najbardziej znienawidzone kapele

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Byłeś pewien, że nikt ich nie nazywa rockowcami, a tym czasem oni sami twierdzą, że grają rock, poza tym, niszowe media również są o tym święcie przekonane. Stąd moje stwierdzenie.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Fakt, widać, że czerpali wielkie inspiracje z pierwszej piosenki z tego filmiku, delikatnie powiadając. No, pewnie nie tylko z jednej.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Byłeś pewien, że nikt ich nie nazywa rockowcami, a tym czasem oni sami twierdzą, że grają rock, poza tym, niszowe media również są o tym święcie przekonane. Stąd moje stwierdzenie.
jeśli sądzisz że ta wypowiedź w jakikolwiek sposób do mnie trafiła załóż temat o dodzie feelu czy górniakowej, zobaczysz co mnie obchodzą niszowe media czy 'oni sami'
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Do Ciebie nie trafia nic, masz chyba jakąś manię wyższości, ale w sumie nie moja sprawa.
 

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
Burzum, Mayhem, Bathory, Darkthrone, Venom i inne tró norwegian kały za to żałosne "Nie zagram koncertów, moich płyt będzie słuchać tylko moja rodzina i, ewentualnie, pies, więc jestem tró metal poganin i wszyscy mnie kochają" - żenada.

Metallica - moje uwielbienie do nich zaczęło się na kawałku "Seek & Destroy" , a skończyło się w sekundzie, w której Hetfield zaczyna szeptać jakiś wierszyk w "Enter Sandman"... typowy przykład kapeli, która była dobra zanim się sprzedała, potwierdzają to dwie ostatnie płyty "Odbyt Magnetic" i "St. Piotr".

Twisted Sister - C'mon! Oni mają więcej lakieru we włosach niż moja babcia!

Marilyn Manson - Za beznadziejny sposób robienia kariery przez szokowanie.

Aphex Twin - Jak wyżej.

Dir En Grey - za to, że przez ich teledysk "Obscure" nie mogłem kilka nocy spać. Brr.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Burzum, Mayhem, Bathory, Darkthrone, Venom i inne tró norwegian kały za to żałosne "Nie zagram koncertów, moich płyt będzie słuchać tylko moja rodzina i, ewentualnie, pies, więc jestem tró metal poganin i wszyscy mnie kochają" - żenada.
jesteś żałosny. ktoś ma zasady, postanowił nie grać koncertów, a Ty za to go krytykujesz, bo nie czuje się na nich odpowiednio koleś. brawo przykład idioty który coś zasłyszał, ale nie dokładnie i się mądrzy.
ale jeśli to nie trafia, to dla potwierdzenia Twojej ignorancji, Venom nie jest norwegian. byś chociaż zamiast się ośmieszać wszędzie zajrzał do wikipedii
Twisted Sister - C'mon! Oni mają więcej lakieru we włosach niż moja babcia!
bo to był glaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, zresztą widać jak bardzo ważna jest muzyka dla Ciebie. tu Ci się nie podoba zachowanie muzyków, tam że ktoś chory na umyśle, a tu jak wyglądają.

Metallica - moje uwielbienie do nich zaczęło się na kawałku "Seek & Destroy" , a skończyło się w sekundzie, w której Hetfield zaczyna szeptać jakiś wierszyk w "Enter Sandman"... typowy przykład kapeli, która była dobra zanim się sprzedała, potwierdzają to dwie ostatnie płyty "Odbyt Magnetic" i "St. Piotr".
i to mówi osoba która chce ubierać się jak jakaś pseudopunkowska sprzedajna męska dziwka?
Dir En Grey - za to, że przez ich teledysk "Obscure" nie mogłem kilka nocy spać. Brr.
mięczak. a zresztą to japoński pop co mówisz tutaj


mamy zachowanie, wygląd, wierszyki, teledyski. może wreszcie o muzyce byś się wypowiedział?
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
bo to był glaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, zresztą widać jak bardzo ważna jest muzyka dla Ciebie. tu Ci się nie podoba zachowanie muzyków, tam że ktoś chory na umyśle, a tu jak wyglądają.

Dziwi mnie tylko, ze jezdzicie po takim Slipknocie, ktory muzycznie ma dosc sporo do powiedzenia, a uznajecie pudel metal. Przeciez to dopiero byl prawdziwy kicz. Udalo im sie stworzyc kilka przebojow, ok fajnie przy tym potanczyc ale zdecydowanej wiekszosci sie sluchac nie da. Takie gitarowe disco polo :bag:
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Burzum, Mayhem, Bathory, Darkthrone, Venom i inne tró norwegian kały za to żałosne "Nie zagram koncertów, moich płyt będzie słuchać tylko moja rodzina i, ewentualnie, pies, więc jestem tró metal poganin i wszyscy mnie kochają" - żenada.

