Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Hmmm... Ja tam osobiście nic nie mam do ogółu jakiejś subkultury, ponieważ pewnie w każdej znajdzie się osoba, którą nie będę lubiała.
U mnie w mieście wśród osób mi znanych, także z obserwacji stwierdzam, że najbardziej ludzie w przedziale wiekowym 10-25 nie przepadają gł. za punkami (tak za mną xD ), metalami i subkultury pokrewne. I tak najlepszy jest to, że praktycznie połowa społeczeństwa nie widzi różnicy między punkiem, a metalem => i jedno brudas i drugie...
A ja ofkoz na to wszystko leje i jest mi z tym dobrze, że jestem śmieciem xD :D
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ludzie najbardziej boją się i nie lubią [..]kibiców [...]!!

ahhh zabolało mnie to :p

ja myśle że tutaj to trzeba byłoby rozróżnić..
kibiców-pseudokibiców-chuliganów ( pogrupowane wg. natężenia działań :p)

nie każdy kibic jest zły , agresywny i w ogóle nie wiadomo co
nie każdy pseudokibic zachowuje sie jak chuligan

wg słownika
kibic to :
1. osoba oglądająca zawody sportowe.
2. osoba sympatyzująca z daną drużyną, klubem sportowym; zobacz fan tego klubu.
3. przen., pot. osoba przyglądająca się z boku zachodzącym wydarzeniom ( sportowym - w domyśle).

sorry za offtopa ale mnie to poirytowało :p
ze oskarża sie biednych ludzi :p
 

VoiceOfSilence

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
...Silent Forest...
Nabi, niestety ale w dzisiejszych czasach własnie większość młodych osób ocenia się na podstawie muzyki czy poglądów nie próbując nawet poznać się bliżej czy nawet spróbować porozmawiać... Wiele razy sama spotkałam sie z określeniem "szajbus" "brudas" bądz inne niemile slowa wlasnie ze wzgledu na to ze slucham metalu... Jestem normalną dziewczyna i normalnym człowiekiem. Jak każdy... Ktoś już wczesniej wspomnial ze ludzie łączą punków i metali w jedną subkulture - dla nich to jedno i to samo. Byłam w zeszłym roku na woodstocku i rzeczywiscie - klimat jest taki ze wszyscy sie tarzają w blocie, kurzu i śpią gdzie popadnie :) Ale to jest właśnie urok tego miejsca :) Swawola, piwko i możliwość robienia czegosie chce :) Każdy jest wyjątkowy na swój sposób i każdy jest tam akceptowany :) Nie rozumiem dlaczego ludzie oceniają kogos na podstawie tego jak sie ubiera lub czego słucha... To ak jakbym powiedziała: "Dalej skini :cenzura:*** mnie bo mam ciemne włosy... Bo mam niebieskie oczy... A może to, że pomalowałam sobie ostatnio paznokcie bedzie dla Was powodem do rozlewu krwi? Dla Was każdy powód jest taki sam...". I taka jest niestety prawda... Kiedyś trzech dresów chciało w:cenzura: mojemu chłopakowi bo tylko sie na nich spojrzał (mój chłopak również słucha metalu)... Jeden nawet sie na niego rzucił... Nie każdego dresa nie toleruję... Znam osoby bardzo sympatyczne... Owszem mają swoje zdanie na temat mojej muzyki ale są wobec mnie tolerancyjni... Ale skina nienawidzę KAŻDEGO... Nikogo nie namawiam by miał takie zdanie jak ja. Wyraziłam je i go nie zmienie.. Niestety... Na takich podstawach sie tylko nauczyłam że skini są tępi i swoje kompleksy rozładowują na innych...
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Najbardziej znienawidzeni:punk,Rasafarianie,Hipisi,Komuniści,HipHopowcy,Sk8ci,Emo,


Jejka jejka jaki zaślepiony chłopaczek...
Jaką krzywde robi Ci rastafarianin? że jest pelen pozytywu i miłości? że kocha życie? ze nie tknie nawet muchy? ze zyje w zgodzie z naturą i Bogiem?
A skejci? ze jezdza na desce?
Jestes chyba zakochany w sobie...


