Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
rzetelność testów to odrębny temat... wystarczy porównać kilka najważniejszych testów i będziesz wiedział. Chyba żadna firma nie opłaci większości testów, które są robione co miesiąc, dwa...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja MKSa nie odważyłbym się zainstalować. Troszkę słabe zaplecze techniczne. A to, że niektóre testy są płatne to żadna nowość, i są firmy które za to płacą...często
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
chyba MKS odszedł już trochę do piachu i nie pracują nad nim... czy się mylę???
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
a kto powiedział że my je biezemy na poważnie. Dzisiaj czy wczoraj KŚ wypuścił kolejny wynik testu i znowu są niespodzianki. czasami taki tescik jest śmieszny.
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
jakie niespodzianki?? przecież 3 liderów wymienia się tylko miejscami od kilku miesięcy...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dlaczego śmieszny? Test jak test, chyba zresztą jeden z wiarygodniejszych. Chociaż testy same z siebie nie rozsądzają :p W sumie do ankiety dodałbym jeszcze MKSa i Comodo ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
oczywiście ze były niespodzianki, od początku na samym dnie jest kaspersky. teraz jest trzeci od końca. czy to nijest niespodzianka??
 

paweu86

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
1
Ja MKSa nie odważyłbym się zainstalować. Troszkę słabe zaplecze techniczne. A to, że niektóre testy są płatne to żadna nowość, i są firmy które za to płacą...często
Nie wiem o jakim zapleczu technicznym mówisz, przecież jest kontakt podany, bazy aktualizują na bieżąco, więc nie widzę tu żadnych różnic w stosunku do programów zagranicznych. Moim zdaniem mamy obecnie taką sytuację, że ludzie zobaczą wyniki opłaconych testów, kupią znany program i się cieszą, a nie znają nawet alternatywy.

chyba MKS odszedł już trochę do piachu i nie pracują nad nim... czy się mylę???

Mylisz się, sam mam nową wersję 9 dom+, więc pracują nad programem cały czas.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja tylko wyrażam swoją opinię ;) Mimo wszystko różnice są, może i testy niektóre są opłacane, ale nie wierzę w cudowne odrodzenie programu i nagłe znalezienie się wśród najlepszych na rynku. Bo jednak MKS zniknął niemal całkowicie z rynku na jakiś czas
 

eureka80

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
No Jak miec kompa neta i nie porozmawiac o antivirusie ?

Wsumie to pisze to po by dowiedziec sie co tam u was chodzi w tle.
trudno tu mówic o tym co lepsze a co nie chociaż niektóre tak jak np Norton antivirus zasługują na miano G***.

Ja używam AVASTA i NOD32

Piszcie bom ciekaw i już :p

używasz 2 na raz? bez sensu. ja mam F-Secure'a IS 2010, którego nie wiadomo dlaczego nie dałeś na tej liście. jak dla mnie najlepszy antywir. szybki i wydajny. no i ma nawet lespzą wykrywalność od tego całego Kaspera. tak przynajmniej czytałem w ostatnim teście av comperatives bodajże..
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Norton 2009. I nie zmienie na żadnego innego, chyba że na 2010. Fakt trochu obciąża kompa, ale to zależy co masz w skrzyni
biggrin.gif

Jedną jego dużą wadą jest dosyć długi pełny skan, Bo np NOD czy Kaspersky pod tym względem działają szybciej (przynajmniej u mnie)
 

lolek_b

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
może dlatego go nie ma, ponieważ nie jest wart...

ale wy ludzie jesteście denerwujący.. ;o i znowu kolejny temat gdzie dyskryminowany jest F-Secure. jak to nie wart?! co ty człowieku mówisz. to jest bardzo dobry program.
proszę bardzo. kolega wyżej mówił pewnie o tym teście, bo innego nie znalazłem: http://www.komputerswiat.pl/testy/programy/bezpieczenstwo/2009/12/test-antywirusy-kontra-spyware-i-falszywe-programy.aspx

z tego co widzę, to jest wyżej od Kapserskiego czy nawet ESETa. więc nie rozumiem o co ci chodzi?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Testy nie są miarodajne. To, że wyżej od Eseta i Kaspera o niczym nie świadczy. Nie widzę sensu w przerzucaniu się takimi argumentami.
 

paweu86

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
1
Tak jak pisałem, większość testów jest nic nie warta, bo przedstawia wybrane kilka programów i nie uwzględnia wszystkich wad/zalet produktu. Trudno zrobić obiektywny test, szczególnie jak producenci biją się na wykrywalność a nikt nie uwzględnia obciążenia kompa. Nie powinno się dyskryminować programów, które nie znalazły się w danym teście, ja zawsze wolę sam coś sprawdzić niż wierzyć w ciemno. I po to są wersje testowe...Poza tym sam lubię wspierać to co polskie, dlatego jak np. mks_vir mi odpowiada to chętniej za niego płacę niż za zagraniczny program. Mamy też dużo innych dobrych progsów, np. pajączka, bestplayera, allprayera i wiele innych. I też niewypały jak nowe gg ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ale wy ludzie jesteście denerwujący.. ;o i znowu kolejny temat gdzie dyskryminowany jest F-Secure. jak to nie wart?! co ty człowieku mówisz. to jest bardzo dobry program.
proszę bardzo. kolega wyżej mówił pewnie o tym teście, bo innego nie znalazłem: http://www.komputerswiat.pl/testy/programy/bezpieczenstwo/2009/12/test-antywirusy-kontra-spyware-i-falszywe-programy.aspx

z tego co widzę, to jest wyżej od Kapserskiego czy nawet ESETa. więc nie rozumiem o co ci chodzi?

i co się denerwujesz. każdy ma jakieś zdanie na temat konkretnego
av. ja np tez nie mam dobrego zdania o F-Secure
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
na testy trzeba bardzo ostrożnie patrzeć:) w jednym Fs będzie wysoko, w kolejnym może być nisko...
 
Do góry