Ale kretyn..... żenujący jesteś.
Że niby Venom i Bathory starają się być na siłę w podziemiu ? Chyba cię pop.ier.do.liło.
Możesz tych dwóch kapel nie lubić, ale to są klasyki, pionierzy i weterani black metalu (istnieją i działają od początku lat 80-tych) i szacunek się należy gówniarzu.
Nie masz prawa obrażać fanów tych kapel ( w tym między innymi mnie ).
Gó.wno wiesz o każdej muzyce, każdym stylu i wszystkim. Tak można wywnioskować z twoich kilku postów z ostatnich dni.
Do Darkthrone też należy się szacunek, bo od początku wszystkie albumy mają zaj.ebi.ste i nie sprzedali się, jak niektórzy inni.
Co do Burzum i Mayhem - przecież to też są bardzo znane zespoły. Jeśli on dla ciebie są "z podziemia" to pewnie o żadnych innych żeś nie słyszał nawet.
Poza tym dobrej muzyki można doszukać się zarówno w zespołach znanych, jak i tych z podziemia.
I głupotą jest uogólniać w jedną, albo w drugą stronę.
Kretyn do potęgi n-tej. Weź sprawdź np. na allegro, a zobaczysz ile jest tam kaset, CD i winyli Venomu, Bathory'ego i innych zespołów, które wymieniłeś. Myśląc twoim poj.eba.nym tokiem, wychodzi, że ja i moi kumple jesteśmy z rodzin tych kapel, bo słuchamy ich płyt.
Poza tym Venom nie jest z Norwegii, tylko z Anglii, buraku. A Bathory ze Szwecji.
Gó.wno o tym wszystkim wiesz, więc nie powinieneś się na ten temat wypowiadać, nie masz głosu na ten temat.

Żal mi ciebie, coś czuję, że za takie gadanie nie raz dostanie ci się po mordzie zarówno od dresa, metala, punka, skina, depeszowca, oi-owca, rockersa, gitowca, czy nawet od hipisa.
Boi wku.rwia.sz i obrażasz wszystkich.

Metallica - moje uwielbienie do nich zaczęło się na kawałku "Seek & Destroy" , a skończyło się w sekundzie, w której Hetfield zaczyna szeptać jakiś wierszyk w "Enter Sandman"... typowy przykład kapeli, która była dobra zanim się sprzedała, potwierdzają to dwie ostatnie płyty "Odbyt Magnetic" i "St. Piotr".

Akurat Metallicę uznaję tylko starą (trzy pierwsze albumy), a większość późniejszych to już dla mnie komercha i nie prawdziwa Metallica. Może z wyjątkiem ewentualnie And Justice For All.

Twisted Sister - C'mon! Oni mają więcej lakieru we włosach niż moja babcia!

Muzykę ocenia się po muzyce, a nie po wyglądzie muzyków. Pie.psz.ony ignorant.

PS: proponuję bana dla gnojka za obrażanie ludzi. Taka moja sugestia.


Dziwi mnie tylko, ze jezdzicie po takim Slipknocie, ktory muzycznie ma dosc sporo do powiedzenia, a uznajecie pudel metal. Przeciez to dopiero byl prawdziwy kicz. Udalo im sie stworzyc kilka przebojow, ok fajnie przy tym potanczyc ale zdecydowanej wiekszosci sie sluchac nie da. Takie gitarowe disco polo :bag:

Następny, co się nie zna. Zobacz sobie np. jeden teledysk glam metalowego Motley Crue:
http://pl.youtube.com/watch?v=54ST4-uBWig

Od razu czuć tradycyjny, ostry Heavy Metal.
 

