Najgorsze gry w jakie graliście

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
No może jest to tylko jedna z najgorszych. FEAR 3. Gra zrobiona przez totalnych leni. Rzekomo dwie kampanie, podstawowa w porządku, jestem fanem całej serii FEAR od dnia premiery jedynki. A trójka zawiera dwie kampanie, z tego druga to tylko zamiana postaci na Paxtona Fettela, którym wnikamy w ciała wrógów i używamy sił nadprzyrodzonych składających się z dwóch ataków. Cut-sceny i mapy takie same, wręcz genialne.
 
S

Skimer

Guest
nie ma złych gier... jest tylko totalny chłam . Mam trzy znienawidzone gry: RPG - Gothic ( I ) , MMO - Metin2 , AKCJA - Gta 1 i 2
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
AKCJA - Gta 1 i 2

GTA 1 i 2 to chłam ? Tak piszą dzieciaki które wychowały się na na "pięknych" grach z grafiką 3D. Popatrz najpierw w jakich latach i na jakie platformy powstały te dwie gry. Wg. mnie GTA II miało o wiele lepszą grywalność niż GTA IV. Zresztą jak można pisać o klasykach, że to chłam ? To jak jakby fani RPG pisali, że FFVII albo Zelda to badziewie.

Niewątpliwie większość obecnie wychodzących gier to chłam w którym producenci kładą większy nacisk na grafikę niż na grywalność. Kiedyś w gry grało się miesiącami, a teraz ? Kupujesz grę, instalujesz, odpalasz - 2-3 tygodnie, koniec gry, uninstall i gra wędruje na półkę bo się znudziła. Gry są teraz robione tak by nie przykuwały gracza do komputera. Bo i po co ? Jeżeli graczowi spodoba się gra to będzie on w nią grał długo i nie zainteresuje się kolejną odsłoną serii a co za tym idzie nie kupi jej a to już jest strata pieniędzy dla producenta. Pozdrawiam więc "graczy" którzy znają się na grach bo wychowali się na produkcjach wydawanych po 2000 roku.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Cóż, zdanie swoje można mieć, ale nie ukrywajmy, że pierwsze GTA było krokiem milowym. Gry akcji z taką swobodą ze świeczką szło szukać. Gressil - kiedyś też wychodziły kicze i to sporo. Po prostu nie chce się o tym pamiętać, tak jak nie pamięta się specjalnie średnich filmów czy książek - bo po co. Bywa też tak, że idealizujemy stare gry, bo wiele motywów widzieliśmy w nich po raz pierwszy i stąd sentyment. Taki Quake, Tomb Raider, pierwsze Need For Speed były same w sobie bardzo dobre, ale też dlatego, że przecierały szlak, wyszły z czymś nowym. Dziś szlaki są przetarte, ale warto nadmienić, że wychodzą też nowsze gry z klimatem, co się zowie - Modern Warfare tudzież Fallout 3. Moim zdaniem w takie pozycje włożono serce.
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
Szczerze to grywam tylko raz na tydzień i to po 2h, bo nie mam czasu na gry , wdg mnie najgorsza gra ( wjaką ja grałem) to Heroes of Might and Magic 3, proszę żeby fani tej serii się nie denerwowali poprostu nie przepadam za tą grą, może jestem za głupi na nią? może..ale póki co mamy wolność słowa.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Gothic III. Wyłączyłem, gdy poczułem tą gównianą optymalizację i "nie tego" Gothica, jakiego mi trzeba było. Cóż...
 

casshern

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Dink Smallwood :) Nie wiem czy ktoś to pamięta, dodali go nawet do CD-Action jako pełną wersję
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Silent Hill 4: The Room - sam pomysł z pokojem jest naprawdę świetny, ale reszta rzeczy w tej grzej jest wkurzająca.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Silent Hill 4: The Room - sam pomysł z pokojem jest naprawdę świetny, ale reszta rzeczy w tej grzej jest wkurzająca.

Silent Hill ?? Jak dla mnie to była bardzo dobra gra - wniosła powiew świeżości do całej serii ;)
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Lara Croft and Guardian of Light - wyglądała ciekawie ale sterowanie jest denerwujące, bynajmniej dla mnie.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Beach soccer, zero dynamiki, zamiast płynej gry pokaz slajdów. Mimo że gra nie miała duzych wymogów.Michel Owen footbal czy cos takiego, podobnie drewniana gra.
 
Do góry