Najgorsze gry w jakie graliście

TheMoon

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
okolice Krakowa
Chyba Spore...
Ta gra jest tragiczna, wygląda jak dla dziecka 3 letniego. Poza tym ona jest zrobiona jak dla trzy letniego dziecka :(
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Masz prawo, ale konkretnie argumentuj. Cukierkowość wynika z konwencji, którzy sprzyja losowści w tworzeniu organizmów. Można to lubić albo nie, sam niespecjalnie przepadam za tego typu grafiką, ale najważniejszy jest tutaj potencjał w swobodzie danej graczowi.
 

osa1622

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Ostrów Wlkp.
nie ma złych gier... jest tylko totalny chłam . Mam trzy znienawidzone gry: RPG - Gothic ( I ) , MMO - Metin2 , AKCJA - Gta 1 i 2
Tak to jest jak zaczyna się od nowszych części np GTA3 lub SA :) Gdybym najpierw zagrał w SA to 1 i 2 też pewnie za bardzo by mi się nie podobało :D
 

Seu

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Oława/Wrocław
Zwykle nie kończyłem gry, która wybitnie mi sie nie podobała. Z jednym wyjatkiem: Dragon Age 2. Co oni zrobili z drugą częścią? Seria identycznych lokacji, fabuła monotonna... Ukończyłem, by mieć save'y do trzeciej części, które swoją drogą przez nieuwagę skasowałem.
Czas stracony.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
najgorsza gra w jakąkolwiek grałam to simsy, o ile to w ogóle grą można nazwać.
śniły mi się po nocach o_O
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Zwykle studiuję tematyczną prasę oraz strony internetowe zanim zagram w jakąś grę, więc tych najgorszych szcęśćiem udaje mi się ominąć. Aczkolwiek, nie lubię gier sportowych, dlatego najgorszą w jaką grałem była ubiegłoroczna wersja NBA - wydawnictwa EA Sports.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Najgorszą grą, w jaką ostatnio grałam było I Am Alive. Zapowiadało się ciekawie, wyszło marnie.
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Ja to osobiście nie nawidzę THE SIMS :p Nie mam pojęcia czym ludzie się tak jarają?:/
 

instalak

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zwykle studiuję tematyczną prasę oraz strony internetowe zanim zagram w jakąś grę, więc tych najgorszych szcęśćiem udaje mi się ominąć. Aczkolwiek, nie lubię gier sportowych, dlatego najgorszą w jaką grałem była ubiegłoroczna wersja NBA - wydawnictwa EA Sports.

No ja uważam baaaaaaardzo podobnie a wręcz identycznie :)
 
Do góry