Najgorsze gry w jakie graliście

skorpion1234

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
opolskie
Dla mnie najgorsze gry to są:cod 1,tibia oczywiście,GTA pierwsza i druga część:czytaj:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
GTA pierwsza i druga część


Grzeszysz. Ile godzin spędziłem przy konsoli grając w pierwszą część gta nie zliczę.




Najgorsza gra w jaką grałem to gra podobna to wormsów tyle tylko, że zamiast robaków były świnie grafika trójwymiarowa.
 

mariiox93

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto



Grzeszysz. Ile godzin spędziłem przy konsoli grając w pierwszą część gta nie zliczę.




Najgorsza gra w jaką grałem to gra podobna to wormsów tyle tylko, że zamiast robaków były świnie grafika trójwymiarowa.

Pamiętam GTA 2... Kazdemu mówiłem ze to gra w ktorej mozesz zrobić wszystko tylko że widzisz z góry :D (miałem 6 lat)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Tzar: Ciężar Korony.
No dla mnie, to jakieś nieporozumienie.

gra całkiem całkiem, zagrywałem się w nią w długie godziny dzieki edytorowi.


jak dla mnie całkiem mi nie podszedł morrowind oraz oblivion, mimo że lubie gry tego typu.
 

jerzy33

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Bonn, NRW, Niemcy
Najgorsza gra w jaką grałem to gra podobna to wormsów tyle tylko, że zamiast robaków były świnie grafika trójwymiarowa.
Pewnie chodziło ci o S.W.I.N.I.E. Ta gra to totalna porażka wg mnie. A co do najgorszej gry w którą grałem to Tibia i S.W.I.N.I.E.
 

kamiqii

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Wrocław
Zdecydowanie Need For Speed Hot Pursuit 2010. Totalne dno i wodorosty. Szkoda ściągać
 

Kliwia

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
30
Punkty reakcji
2
Najbardziej nie lubię strategicznych gier turowych. Nie przepadam również za grami sportowymi, akcji, wojennymi.
Najgorsze gry dla mnie to Postal i Quake.
 

ŁukaszBułka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ciężko pisać o najgorszych grach bo takowe zazwyczaj szybko się wyłącza i o nich zapomina.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Z tych nowszych kaszanek:

Homefront
Star Wars: Force Unleashed 2
Call Of Juarez: The Cartel
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
CoD: BO. Wyłączyłem po godzinie i po 124752124 próbie przejścia jednej z wielu oskryptowanych misji.
 
Do góry