najbardziej znienawidzone kapele

Agnes_3210

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Znienawidzonych jako takich nie mam.
Mogę powiedzieć, że nie przepadam za muzyką Panic At The Disco, Fall Out Boy, a także większości polskich wykonawców.
 

memorabilia

Zbanowany
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Feel - pseudorockowiec 'jee, jee' i Tokio Hotel. Boże.
a co do 30STM to ja ich bardzo lubię, to ludzie zakwalifikowali ich do emo, a to nic nie znaczy. jest przecież tyle zespołów grających podobnie jak oni, z tą różnicą że powstali wcześniej, kiedy jeszcze nie było emo i dlatego nazywają ich punkiem. żadna różnica.
 

Szysz

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
Nie potrafię zrozumieć sensu istnienia tego tematu. Jasne dla mnie jest to, że można chcieć podzielić się z innymi swoimi fascynacjami muzycznymi, tym, co nas w muzyce interesuje, zachwyca. Kapele, których nie znosicie naprawdę są dla was tak ważne, tak bardzo zapadają w pamięć, że trzeba się o tym na forum rozpisywać? Do tego w większości bez żadnej argumentacji? Nie zrozumcie mnie źle, od jakiegoś czasu intrygują mnie powodu powstawania tego typu tematów, bo sama skupiam się na tym, co mi się podoba, resztę zazwyczaj ignoruję. Pewnie zaraz posypią się głosy krytyki, zarzuty w stylu "co robisz w tym temacie, skoro ci się nie podoba?", ale zaznaczam, że nie chcę nikogo atakować, jestem po prostu ciekawa.
 

memorabilia

Zbanowany
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Szysz, może i masz rację że lepiej ignorować, ale mimo to ja nie potrafię nie ignorować, jak przełączam kanały w tv i na każdym jest piotrek kupicha z feel. po prostu mnie krew zalewa.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
argumentacji nie trzeba, każdy rozumie o co chodzi. to jest coś między tymi którzy piszą, łączy nas nienawiść, daje nam siłę... ale dość moralizowania :) czamu pisze o zespołach których nienawidze? bo zespoły które lubie wole słuchać zamiast o nich pisać :)
 

Szysz

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
Szysz, może i masz rację że lepiej ignorować, ale mimo to ja nie potrafię nie ignorować, jak przełączam kanały w tv i na każdym jest piotrek kupicha z feel. po prostu mnie krew zalewa.
U mnie to wygląda inaczej, bo telewizji prawie wcale nie oglądam, jeśli słucham jakiegoś radia, jest to trójka. Tak więc, jedynymi miejscami, w których mam "szansę" usłyszeć muzykę, której nie znoszę, są sklepy czy dom mojej koleżanki, którą zresztą terroryzuję swoją muzyką :p.

argumentacji nie trzeba, każdy rozumie o co chodzi. to jest coś między tymi którzy piszą, łączy nas nienawiść, daje nam siłę... ale dość moralizowania :)
Chciałabym trochę tej siły, ale w tej chwili nie potrafię nawet wskazać zespołów, których nie lubię. Bo Tokio Hotel na przykład nawet na nienawiść nie zasługuje. :daibel2:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no szłag mnie trafi? bana!!! toż to herezja, to co że ich nie lubisz, jak całkiem nie do tego działu!
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
tokio hotel, blog 27, gosia andrzejewicz. :mruga:

za cało ksztalt w tym dziale 20% ostrzeżenia,
po tym jak zobaczyłem ten post postanowiłem dać bana na 7dni.
Poprzednim razem przy dawaniu ostrzeżenia nie dałem bana, po powrocie upomnij się o ściągniecie 20%, bo teraz masz o 20% za dużo.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
no szłag mnie trafi? bana!!! toż to herezja, to co że ich nie lubisz, jak całkiem nie do tego działu!

za cało ksztalt w tym dziale 20% ostrzeżenia,
po tym jak zobaczyłem ten post postanowiłem dać bana na 7dni.
Poprzednim razem przy dawaniu ostrzeżenia nie dałem bana, po powrocie upomnij się o ściągniecie 20%, bo teraz masz o 20% za dużo.
W sumie to nic mi do moderacji ale czy wy troszke nie przeginacie?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ignorowanie porządku, pisanie nie na temat, wręcz o trollowanie można by posądzić. gdzie tu przegięcie?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
W sumie to nic mi do moderacji ale czy wy troszke nie przeginacie?

Jakby tam jeden czy 2 posty napisała i to jeszcze o np. Simple plan, green day to ok, tylko skasowałbym, ale wybacz- jeżeli ona wymienia zespoły typowo popowe (których nawet media nie nazywają rockiem) to już jest to przegięcie. Ja nie wiem czy chciała ponabijać sobie posty czy co...
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
W sumie w opisie tematu, ani nawet w 1 poście nie jest napisane, że chodzi o kapele rockowe czy metalowe... Ktos mógł zwyczajnie zapomniec, w jakim jest dziale i napisac, co mu pierwsze przyszło do głowy.

Wasza konsekwencja w banowaniu mnie przeraża, kreujecie niezbyt korzystny wizerunek działu... Powiedziałabym nawet, że w tym momencie wielbiciele rocka i metalu mogą byc postrzegani jako bardzo hermetyczne środowisko uważające się za lepszych od reszty.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
W sumie w opisie tematu, ani nawet w 1 poście nie jest napisane, że chodzi o kapele rockowe czy metalowe... Ktos mógł zwyczajnie zapomniec, w jakim jest dziale i napisac, co mu pierwsze przyszło do głowy.

Wasza konsekwencja w banowaniu mnie przeraża, kreujecie niezbyt korzystny wizerunek działu... Powiedziałabym nawet, że w tym momencie wielbiciele rocka i metalu mogą byc postrzegani jako bardzo hermetyczne środowisko uważające się za lepszych od reszty.
nazwa tematu nie musi określać rzeczy, które określa dział. już dawniej za jazzowych basistów % poleciały.

ja się czuję lepszy od reszty. a to kto kogo jak postrzega to co to za różnica.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ban to chyba jednak troche duzo.

Zeby nie robic offtopu - Nie ma kapel ktorych nienawidze. Sa takie ktorych zwyczajnie nie lubie.


Jakby był za 1 post to za dużo. Ale tam było kilka bzdurnych postów w tym dziale. Tylko jeden zostawilem (a 3 lub 5 postów usunąłem).


W sumie w opisie tematu, ani nawet w 1 poście nie jest napisane, że chodzi o kapele rockowe czy metalowe... Ktos mógł zwyczajnie zapomniec, w jakim jest dziale i napisac, co mu pierwsze przyszło do głowy.

Wasza konsekwencja w banowaniu mnie przeraża, kreujecie niezbyt korzystny wizerunek działu... Powiedziałabym nawet, że w tym momencie wielbiciele rocka i metalu mogą byc postrzegani jako bardzo hermetyczne środowisko uważające się za lepszych od reszty.

No to przypomniałem jaki to dział :D
Chyba każdy powinien domyślać się, że jak piszemy w rock metal to o rocku i metalu a nie popie, zwłaszcza że jest temat dla popu.
Ja nie piszę o metalu w HH czy techno.
 
Do góry