Red's,RASH i modna młodzierz z sierpem i młotem i Che Gavarą <_<
Idz do szkoly:) bo ortografia jest Ci obca z tego co widze... a potem zajmij się nienawiścią:)
 

Oi!BootBoy

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Wiesz rastafrianie ich widok styl ubiur i zachowanie.Zamiast oczu masz dziury wypalone wyglądasz jak go..wno na słońcu wysuszone.Jamajka Forever macie mozgi ograniczone przez opary THC,muzyka przeciw rasizmowi.Wiesz co ja nato muzyka przeciw Platfusą.
I nie jestem jak narcyz zakochany w sobie,to nie jamajka jedź sobie do krainy swojego gury i tam żyj sobie w sybiozie z kim tam chcesz dla takich jak wy nie ma w naszym kraju miejsca.
Moją ortografie zostaw w spokoju w końcu nie ma ludzi nie omylnych :D
A Skejcie imponuje im czarnu styl życia,jaranie zioła szerokie spodnie,a deska wiekszosc z nich to Biali ale jestem zaślepiony wiec szyflatkuje ich razem z Hip-Ciotowcami.
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Wiesz rastafrianie ich widok styl ubiur i zachowanie.Zamiast oczu masz dziury wypalone wyglądasz jak go..wno na słońcu wysuszone.Jamajka Forever macie mozgi ograniczone przez opary THC,muzyka przeciw rasizmowi.Wiesz co ja nato muzyka przeciw Platfusą.
I nie jestem jak narcyz zakochany w sobie,to nie jamajka jedź sobie do krainy swojego gury i tam żyj sobie w sybiozie z kim tam chcesz dla takich jak wy nie ma w naszym kraju miejsca.
Moją ortografie zostaw w spokoju w końcu nie ma ludzi nie omylnych :D
A Skejcie imponuje im czarnu styl życia,jaranie zioła szerokie spodnie,a deska wiekszosc z nich to Biali ale jestem zaślepiony wiec szyflatkuje ich razem z Hip-Ciotowcami.
Są tu skini dosc porzadni ale sa tez tacy jak ty..przegrani. Przykro mi to mowic...ale chyba musisz dorosnąc:)
Co Ci przeszkadza w ubiorze? (ubiór) To ze nie noszą futra z norek i skory? Ich widok? co przez to rozumiesz bo nie rozumiem??
Jak bedziesz w wc to zajrzyj przed splukaniem wody do kibla... i zobacz jak wyglada g*wno :)
Mózg to raczej ty masz ograniczony... gdybys chodzil do szkoly wiedzialbys, ze czysta marihuana nie szkodzi zdrowiu.
Takiś rasista? żyj bez dzisiejszych wynalazkow w XXI wieku:) musze Cię zaskoczyć.. nie jedną rzecz z ktorej na codzien korzystasz zawdzieczasz CZARNEMU człowiekowi... gdyby nie oni moze juz bys zdechl.
 

Rugawt

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L-ovo near WarSaw
mi generalnie nie przeszkadza żadna s-kultura ale do pasji doprowadzają mnie tzw "metroseksualni" kolesie :/
 

Oi!BootBoy

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Są tu skini dosc porzadni ale sa tez tacy jak ty..przegrani. Przykro mi to mowic...ale chyba musisz dorosnąc:)
Co Ci przeszkadza w ubiorze? (ubiór) To ze nie noszą futra z norek i skory? Ich widok? co przez to rozumiesz bo nie rozumiem??
Jak bedziesz w wc to zajrzyj przed splukaniem wody do kibla... i zobacz jak wyglada g*wno :)
Mózg to raczej ty masz ograniczony... gdybys chodzil do szkoly wiedzialbys, ze czysta marihuana nie szkodzi zdrowiu.
Takiś rasista? żyj bez dzisiejszych wynalazkow w XXI wieku:) musze Cię zaskoczyć.. nie jedną rzecz z ktorej na codzien korzystasz zawdzieczasz CZARNEMU człowiekowi... gdyby nie oni moze juz bys zdechl.

