najbardziej znienawidzone kapele

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A mi to nie robi różnicy, czego dana osoba słucha. Charakter a poznawanie muzyki to dwie inne sprawy. Nie każdy od razu przeca słucha ambitnych zespołów, od czegoś trzeba zaczynać. Prawie każdy na forum, kiedyś słuchał choćby jednej piosenki, której teraz się wstydzi.

Znienawidzone kapele? Znienawidzone to za dużo powiedziane, są takie których nie lubię, owszem(różowe koszmarki typu doda), jednak nie żeby mi specjalnie przeszkadzały-najlepiej takie olać i nie zawracać sobie głowy.

ja nie mam takich zespołów których kiedyś słuchałem a teraz się wstydzę, no może w połowie. Bo kiedyś od czasu do czasu słuchałem nu metalu (głównie LP) i mam nawet koszulkę LP którą obecnie wycieram mojego Rometa :D
Ale z tego co pamiętam w 3, 4 i 5 klasie kiedy kształtował mi się "gust muzyczny" (nazwę to tak :p ) słuchałem tatu, techno, hip hopu- teraz tej muzyki nie lubię ale nie są to moje znienawidzone zespoły.

Tak naprawdę to nienawidzę teraz nu metalu i metalcoru... Bo to nie jest metal tylko zwykły komercyjny syf :)
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
OK...
- th przestalam sluchac, bo przestala mnie ich muzyka krecic
- nie mam nic do mang i anime
- mimo wszystko nick to nick, jakbym chciala by mnie nazywali 'japonka', to bym tak wpisala, ale trudno, przezyje

koniec dyskusji.

PS.
nieletniej metroseksualnej dziwce z niemiec
a Twoja Kultura sika za rogiem :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
OK...
- th przestalam sluchac, bo przestala mnie ich muzyka krecic
- nie mam nic do mang i anime
- mimo wszystko nick to nick, jakbym chciala by mnie nazywali 'japonka', to bym tak wpisala, ale trudno, przezyje

koniec dyskusji.

PS.
a Twoja Kultura sika za rogiem :D
jak moj nick jest za dlugi to go skracaja, a jaki sobie wybralas, Twoj problem. :)
moja kultura jest dla wybranych, i na pewno nie dla bandy smarkaczy co sie sprzedali jak ulicznice (najprostrzym potwierdzeniem tego jest to, ze jeden z nich nie jest rockowcem a hiphopowcem, ale kase za to dostaje wiec jest dobrze.. dla niego)
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
jak moj nick jest za dlugi to go skracaja, a jaki sobie wybralas, Twoj problem.

bejbe, tyle że japonka i miyoshi maja po tyle samo liter, wiec Ci sie nie udalo tym razem :D i wyszlo na jaw, jaki to vardamir jest zlosliwy ;)

moja kultura jest dla wybranych, i na pewno nie dla bandy smarkaczy co sie sprzedali jak ulicznice (najprostrzym potwierdzeniem tego jest to, ze jeden z nich nie jest rockowcem a hiphopowcem, ale kase za to dostaje wiec jest dobrze.. dla niego)

nie no, ok, miej kulture tylko dla wybranych, ale nie wiem, czemu tak cie porusza ta banda smarkaczy, jakbys nie mogl ich po prostu olac cieplym moczem. albo jak wolisz, zimnym. zwyczajnie sie pieklisz, jakby ci psa zabili. wiec moja rada - olej.

Co my możemy wiedzieć o Metalu

nikt nie wątpił w Waszą wiedzę ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
bejbe, tyle że japonka i miyoshi maja po tyle samo liter, wiec Ci sie nie udalo tym razem :D i wyszlo na jaw, jaki to vardamir jest zlosliwy ;)
ale w tym przypadku nie chodzi o ilość liter, ale o to jakie są, nie chce mi sie po prostu zapamiętywać tego wyrazu.

nie no, ok, miej kulture tylko dla wybranych, ale nie wiem, czemu tak cie porusza ta banda smarkaczy, jakbys nie mogl ich po prostu olac cieplym moczem. albo jak wolisz, zimnym. zwyczajnie sie pieklisz, jakby ci psa zabili. wiec moja rada - olej.
olać? to jest jak benzyna, by sie jeszcze podpalili.

