najbardziej znienawidzone kapele

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Cóż Ty za herezje, dziewczyno, wypisujesz ;)
Sorry, ale musiałam to skomentować. Jak dla mnie TON to ścisła czołówka.
Już mówiłam, że niewiele mnie obchodzi, co dla kogo jest herezją :) Mnie jakoś nigdy nie podeszli, kiedyś jakaś tam piosenka mi się podobała, ale nawet nie pamiętam tytułu. Są dla mnie niestety w tej niechlubnej grupie przecenianych zespołów, no ale co kto lubi :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
A w czym Ci przeszkadza Pink Floyd? Dla mnie zespół konkretny. Ile by go nie chwalić, należy się.
Znienawidzonej chyba nie mam, aczkolwiek zawiodłam się na Metalice (...)
Ostatnią ich płytę ściagnęłam. Usilnie chciałam przesłuchać całą. Wyrzuciłam po drugim kawałku. Straszne.
To po części dlatego, iż od Mety fani wiele oczekiwali. W końcu płyta nie jest zła, ale chyba każdy po cichu liczył na brzmienia chociażby Black Albumu. Kompozycje stoją na zadowalającym poziomie, ale mi nie podoba się jak płytę zmiksowano, co znacznie psuje cały efekt.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
korn ? tool? mam nadzieje ze w koncu smiertelni flojdzi.

za to jaram sie teraz roguckim. oby nie skonczyl jak inni
floydzi? jakoś nawet nie chce mi się o nich czytać a mam co do poczytania

A w czym Ci przeszkadza Pink Floyd? Dla mnie zespół konkretny. Ile by go nie chwalić, należy się.

To po części dlatego, iż od Mety fani wiele oczekiwali. W końcu płyta nie jest zła, ale chyba każdy po cichu liczył na brzmienia chociażby Black Albumu. Kompozycje stoją na zadowalającym poziomie, ale mi nie podoba się jak płytę zmiksowano, co znacznie psuje cały efekt.
i mocno przereklamowany, ale nie na tyle, bym negatywny do nich był
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
A w czym Ci przeszkadza Pink Floyd? Dla mnie zespół konkretny. Ile by go nie chwalić, należy się.

To po części dlatego, iż od Mety fani wiele oczekiwali. W końcu płyta nie jest zła, ale chyba każdy po cichu liczył na brzmienia chociażby Black Albumu. Kompozycje stoją na zadowalającym poziomie, ale mi nie podoba się jak płytę zmiksowano, co znacznie psuje cały efekt.
Tak ja się oficjalnie przyznam, ze w głębi ducha liczyłem na drugi black album. W thrashu co metallika miała nagrać to nagrała, a black album był tylko jeden. Black album jest dla mnie albumem świetnym i po wysłuchasniu jego czuje pewien niedosyt, ponieważ chciałbym wiecej czegoś nagranego w tym klimacie, a album klimat ma i tego nie można im odmówić. No cóż, to co powróciło na death magnetic, również jest godne pochwały, ale niestety album jest bardzo nie równy i strasznie nudny.
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
a co do tematu to najbardziej nie lubię hmm... nie powiem o dodach i innych jonas bradersach bo nie sądzę by zaliczenie ich do rock-metal było właściwym posunięciem jeśli jednak ktoś uważa, że to dobre miejsce dla nich to właśnie tego najbardziej nienawidzę - pozerstwa, figurantów (tak inteligentniej :D) a tego typu ścierwo nierozerwalnie mi się z tym kojarzy.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no to ja Ci powiem teraz, ze nie jest to dobre miejsce dla "dodow i innych jonasow bradersow"
konkretnie i do tematu prosze :]

moja zaktualizowana lista:
Cradle of Filth
Killswitch Engage - nie moge powiedziec ze nienawidze ale poprostu kilka razy propowalem sie przemoc i posluchac ale sie nie dalo
Muse - wieje nuda....slucham pare zespolow alternatywnych al ten jest wybitnie nudny....
 

AntyBlack

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Wielkopolska
Jak mi się coś nie podoba to nie słucham, proste jak drut w kieszeni.

Nienawidzieć to możesz swojego sąsiada a nie kapele, zespól czy cokolwiek innego co znasz z radia, telewizji, gazety czy innego źródła.
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
ja tam bym im nie fikał, oni mają konszachty z szatanem więc nie wiadomo co ci tacy zrobić mogą jak grzesznik jesteś ^^
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Tool - raz słyszałam i więcej nie chcę.
 

Grizz

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Linkin Park, Kult, Feel, Kombi, coraz bardziej wkurza mnie Korn i System of a down i...(teraz pewnie true metale mnie zabiją i zjedzą) Behemoth, Slayer.
 

Guma.

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
Wszystkie te pseudo punkowe Amerykańskie kapele i emo bandy no i oczywiście Behemoth ^^

Grizz, widzę nie jestem sam xD
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
No ja niedawno zapisalem pierwszy zespol na swojej liscie "znienawidzonych kapel"... a jest nim "killswitch engage"...
Powody?
- zbeszczeszczenie kawalka "Holy Diver"
- ogolnie granie wybitnie nie ciekawej muzyki
- no i najwazniejszy... w jednym z moich zespolow mialem gitarzyste ktory ich ubostwial... cala nasza muzyke porownywal do ich tworczosci i jak cos bylo zbyt odlegle od ich stylu to trzeba bylo to zmienic... poprostu czasami chcialem go za... zrobic mu krzywde... no i nie wytrzymalem i odszedlem z zespolu;p A zaluje troche bo perkusista dobry byl... ale coz zrobic;p

Watpie ze znajdzie sie jeszcze jakis zespol ktorego nie lubie tak jak KE.
 

Kalhi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
77
Punkty reakcji
2
Wiek
36
HIM nie lubię i nie chce mi się wierzyć, że kiedyś tego słuchałam.
 
Do góry