Najgorsze gry w jakie graliście

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Powiedz jakąś liczbę od 1 do 30
- 30
- a ja mówię 29. Moja mniejsza. Wygrałem
- Jeszcze raz proszę. Mówię 1
- a ja 2. Moja większa - wygrałem
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ponieważ ta gra pobudza wyobraźnię i zmusza do myślenia ;) Sam kiedyś grałem w plemiona na 1 i 2 świecie...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Contagion - gra powstała w oparciu o moda Zombie Panic! source, w którego kiedyś sporo grałam. Niestety, mod był dużo lepszy.
F.E.A.R. Online - wielkie rozczarowanie.
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Gressil napisał:
Ponieważ ta gra pobudza wyobraźnię i zmusza do myślenia ;) Sam kiedyś grałem w plemiona na 1 i 2 świecie...
Oooo widzę weteran :D
Ja gram od 16 świata, z wieeelkimi przerwami ale teraz znowu zacząłem na 88 ^^
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Najgorszą grą jaką grałem to 5 część The Settlers . Ta część nie ma nic wspólnego z tą grą i jest parodią tej gry. Przypomina zwykłą grę strategiczną i nie ma żadnego klimatu osadników.Zniszczyli tą serie .
 

T4L80TT

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
public_html/
Najgorsza? ArcaniA. Powody te same, o których pisze się w każdym serwisie i każdej gazecie traktujących o grach.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Disciples III: Odrodzenie . Nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami .Grafika jest lepsza. Nie przypadła mi do gustu.Wygląd jednostek jest dziwny a wygląd zamku i budynków jest bardzo dziwny. Walki nie mają nic wspólnego z poprzednimi częściami. Jednostki mogą podczas walki swobodnie się poruszać i wtedy walka jest chaotyczna . Wstęp do kampanii jest słaby i lektor też . Poprzednich częściach wstęp i lektor prezentowały poziom. Lektor nie pasuje do gry. Bardzo trudno ogarnąć o co chodzi w tej grze . Zwykłych misji jest bardzo mało.
 

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Jade Empire. Pamiętam pożyczyłam tą grę od kolegi i... Porażka.
Assassins Creed 1 - Wydałam koło 100zł w dniu premiery, napaliłam się jak bardzo polecali tą grę. Do dziś żałuję tej kasy.
Poza tymi dwoma było jeszcze parę "perełek" ale nie pamiętam. Te dwie jednak mi się wryły w pamieć jako najgorsze gry, z którymi miałam styczność
 

MrNawi26

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
104
Najgorsza gra świata to Minecraft (zrąbana do potęgi setnej).
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Street Fighter ta seria prezentuje poziom. Grałem w nią na automatach , konsoli i na komputerze. Druga część tej gry 2 ma wysoki poziom a Muzyka, kolory i fizyka gry, jak na tamte czasy, prezentowała wysoki poziom i dzisiaj też nie jest zła .
Część Super Street Fighter IV mnie rozczarowała całkowicie .Ma wspaniałą grafikę ale na mój gust jest zbyt nowoczesna . Nie podoba mi się wygląd postaci. Ta część nie ma nic wspólnego z tą grą . Walki drugiej części prezentowały poziom i wrogowie mieli odpowiednią arenę .
Tej części nic szczególnego. Jedynie finał stanowi wyzwanie . Nie ma Blanki . Ten zielony demon stanowił wyzwanie. Potrafił razić prądem. 2 drugiej części mogliśmy zobaczyć jak wygląda nasz przeciwnik po walce a nowej części nie ma tego . Nie ma odliczania . Ta nowa część jest najgorszą bijatyką jaką grałem. Zniszczyła dobrą serię .
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nether - prawie nikt już w to nie gra, ledwie po parę osób na serwerach, poza tym rozgrywka nie spodobała mi się.
Lucius II - nudne i zabugowane
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Rozczarowała mnie gra internetowa Renesansowe Królestwa a zachęciła mnie do niej
epoka Renesansu.
Na początku gra była ciekawa ale później znudziło mi się .
Najważniejszych elementów nie wyjaśnili .
Prowadzili możliwość tworzenia leków i możliwość tworzenia
mikstur.
Samemu trzeba było odkryć jak je tworzyć i kończy się to porażką.
Byle jakie tłumaczenie.
Poważne trudności by awansować dalej.
Bez problemu uczymy się dwóch umiejętności.
A następne umiejętności nie jesteśmy wstanie zdobyć.
Możemy kupić za pieniądze ulepszenia ale są bardzo drogie
bo płacimy za nie w Euro.
Ta gra wymusza wydawanie pieniędzy.
Wszystkie gry w których strzelamy do Zombi.
Nie posiada fabuły i cały czas robimy to samo.
Patologiczny Nadmiar krwi .
 
Do góry