Najgorsze gry w jakie graliście

cami5l

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wadowice
Nazwy gry nie pamiętam, ale było coś takiego: byłeś dziwnym piratem (na lądzie), który ciągle skakał ^^ Wkurzało to, bo ciężko się chodziło i przy walce wkurzało, a tych było troszkę na początku ;) Jeszcze w jednej misji trzeba było przeskoczyć po kładkach, ale przy tym ciągle skakającym piracie nie dało się tego wykonać :D Grafika też nie powalała.. Jednym słowem porażka
 

Adio.

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Postal, Maluch Racer, Większość gier z Extra Klasyki za 19,99. :sexy:

@up: Co Ci się nie podoba w cs? :/
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
No nie mów, za 20 złotyszy Fable kupiłem i nie żałuje wcale. Ta gra dalej jest w mojej czołówce chociaż ją już 14 razy przeszedłem. I to Super Extra Klasyka :)
Teraz najgorsza to Metin 2 na Polskim... I nie chodzi mi o grę, bo gra jest fajna. Ale grają tam sami, no cóż, dzieci neo jak to się mówi. Wydałem sporo kasy i zostałem oszukany. Dużo by mówić. Nie można sobie porozmawiać w tym Metinie tak jak z ludźmi z L2 np.
Tam nie ma ogarniętych ludzi. Wszyscy to albo dyslektycy którzy nie starają się poprawiać pisowni, drudzy to cziterzy które ustawiają boty (Skillhack, fish bot, speed hack, exp bot). Serwery prywatne jednak to ratują, chociaż polskie privy zakładają też ludziki w wieku 13-16 lat max.
No bo przecież ci młodsi którzy grają kilka miesięcy i dopiero 20 lvl wbiją nie mają na to co liczyć :) I powiem tyle swoim zdaniem.

Nie ma złej gry MMO! To gracze psują atfosmerę.

Metin 2 6/10
+:
Możliwość walki z innymi królestwami.
Jazda na koniu.
Wysoka grywalność
Dobra animacja ataku

-:
Dzieci
Boty które ustawiają dzieci
Płakanie dzieci na all chacie
Gdy tylko wyjdziesz za miasto od razu dostajesz zaproszenie do przyjaciół, do party oraz PM'a gdzie gość pyta "Podexpisz?"
"Szukam dziewczyny/chłopaka!"
Grafika
Muzyka
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Bati, grasz w Fable jak ja w Morka, a gram w niego odkąd jest polska wersja językowa :D
Najgorsza, LOTR Drużyna pierścienia na GBA, samo łażenie, walki rzadki, a jak są, to tak żenujące, że wcale do nich człowiek nie tęskni. W dodatku kłopotliwe, bo ciężko się tu leczyć, (nie, to nie jest wysoki poziom trudności, gra, w której jedyny element planistyczny to kiedy grzybka na hp zjeść nie jest trudna), cóż, drugiej części się nie równa, ale była z konsolą więc mam.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No nie mów, za 20 złotyszy Fable kupiłem i nie żałuje wcale. Ta gra dalej jest w mojej czołówce chociaż ją już 14 razy przeszedłem. I to Super Extra Klasyka :)
Fable było fajne i ciekawie pomyślane. Jedno co można się przyczepić, to że gra była za łatwa. Przy obraniu odpowiednich talentów postać robiła się za silna.
 

Kettger

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zdecydowanie Tibia. Do dziś zastanawiam się, co ludzie w tej grze widzieli...
 

Arnachim

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Biała Podlaska
Tibia.
Section 8 - żeby zabić kogoś, musisz wpakować parę magazynków. Nie masz szans 1v2. Grafika ujdzie, kampania słaba.
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
tak jak powyżej- Tibia...
szkoda gadać...

*Panzer General :D
*Ice Tower
 

Troggar

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Tychy
:/ Bug mania-Nic tylko jeździsz jakimiś starymi samochodami z poprawionymi statystykami i w dodatku trasy się powtarzają.

Odjazdowy Rajd-Jakieś ludziki brzydkie siędzą w małych autkach i się jeździ, nudne jak flaki z olejem.

Mortyr I-Nudy czasem były i w dodatku te bronie. Przynajmniej dwie fajne rzeczy były: Czołg T-34 Z napisem ''RUDY'' oraz nieśmiertelny Hitler.

I tyle.
 

Luffy

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Starachowice
Wszystkie polskie Racery typu Maluch, Poldek itd. NBA Live na PC - tragedia. FIFA na PC - od 03 w górę nie nadaje się do gry.
 

Baki

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
jak na razie to wszystkie MMO, chociaż WoW jest całkiem całkiem.
 
D

Deleted member 69517

Guest
FIFA 04 i Tibia. Ja nie wiem co ludzie chcą od mario albo skaczącego pirata
biggrin.gif
Kult gierki.
thumbsup.gif
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Tibia,Fifa-skifa :lol: maluch, poldek itp racer oraz Rajd na Berlin
 
Do góry