Ludzie jestem Przegrany :lol: a jaki według ciebie jest porzadny Skin?SHARP? Marihuana nie szkodliwa kłuciłbym sie a do szkoły chodziłem i miałem w klasie takich fanów gandzi tylko wielu z nich miało takie dziury w głowie jak wyrwy po buraku.
Czarny żułtu swoja niewolniczą praca szuje ciuchy składa kompy nie chociarz na to są za ciemni.Po poza sprzedawaniu narkotyków,zajmują sie kradzieżami w nocy mają zarobisty kamuflarz :lol: nie znaja sie na niczym FUCK THE NIGGA mowa o murzynach.
Wiekszaśc wynalazką zawdzięczam Białym i Japończyką.
Czarni co wymyślili <_< myśle <_< dalej myśle <_< Czarni poza Dragami nie wymyślili nic. :mruga:
Jak oni sobie porządnego państwa nie stworzyli a co do piero wynalazki XXI :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D
 

el_comandante

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
rozprawiasz o wynalazkach... a sam podstaw ortografii nie znasz i jeszcze nazywasz się patriotą... żal odbyt ściska :p
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Marihuana nie szkodliwa kłuciłbym sie a do szkoły chodziłem i miałem w klasie takich fanów gandzi tylko wielu z nich miało takie dziury w głowie jak wyrwy po buraku.
Czarny żułtu swoja niewolniczą praca szuje ciuchy składa kompy nie chociarz na to są za ciemni.Po poza sprzedawaniu narkotyków,zajmują sie kradzieżami w nocy mają zarobisty kamuflarz :lol: nie znaja sie na niczym FUCK THE NIGGA mowa o murzynach.

porzadny skin = inteligentny skin.
Tak kłóć się kłóć :D Nie jestem fanką gandzi... nie pale i palić nie bede.
Naprawde chodziles do szkoly? a moze raczej pod szkole? czy dzisiaj jest prima aprilis??


Wiekszaśc wynalazką zawdzięczam Białym i Japończyką.
Czarni co wymyślili <_< myśle <_< dalej myśle <_< Czarni poza Dragami nie wymyślili nic. :mruga:
Jak oni sobie porządnego państwa nie stworzyli a co do piero wynalazki XXI :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D

Powiem jedno... IDŹ DO SZKOŁY bo twoja wiedza jest równa zeru :)
 

Oi!BootBoy

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Oświec mnie co takiego Ci murzyni wymyślili chetnie poczytam może ich nawet zaczne szacowac :D :lol:

Moja ortagrafia niech cie nie obchodzi bo że niestwiam "rz" zamiast"ż" to jest nie taki wileki problem.
 

nr1

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nie podoba mi się że każda subkultura ma plusy i minusy :mruga: Otóż wszelakie subkultury nazistowskie, faszystowski i nacionalistyczne to czyste zło i nic dobrego o nich nie można powiedzieć. Nienawiść do kogokolwiek nie może być obiektem kultu.
Natomiast każdą inna subkulturę szanuje mniej lub bardziej.

pozdr
:papa:
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Najbardziej znienawidzoną przez ogół ludności, moim skromnym zdaniem, są skini.

A dla mnie :
- mohery
- skini
- dresi
- neonaziści
- kibice legii :D ( są wyjątki )
- technomuły, technomłoty, techno(z)(j)(e)(b)(y)

Nie koniecznie w tej kolejności :p

dla takich jak wy nie ma w naszym kraju miejsca.
A dla kogo jest miejsce w tym kraju?
Może faszystów tu wprowadź.
Co ci przeszkadza rastafaranin? To że czasami sobie ganje zajara? Że ejst pełen pozytywu i miłości??
I nie jestem jak narcyz zakochany w sobie,to nie jamajka jedź sobie do krainy swojego gury i tam żyj sobie
Sam sobie tAm pojedź jeśli Ci coś przeszkadza.
FUCK THE NIGGA
Wiekszaśc wynalazką zawdzięczam Białym i Japończyką.
Czarni co wymyślili myśle dalej myśle Czarni poza Dragami nie wymyślili nic.
Jak oni sobie porządnego państwa nie stworzyli a co do piero wynalazki XXI
Śmiem mniemać iż jakiś rasista jesteś albo coś...
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Oświec mnie co takiego Ci murzyni wymyślili chetnie poczytam może ich nawet zaczne szacowac biggrin.gif laugh.gif

Co takiego ty wymysliles zeby czuc się od nich lepszy?

Wystarczy jeden zakuty ojowiec zeby zrobic kłótnie w paru tematach :/
Wlasnie swoim zachowaniem potwierdzasz tylko, która subkultura jest nielubiania.
 

