Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
najbardziej nielubiana subkultura ..
kibice górnika zabrze :p :p

heh a tak pozatym too moherki :p
i to całe emo jakoś mnie nie przekonuje, chociaż to raczej kategoria dziwne odczucie /neutralne ..
iii jeszcze te dziunie takie alias barbie :p

a reszta jakoś mi zbytnio nie przeszkadza:)
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
O ile się nie myle autorowi tematu chodziło oto której subkultury nie lubią neutralni ludzie. A Wy piszecie jakiej Wy nie lubicie :p Tylko przypominam.

Przypominam już drugi raz :p Niektórzy to nie czytają chyba posta autora :pP Zobaczą temat i piszą ale nie czytają treści tematu :pP

Może mały edit :p. "O ile się nie myle autorowi tematu chodziło oto której subkultury nie lubią neutralni ludzie [Ale nie Wy nawet jak jesteście neutralni :pP]. A Wy piszecie jakiej Wy nie lubicie :p Tylko przypominam."

a reszta jakoś mi zbytnio nie przeszkadza:)

tak żeby nie było :pP
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ojj noooo
przepraszam że zyje to już się więcej nie powtórzy :p

edit:
moherki jezyk.gif
i to całe emo jakoś mnie nie przekonuje, chociaż to raczej kategoria dziwne odczucie /neutralne ..
iii jeszcze te dziunie takie alias barbie jezyk.gif

a reszta jakoś zbytnio nie przeszkadza:)


proooszeee :p
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
o jaaaa ...
Ty sie robisz zrzędliwy a ja nie kontaktuje heh :p
życiowee

ok jak teraz bedzie źle to ja nie wiem... :pP

Emo

moherki

barbie

i dresy :pP
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No co Ty nie lubisz Barbie, a one są takie słodkie .

A ciekawym zestawem byłaby Barbie w moherku. Mniam.
:p :hahaha: :eek:k:
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
No nie wiem czy dobrze :pP To ja Ci podam przykład a Ty sobie podstaw pod w miejsce [X] lub [Y] albo jakiś takich... nazwy subkultur :pP...

Przykład :D :p

"Moim skromnym zdaniem ludzie neutralni nie wliczając w to mnie"... [jeśli jesteś neutralna :p]
"...Najmniej lubią, [X].
A najbardziej boją się [Y]
Nie tolerują [Z]"

Do wyboru do koloru :p
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
"Moim skromnym zdaniem ludzie neutralni nie wliczając w to mnie
Najmniej lubią,Moherowe Barbie.
A najbardziej boją się Dresów
Nie tolerują Emo "

ijeeeeeee
w końcu dobrze napisałam [ domysł :p ]
ahhh wymiatam normalnie.. :p
 

Maju

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Cz-wa
Bardzo nie lubie wszelkich subkultur nastawionych negatywnie do innych ras, wyznan itp. czyli krotko mowiac nie znosze rasistow.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Przypominam już drugi raz :p Niektórzy to nie czytają chyba posta autora :pP Zobaczą temat i piszą ale nie czytają treści tematu :pP

Może mały edit :p. "O ile się nie myle autorowi tematu chodziło oto której subkultury nie lubią neutralni ludzie [Ale nie Wy nawet jak jesteście neutralni :pP]. A Wy piszecie jakiej Wy nie lubicie :p Tylko przypominam."
tak żeby nie było :pP

Kurde :/ A co ja mam sie wypowiadać za innych ludzi tak? Mam pisać że większość ludzi lubi tych, a nie lubi tych? No proszę cie. Moze są jakies tam stereotypy ale nie wiem jak inni ale ja sie za ludnosc wypowiadać nie będę :/ Za siebie tak, ale nie za wszystkich :/

I nie bądz mądrzejszy od autora, skad masz wiedziec o co mu chodzilo. Jak sam nie umiec czytac to nie pouczaj innych. Przeczytaj sobie tytuł tego tematu - "Najbardziej nielubiana/znienawidzona subkultura., Według Was"
......
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Nie czepiaj się mnie tylko autora :p Co ja temat zrobiłem??? Tylko przypominam jaki jest temat :pP Tia najbardziej Nielubiana subkultura przez ludzi.. według Was... jak autor nie umie pisać tak aby się zgadzało to juz jego problem... przeczytaj post [posty] autora :pP
 

muminka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
komórka pod schodami
kurde od razu znienawidzona nie mam znienawidzonej subkultury ... po co takie mocne slowa? Wystraczy nie lubiana i juz ...:p nie lubiana subkultura : dresy i wszelkie pochodne
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Maverick a ja tylko przypominam jaki jest tytuł. Zreszta jak takiś dokładny to prosze ciebie oto kawałek temtu AUTORA
"Według Was jaka subkultura jest najbardziej nielubiana przez ludzi?? Której subkultóry się boją najbardziej?? ( Był już temat o tym która subkultura jest najbardziej niebezpieczna ale to co innego... nie znalażłem takiego samego tematu więc jesli jest to zamknijcie, i poprawdzie wyszykiwarke )"
Widzisz na początku wyrażenie "WEDŁUG WAS" ?
I czemu mam się czepiać autora. Autor dał taki temat no i ludzie sie wypowiadają jaka wg nich jest najbardziej nie lubiana subkultura, wiec nie wiem co mi tu chrzanisz ze autorowi chodziło o ....
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
To różnie można odebrać :p ja to odbieram tak, że jaka subkultura jest najmniej lubiana przez innych ludzi... a my musimy napisać to czyli np że moim zdaniem ludzie boją się dresów... Ale nie kłóćmy się
 

Fallen Angel

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kalisz
Ludzie najbardziej boją się i nie lubią dresów, kibiców i gothów ( tych to sie boja jak ognia ) ... najgorzej mają Ci ostatni bo są według ludzi źli z założenia i oceniają ich po wyglądzie a nie po charakterze !!
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
To ja jestem lubiany? Dzięki, dzięki. A kibiców ( białostockich, poza Radkiem kumplem od Warki Czerwonej ) nie lubię, oj nie lubię.
 
Do góry