Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
Hm, a wystawiasz faktury VAT? :p

Zainstalowałem testową Pandę na starym komputerze i trochę go pomęczyłem - zamulania zbyt wielkiego nadal nie stwierdziłem ;)
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Z tym bym polemizował. Po pierwsze, nie znajdziesz żadnego antywirusa, który miałby wykrywalność choćby 95%, jeśli byś go testował pod kątem wszelkich wirusów, jakie kiedykolwiek istniały. A przy zmianie sposobu funkcjonowania z autonomicznego na sieciowy, wyniki będą z pewnością na polus szły.


wykrywalność rozpoznanych zagrożeń jest na poziomie 96-99% a nierozpoznanych 60-70%... o wiekszy wynik byłoby cieżko ponieważ powstaje zbyt duzo wirusów, ale programy oparte na chmurze napewno szybciej mogą aktualizować i lepiej przeciwdziałać nowym zagrożeniom
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
wykrywalność rozpoznanych zagrożeń jest na poziomie 96-99% a nierozpoznanych 60-70%... o wiekszy wynik byłoby cieżko ponieważ powstaje zbyt duzo wirusów, ale programy oparte na chmurze napewno szybciej mogą aktualizować i lepiej przeciwdziałać nowym zagrożeniom
A oprócz Pandy jakie jeszcze programy w chwili obecnej są oparte na chmurze? ;)
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Chyba nie ma takich. Panda jest jedynym programem tak działającym, dlatego według mnie jest najlepsza. Warto za nią zapłacić każde pieniądze, chociaż nie jest wcale taka droga.
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
Z tymi każdymi, to bym nie przesadzał, jednak bym nie zapłacił więcej, niż za kompa ;)

Ale fakt, Panda na tle innych antywirusów (komercyjnych ofc) wypada całkiem ekonomicznie.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Jeśli zakupisz online to masz rok licencji pandy gratis. Na przykład Panda Internet Security kosztuje 119 zł i za tą cenę mamy dwa lata licencji czyli zero problemów z wirusami.
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
Ja kupiłem teraz licencję Pandy IS na dwa lata na trzy kompy, więc mam również długo spokój ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeśli zakupisz online to masz rok licencji pandy gratis. Na przykład Panda Internet Security kosztuje 119 zł i za tą cenę mamy dwa lata licencji czyli zero problemów z wirusami.


Jeżeli na prawdę wierzysz, że antywirus = zero problemów z wirusami to jesteś albo bardzo naiwny albo mocno niedoinformowany w tematyce bezpieczeństwa.
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
w firmie instaluję NOD32 na ok 80 stanowiskach, wszędzie działa bezproblemowo, zdaje egzamin, drze się kiedy trzeba, użytkownik nic nie widzi - wszystko w panelu admina na moim kompie wyłazi.

w domu nie używam żadnego, nie mam takiej potrzeby.
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
Ja nie używałem antywira, jak miałem Linuxa. Na Windowsie wolę jednak tą Pandę mieć ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
U mnie na Windowsie Kaspersky potrafił się przyczepić do Caina chociaż miałem go w wyjątkach i z uporem maniaka przypominał mi, że to wirus. Obecnie na windzie używam ArcaVir i nie narzekam.
 

omenn12

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja sam osobiscie popieram COMODO nie jest popularny moim zdaniem ale uwazam ze jest najlatwiejszy w obsludze i jest dobry ^_^
 
1

123mamut

Guest
Ja już mam szóstą licencje na antywirus Norton 360 i jak na razie nie narzekam ładnie chodzi a w ankiecie go nie widzę.
 
Do góry