DariJahna

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Twin Peaks
Wiesz rastafrianie ich widok styl ubiur i zachowanie.Zamiast oczu masz dziury wypalone wyglądasz jak go..wno na słońcu wysuszone.Jamajka Forever macie mozgi ograniczone przez opary THC,muzyka przeciw rasizmowi.Wiesz co ja nato muzyka przeciw Platfusą.
I nie jestem jak narcyz zakochany w sobie,to nie jamajka jedź sobie do krainy swojego gury i tam żyj sobie w sybiozie z kim tam chcesz dla takich jak wy nie ma w naszym kraju miejsca.
Moją ortografie zostaw w spokoju w końcu nie ma ludzi nie omylnych
A Skejcie imponuje im czarnu styl życia,jaranie zioła szerokie spodnie,a deska wiekszosc z nich to Biali ale jestem zaślepiony wiec szyflatkuje ich razem z Hip-Ciotowcami.

Ehh żałosne . Rastafarianie to najbardziej pozytywni ludzi jakich dotad spotkałam..Palą gańdzie , no i co z tego zauważ że gańdzia ma też pozytywny wpływ na organizm
"Główne zastosowania medyczne marihuany to pobudzanie apetytu i uśmierzanie bólu u pacjentów cierpiących na nieuleczalne choroby, takie jak nowotwory lub AIDS. Jest także używana do łagodzenia symptomów jaskry oraz niektórych chorób neurologicznych – epilepsji, migreny, stwardnienia rozsianego i depresji dwubiegunowej, jak również w rozluźnianiu skurczów oskrzeli wywołanych astmą oskrzelową."

Prawdziwych rastamanó w dzisiejszych czasach jest mało poniewiaż wiąże się to z wyżeczeniami : nie moga pić , palić tytoniu , jedyne na co pozwala im Jah to włąśnie owa gańdzia. I tu człowieku radze się zastanowić .Przebywałam z różnymi ludzmi : metale , dresy, skeyci i duża ich część ostro chlala . Co jest lepsze? Nieznam osoby która po marysi zrobiła by coś złego drugiej osobie zato po alkocholu ... takich przpadków jest pełno.
Sama nie moge sie nazwac rasta.Choć reggae to rodzaj muzyki który zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.Jednak od czasu do czasu lubie sie napić jakiegoś trunku:p(ostatnio nawed często) no i pale więc to mnie wyklucza.
pozatym dlamnie to bardziej kultura ,jakaś filozofia życiowa.Bądź szczęśliwy ,dobry dla drugich, pomagaj innym, a wszystko będzie dobre.
Przecież taki włąsnie ejst w tym wszystkim sens.
A i jeszcze jedno mój kumpel jara prawie codziennie i jakiś nadzwyczajnych dziór w pamięci nie zaóważyłam:)
A ty zanim zaczniesz krytykować poznaj jakiegoś prawdziwego rasta.
Z twojej wypowiedzi wynika że albo jesteś troszke odmużdżony albo poprostu emocjonalnym stadium rozwoju jestes w fazie początkowej.
Ja osobiście niemam jakiś większych uprzedzeń do subkultur chociaż nieciekawie wspominam nazioli .Skini też są jak dla mnie dziwni.

Jena miłość jeden świat:p Bless Jak kpewnego dnia żuce wszystkie nałogi zostane prawdziwą Rastamanką XD

A i jeszcze jedno ja w duszy czuje się czarna i dobrze mi z tym:p Nieważne co wymyslili ale jakimi są ludzmi bo to się w zyciu liczy:p
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Nie podoba mi się że każda subkultura ma plusy i minusy :mruga: Otóż wszelakie subkultury nazistowskie, faszystowski i nacionalistyczne to czyste zło i nic dobrego o nich nie można powiedzieć. Nienawiść do kogokolwiek nie może być obiektem kultu.
Natomiast każdą inna subkulturę szanuje mniej lub bardziej.

pozdr
:papa:
Widać, że propaganda w Twoim przypadku nie trafiła w próżnię. Fajnie , że czerwonych nie zaliczyłeś do czystego zła, widocznie się nie myją.
Z rzymskim (bardzo czystym i bardzo złym, gorszym od "Złego" Tyrmanda) pozdrowieniem.
 
Do góry