ich pokazano, i nie wyglądali jakoś na zastarych na swój styl. sam na ulicy też nie raz widze 'starych' i jakoś im subkultura nie wadzi w byciu.
 

franz

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ktoś tam powiedział ze słucha wielu naraz, pomieszanych rodzajów muzyki, każdy chyba tak ma :) ja tez od małego metalu, teraz troche rocka, punka, czasami techno :D a jak sie napije to do boysów sie tanczy :), nie musi nalezec do jakiejs gupy, subkultury, ważne, że czuje się za kogoś takiego, czuje to w środeczku :)
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
do tej ankiety trzeba by było jeszcze dodać Hip Hopowców, Skate, Boot Boys, Kibiców, Emo ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
teoretycznie to powinien być ktoś na desce :D ale większość osób mających się za skate to ludzie co kupują sobie ubrania z internetowych skateshopów :p
 

latino00

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Najliczniejszą subkulturą w Polsce są menele, żłopiące piwsko pod sklepem albo na ławeczce w parku...
K****: i oto cała filozofia życia przeciętnego Polaczka :phi:
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Nie należe [35.71%]
Nareszcie w większości. Więc zapytam, czym jest emo, jeśli nie subkulturą? Ten styl tak bardzo się już rozpowszechnił, że sądzę, iż spokojnie można jego "wyznawców" uznać za subkulturę.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Nareszcie w większości. Więc zapytam, czym jest emo, jeśli nie subkulturą? Ten styl tak bardzo się już rozpowszechnił, że sądzę, iż spokojnie można jego "wyznawców" uznać za subkulturę.
Emo jest rodzajem muzyki. Styl nazywa się scene.
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
skejtów jest dużo mimo wszystko moim zdaniem przynajmniej w moim miescie :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
A ja z bolem stwierdzam, ze nie moge sie przypisac do zadnej subkultury, poniewaz jakos nie ogarnia mnie zadna. Za duzy akres zamilowan mam jesli chodzi o muzyke, i ani ze mnie punk, ani metal.
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Kiedy piszemy o subkulturze emo, mamy na myśli te dziewczęta i chłopięta w wieku 13-16 lat, z paznokciami pomalowanymi na czarno, grzywkami na oku i zapuchniętymi od płaczu oczami mocno podkreślonymi kredką Bambino, ubranymi w szachownice lub charakterystyczne paski - typowy, pozerski sposób na "wyróżnienie" się. Myślę, że można ich zaliczyć jako subkulturę.

Co do głównego tematu: wokół mnie najwięcej jest takich chłopczyków, co się ubierają w za duże bluzy z kapturami, dżinsy albo dresy, więc w sumie nie wiadomo, jak ich zakwalifikować. Lubią też używać słów takich jak: "kurva", "zaj*biście", "ch*j" itp. i palą po szkole za blokiem. Podobno lubią też piwo.


I jeszcze pytanie: do jakiej subkultury zaliczyć gościa, Który słucha hard rocka, metalu i czasem lżejszego rocka, zapuszczającego włosy, chodzącego w glanach, skórze, bluzie Metalliki i z kostką na ramieniu, ale ideologicznie skłaniającego się raczej ku hipisom??? Oceniacie po ideologii, muzyce czy wyglądzie?
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Raczej do metali i może mieć ideologie jaką sobie chce , ponieważ metal nie ma jako takiej ideologi , albo ma wszystkie na raz , jak kto woli ;)
 
Do góry