Najgorsze gry w jakie graliście

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Najgorsza gra wszechczasów to zdecydowanie The Sims - cięzko o bardziej odmóżdżający shit.
 

nitron2o

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Barlinek
Ja masakrycznie - ale to BARDZO masakrycznie zawiodłem się na STALKEr: Cienie Czarnobyla. Nówka oryginał, najnowsze patche, odpicowany i... d**a. Najpierw problemy z instalacją, dobra - małe sprzątanie na kompie, wyłaczenie "programów działąjących w tle" - poszło. Po instalacji - wszystko ok, ale rusz tylko myszką to zamula tak, że... a mam Phenoma X4, 2GB RAM i GF9800GT. Wyłączyłem dosłownie wszystko oprócz Anty-Vira. Ok, chodzi. No i teraz najgorsze. Grafika jak GTA3 (należę do tych 89% ;P - ŻART), brak tego klimatu - nie poczółem tego. Ogólnie spodziewałem się czegoś więcej po tak reklamowanej grze. Widocznie - przereklamowana.
 
J

juliX

Guest
Sims 2 na PS2
Madagaskar pierwsza część i druga (na wszystkie platformy)
NFS Pro Street
NFS MW TYLKO na NDS
fifa street 2 (PSP)
FIFA 09 na NDS
World in Conflict
tibia
metin 2
gta 2
Eyetoy sports na PS2
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
La Cosa Nostra - to nie jest temat o grach, na których się zawiedliśmy, tylko o najgorszych, a pisanie że Stalker: Cień Czarnobyla jest najgorszą grą w jaką grałeś oznacza, że chyba nie rozumiesz znaczenia słowa najgorszy. No chyba, że bardziej od Stalkera rajcuje cię Mortyr, czy The Heat Of War :]

Swoją drogą dziwne, że ci tak słabo chodził, bo u mnie na Athlonie X2 4050, 2 GB RAM-u i GF7900GS śmigał aż miło...
 

rafal7267

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
58
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kutno
Najgorsza gra wszechczasów to zdecydowanie The Sims - cięzko o bardziej odmóżdżający shit.
ale jest tez najpopularniejszą grą na swiecie ponad 18mln egzemplarzy tej gry sprzedało sie na swiecie

a jak dla mnie zadna gra nie jest gorsza od tibii
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
tibiaaaa ;D

i to nawet nie przez samą grę ale bandę półmózgów, którzy w nią grają i psują klimat
 
G

G-Man

Guest
-Gran Turismo (wszystkie części)
-NFS Pro Street (Właściwie toż to pierwsze Gran Turismo z tuningiem!! :D :p)
-Midnight Club Los Angeles
-Team Fortress 2
-Assasin's Cred
-Ridge Racer 7
-Prince Of Persia (te najnowsze)
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Oj znalazłoby się parę skisłych tytułów :) ale pierwsze co przyszło mi o głowy gdy zobaczyłam wątek to Postal xD choć w sumie przyznam, że jednak przeszłam ją cała, ale jest to jedna z bardziej pogrzmoconych i bezsensownych gier jakie istnieją.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Oj znalazłoby się parę skisłych tytułów :) ale pierwsze co przyszło mi o głowy gdy zobaczyłam wątek to Postal xD choć w sumie przyznam, że jednak przeszłam ją cała, ale jest to jedna z bardziej pogrzmoconych i bezsensownych gier jakie istnieją.
No faktycznie zapomnialem o niej shit jak nie wiem ale najlepsze co w niej bylo dla mnie to te tlumiki z kotow :D
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
No faktycznie zapomnialem o niej shit jak nie wiem ale najlepsze co w niej bylo dla mnie to te tlumiki z kotow :D

Daj spokój :D czasami jakoś bywa tak... że akurat to, co najbardziej kretyńskie przypada nam do gustu... a ja uwielbiam koty xD a śmiałam się jak głupia z tego.
 

Nuka1000

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tibia to gó.w.n.o!!!!!!!!!!!!!!!!! 000.1/70
Naaaajgorsza gra w którą grałem na pc i online...
The sims 1,2,3 żal.
1-23/70
2-32/70
3-Prawie to samo co sims 2 35/70


Tunel Rats (czy jakoś tam) błąd na błędzie!15/70



ale za to GTA IV jest zaje***** 200/70

Saints Row 2 średnie,ale troche nudne 50/70
 
Do góry