Aleq

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
masz takie kozaki?
[...]Zobacz sobie np. jeden teledysk glam metalowego Motley Crue:
Ah, no tak Motley Crue to glam metal... A Destruction to hip-hop, hm? (a nie, sorry, pomyliło mi się z Meat Loaf, masz rację, Motley to glam.)
Muzykę ocenia się po muzyce, a nie po wyglądzie muzyków. Pie.psz.ony ignorant.
Akurat nie lubię punkowych klimatów, ale nie trzeba być ekspertem, żeby wiedzieć, że punka to też ani trochę nie przypomina. Pewnie ten zespół, którego on jest wokalistą to jakieś pseudo-punkowe, nowomodne komercyjne pozerstwo typu grin dej....prawdziwego punka już dawno praktycznie nie ma, był kiedyś.
A podobno muzykę ocenia się po muzyce (a masło po maśle), a nie po wyglądzie muzyków? Pie.psz.ony ignorant.
mięczak. a zresztą to japoński pop co mówisz tutaj
Co za łeb :D To był żart kretynie -.-;
i to mówi osoba która chce ubierać się jak jakaś pseudopunkowska sprzedajna męska dziwka?
I to mówi osoba, która chciałaby, żeby moda na skórzane kinkiety, potocznie zwane jako ciuchy, tapirowane włosy, chodzenie ze skórzanym biczem po ulicy, niczym sado-masochistyczny królik na wiagrze wróciła?

Dziwi mnie tylko, ze jezdzicie po takim Slipknocie, ktory muzycznie ma dosc sporo do powiedzenia, a uznajecie pudel metal. Przeciez to dopiero byl prawdziwy kicz. Udalo im sie stworzyc kilka przebojow, ok fajnie przy tym potanczyc ale zdecydowanej wiekszosci sie sluchac nie da. Takie gitarowe disco polo :bag:

Swoją drogę też lubię Slipknot, w 100% sięz tobą zgadzam i pier.doli mnie czy takiemu Morionowi czy Wojownikowi się to podoba, czy nie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
I to mówi osoba, która chciałaby, żeby moda na skórzane kinkiety, potocznie zwane jako ciuchy, tapirowane włosy, chodzenie ze skórzanym biczem po ulicy, niczym sado-masochistyczny królik na wiagrze wróciła?
nie chciałbym, bo jak już mówiliśmy w :cenzura:e mamy modę, a za gadkę o slipknocie z litości nie masz jeszcze procentów.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Do Aleq:
Twisted Sister
noooo stary, ile by nie mieli lakieru, oni i inne tego typu zespoły, mają więcej przysłowiowych ''jaj'' niż masa innych zespołów...

O Metallice mówić można co się chce, bo że komercha poszła w pewnym momencie to fakt i nic już tego nie zmieni. Ale jakiś szacunek chyba powinien być za staż czy coś, nie?
Chyba tylko z oceną Marylin Mansona zgodzić się muszę bo tych blackowych, na które pozwoliłeś sobie wrzucać, mimo że nie trawię zbyt często, szanuję.

Może przemyśl czy aby na pewno masz rację... (bo dla mnie i jak widzę, nie tylko, to jasne, że nie)
 

Arnachim

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Biała Podlaska
Mi się niektóre piosenki Feel podobają, a jeżeli plagiat to nie zwracam na to uwagi.
Co do tematu to ... Doda :)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Ah, no tak Motley Crue to glam metal... A Destruction to hip-hop, hm? (a nie, sorry, pomyliło mi się z Meat Loaf, masz rację, Motley to glam.)

Na prawdę pomyliłeś z innym zespołem, czy jaja sobie robisz i rzeczywiście nie wiesz, że Motley Crue to glam metal ?
Dodam też na wszelki wypadek, że Destruction to thrash metal, bo po takich ludziach, jak ty można się różnych głupstw spodziewać.

A podobno muzykę ocenia się po muzyce (a masło po maśle), a nie po wyglądzie muzyków? Pie.psz.ony ignorant.

Tylko, że ja tutaj nie oceniałem muzyki żadnego zespołu. Jak już pisałem - nie lubię punka.
Siedzę z metalowych klimatach.
Ja tutaj porównywałem styl tego kolesia do stylu punków, bo napisałeś, że ten gości jest z jakiejś rzekomo punkowej kapeli.
A on wcale nie przypomina punka ani trochę, punkowcy wyglądali zupełnie inaczej. Wiem, bo pamiętam z wczesnego dzieciństwa czasy, kiedy było ich dużo i widziałem.

PS: Dlaczego odpisujesz tylko na pojedyncze kawałki postów ? Czemu nie odpowiedziałeś na resztę mojego postu ?
Za pewne brakuje ci argumentów i nie chcesz się do tego przyznać. Albo (druga, o wiele mniej prawdopodobna możliwość) -
zrozumiałeś, o co chodzi, ale wstydzisz się przyznać rację starszym i mądrzejszym.
 
Do góry