Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

banan47

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Na komputerze mam Kasperskiego :)
A na Laptopie NOD32

Polecam obydwa :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli ktoś jeszcze wierzy w testy publikowane w gazetach to albo nie ma dostępu do internetu albo jest idiota.
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Ja polecam nod32. Używam go od 3 lat i nie miałem większych problemów. Dodatkowo nie zamula komputera.
 

Ralphie

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja korzystam z F-Secure'a IS 2010. no w tym teście jest 5. znowu w teście Komputer Świat był 1. także nie ma co się tym sugerować. ja jestem z niego bardzo zadowolony i póki co nie zmieniam na nic. przedłużenie licencji kosztuje grosze, więc zostanę przy nim.
 
B

BaRoNeQ

Guest
Jak dla mnie jest Norton ale mnie na niego nie stać ...ale jestem tego pewien mam taki wykupiony dla całej firmy i jeszcze nie miałem żadnego przecieku :eek:k:
 

freexik

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Norton nie jest taki drogi 150 zl na 3 stanowiska do domu, to jak dobrze pokombinujesz i podzielisz sie z kolegami to cie grosze wyjda
 

BrainSession

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Oderwę Was chwilowo od tematu -> potrzebuję Waszej opinii na temat idei, którą razem z innymi forumowiczami tu tworzymy. Chodzi o bezpieczeństwo w sieci, a opinia warto by pochodziła od osób, które znają się na antywirusach itp. rzeczach. Będę wdzięczny jeśli dołączycie się do dyskusji: http://www.forumowisko.pl/topic/150448-szukam-specow-od-bezpieczenstwa-na-pogaduchy/

Dołączyłem link, aby zminimalizować offtop. Dzięki za wyrozumiałość. Pzdr
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ostatnio zastanawiam się nad zmianą antywirusa. Comodo zdarza się coraz częściej przepuszczać jakieś cholerstwa.
Jakieś propozycje ? Tylko proszę nie Avast...

Zastanawiam się na top3 z tego rankingu:

http://www.se.pl/technologie/oprogramowanie/najlepsze-antywirusy-2010-ranking-antywirusow-wedl_150888.html
 

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
291
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
Śmieszy mnie fakt iż w tych "waszych" notowaniach avast jest prawie tak dobry jak kaspersky... Dowodzi to iż moje spekulacje co do ilości znających się tu użytkowników jest bardzo mała. Swego czasu bawiłem się troszkę w to i tamto i szczerze powiem avast nigdy nie stanowił żadnego problemu jeśli chodzi o jego oszukanie czy tam włamanie się do systemu strzeżonego właśnie przez ten że antywirus... Dodam że nawet w wersji pr0... Fakt wykrywa to wirusy ale te z 2000 roku które już dawno się nie przydają do niczego. Najlepszy antywirus ? Nie ma takiego. Ja nie używam żadnego i nigdy nie miałem problemów. Wystarczy dobry skaner portów i obserwacja co się dzieje gdy wchodzimy na "dziwną" stronę. Po za tym wszystkim jeśli ktoś używa PC do Tibi NK Facebooka itd to na cholere mu antywirus ?

Posta napisałem jak najprosciej umiałem... Co by każdy zrozumiał. Jeśli nie chcecie mieć problemów takich właśnie jak ten... Jaki antyvir i jak się zabezpieczyć proponuje zainstalować Linuxa :) Nie trzeba mieć skilla żeby wiedzieć iz na Linuxa wirus nie istnieje i długo istniał nie bedzie. PC-ty napasone Microsoftowskim gównem zawsze będą narażone na wszelkiego rodzaju robactwo w sieci. Dlaczego ? Dlatego że to jest shit a nie system :)
 
Do góry