nikt nie wątpił w Waszą wiedzę ;)
nie twierdze żebym dużo wiedział, ale zdaje mi się że w tym temacie mam większą wiedzę i doświadczenie niż jakaś japonka ;]
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
nie twierdze żebym dużo wiedział, ale zdaje mi się że w tym temacie mam większą wiedzę i doświadczenie niż jakaś japonka ;]

a mi na kij wiedza o metalu, mi tu chodzi o muzyke, a nie jakas teorie. nie musze miec duzej wiedzy, jakiś dziki psie.


olać? to jest jak benzyna, by sie jeszcze podpalili.

i co? plakalbys?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a mi na kij wiedza o metalu, mi tu chodzi o muzyke, a nie jakas teorie. nie musze miec duzej wiedzy, jakiś dziki psie.




i co? plakalbys?
pewne rzeczy glupio by bylo nie wiedzieć, np że Vader to z polski, a po ilości piosenek w naszym jezyku... no coż, słuchając wybrane piosenki nie domyśliłabyś sie że Peter to Polak, podobnie jest z Nergalem. tak samo idiotyzmem jest wypowiadanie się np na forum w pewnych działach o pewnych zespołach... mimo że one nie należa do danego gatunku, ale ignoranci ciągle o nich mówią. Dziwi mnie że chciało Ci się pisać dziki,, krócej byłoby Vard, albo dać samego psa, nie obraże się ;]
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Przestań być taki sztywny, to że ktoś napomknie o pewnym zespole w pewnym nieodpowiednim dziale to żaden grzech, mnie przynajmniej to nie rusza i nie uważam tego za najgorsze bluźnierstwo.
No to wiesz, o jakichś tam podstawach to chyba każdy ma pojęcie.
A co do dzikiego psa, to kilka uderzeń w klawiaturę w te czy w tamte nie sprawia mi żadnej różnicy ;]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie bez powodu moją ulubioną postacią literacką jest inkwizytor, bluźnierstwo małe czy duże, na jedno wychodzi, kiedyś na stosie palono bluźniących :) gdyby powstała metalowa inkwizycja, z chęcia bym się załapał ;]
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Taa, zawsze podejrzewalam, Vardamir, że urodzileś się dobre kilka wieków za późno... Jak czytam Twoje wypowiedzi, wyraźnie czuję klimat Dark Ages;)
 

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Nie mam znienawidzonych kapel. Może poza Fil, ale to nie ten dział.

nienawidze wszelkich szatanskich scierw czyli:
Rolling Stones - nie ma sie czym zachwycac......
Szatańskie ścierwo? :D Dobre, tego jeszcze nie było...

Rhapsody of fire
Edguy
Helloween
Wyjdź... ;)

A offtopem...
Więc dziecko proszę odejdź z tego forum,bo jak widzisz nawet pisać poprawnie nie potrafisz..
I napisał to 'dorosły' 16-latek :crazy: Ajm lawyn it.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
typów chciałaś powiedzieć. bo to nie jest jeden typ Behemth czy Lordi. to całkowicie różna muzyka
 

Wojciech93

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Warsaw Nocleg oczywiście..., Blog27, Papa roach,wszystkie emo-gówna :)
 

Californian_

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
znikąd
Ja nie cierpię Avril Lavigne (czy jak to się tam pisze), fall out boy, good charlotte i innych pseudopunkowych zespolików, a także emo (my chemical romance, 30 seconds to mars, tokio hotel, panic at the disco). jestem otwarta na wszystkie style, ale to co wymieniłam po prostu dla mnie jest nie do zniesienia :bag:
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
30 STM nie jest takie złe. To nic, że to podobno emo, czasem się zdarzają "perły wśród wieprzy". Ale fakt, rozumiem, że taki pełen dramatyzmu styl z emocjonalnym wokalem może irytować. Ja zawsze miałam podobny awers do Smashing Pumpkins i Muse.
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Najgorsza kapela hmm.....nawet trudno to nazwac kapelą. Chodzi mi o Tokio Hotel. Przechodzą wszelkie granice..pod ścianę i rozstrzelać ;)
 
Do góry