Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

masder

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
używasz 2 na raz? bez sensu. ja mam F-Secure'a IS 2010, którego nie wiadomo dlaczego nie dałeś na tej liście. jak dla mnie najlepszy antywir. szybki i wydajny. no i ma nawet lespzą wykrywalność od tego całego Kaspera. tak przynajmniej czytałem w ostatnim teście av comperatives bodajże..

no ja też korzystam z F-Secure'a. faktycznie. wg tego testu jest lepszy. http://www.komputerswiat.pl/testy/programy/bezpieczenstwo/2009/12/test-antywirusy-kontra-spyware-i-falszywe-programy.aspx jest szybki i wydajny dzięki funkcji in the cloud.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Avira AntiVir Personal + COMODO firewall i od czasu do czasu przeskanuje jakimś dodatkowym przez DOS jak na razie jest :eek:k:
 
M

Mushkin

Guest
Was za przeproszeniem popier* z tym Avastem? Jesteście tacy nieświadomi?

NOD32 najlepszy. Kaspersky jest bardzo dobry ale żre dużo pamięci i długo się włącza. A Avast? DNO. Nie wykrywa 90% wirusów i robali, które NOD32 wykrywa. Avast właściwie nic nie robi - do tego dużo bierze pamięci i bardzo długo skanuje.

Z darmowych najlepszy jest Avira.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Was za przeproszeniem popier* z tym Avastem? Jesteście tacy nieświadomi?

NOD32 najlepszy. Kaspersky jest bardzo dobry ale żre dużo pamięci i długo się włącza. A Avast? DNO. Nie wykrywa 90% wirusów i robali, które NOD32 wykrywa. Avast właściwie nic nie robi - do tego dużo bierze pamięci i bardzo długo skanuje.

Z darmowych najlepszy jest Avira.

Tak może i było 2-3 lata temu ;) Avast się troszkę poprawił, chociaż wciąż sporo przepuszcza, Z darmowych jest jeszcze Avira, i Panda Cloud, z płatnych NOD w ostatnim roku nie wypada najlepiej, u mnie na przykład skutecznie pogryzł się z systemem, tak, że nie byłem w stanie nic zrobić.
 

masder

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Was za przeproszeniem popier* z tym Avastem? Jesteście tacy nieświadomi?

NOD32 najlepszy. Kaspersky jest bardzo dobry ale żre dużo pamięci i długo się włącza. A Avast? DNO. Nie wykrywa 90% wirusów i robali, które NOD32 wykrywa. Avast właściwie nic nie robi - do tego dużo bierze pamięci i bardzo długo skanuje.

Z darmowych najlepszy jest Avira.

no nie wiem czy taki najlepszy... w teście KŚ z wczoraj wypadł bardzo słabo. dopiero na 7 miejscu. najlepszy jest F-Secure IS 2010, potem G Data i Kaspersky. Nod niziutko. autor sam się bardzo zdziwił tym faktem. podobnie jak zwycięstwem FSa.
 

malinaoo

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najlepszy program antywirusowy to oczywiście Kaspersky. Używam go już jakieś pół roku i jestem bardzo z niego zadowolony.
a tu Klucze do Kaspersky Anti-Virus do wszystkich wersji:

[link]

4 warny
Reque
 

paweu86

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
1
Zgadzam się, że Avast jest kiepski i z tym, że ostatnio trochę go poprawili, ale to jeszcze nie jest to. Jak napisali poprzednicy Avira jest skuteczniejsza, więc nie widzę sensu wychwalania Avasta ;). A z płatnych programów, które wymieniacie NOD32 jest warty uwagi ale ma problemy z blokowaniem zagrożeń z WWW, m.in trojanów, a Kaspersky jest ciężki. Moim skromnym zdaniem Mks_vir 9 jest od nich lepszy i tańszy..a co do pirackiego oprogramowania to sam dałbym warna i bana za rozpowszechnianie kluczy! Najbardziej mnie zaskakuje, że w dalszym ciągu piszecie o wynikach testów, które mają się nijak do rzeczywistości.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
mks_vir 9 do lekkich też nie należy, ale jeśli ktoś nie może już wytrzymać z Kasperskym, który potrafi nieźle zmulić kompa i internet, to polecam. Na Avasta nie warto nawet patrzeć. Dziwi mnie, że ma on dalej opinię najlepszej darmówki. Z free AV najlepszy jest dla mnie program AVG - nie odczuwalny podczas pracy na kompie i skuteczny.
 

anusiak78

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja polecalem i polecam niezmiennie produkty Symanteca. Jako osoba zrazona jakoscia tych programow kilka lat temu z niefnoscia zainstalowalem znajomej NISa i zaszkoowalo mnie jak bardzo poprawili sie w werskji 2010 (podobno 2009 tez dziala dobrze) Szybko, bezobslugowo, skutecznie - czad.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To zależy od konfiguracji. Mi tak polecany NOD zupełnie nie chodził, straszliwie zamulił komputer. Natomiast Kaspersky miał problemy z internetem, a mi nie chciało się już gimnastykować z konfiguracją:p Niestety AV czasami po prostu nie chce współpracować
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
nie chce wpółpracować albo po prostu się do tego nie nadaje;P
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Bez przesady, nie twierdzę że to zły AV, sukces pewien odniósł, ale po prostu nie polubił się z moim systemem i nie miałem czasu go przetestować:p
 

paweu86

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
1
mks_vir 9 do lekkich też nie należy, ale jeśli ktoś nie może już wytrzymać z Kasperskym, który potrafi nieźle zmulić kompa i internet, to polecam. Na Avasta nie warto nawet patrzeć. Dziwi mnie, że ma on dalej opinię najlepszej darmówki. Z free AV najlepszy jest dla mnie program AVG - nie odczuwalny podczas pracy na kompie i skuteczny.

A dlaczego tak uważasz? U mnie mks_vir 9 chodzi lepiej od KIS2010, więc dlatego napisałem, że jest lekki. A co polecasz w końcu, bo nie zrozumiałem Twojego posta. Co do Avasta jesteśmy zgodni, ale dlaczego nie bierzesz pod uwagę Aviry tylko AVG?
 

gav3l

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Norton jest najlepszy ale sporo kosztuje
ewidentnie z darmowych najlepszy jest avast
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Avast? Kolejny raz (do znudzenia...) powtarzam, że są lepsze antywirusy...znacznie lepsze :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Brak żadnego argumentu? Akurat Eset sobie ostatnio w testach słabo radzi.
 
Do góry