Na co do kina?

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Ostatnio byłam w kinie na Makbecie. Film może być. Nie jest to mój ulubiony gatunek filmowy, i raczej ponownie nie obejrzę tego filmu.
 
M

MacaN

Guest
Gwiezdne wojny : Przebudzenie mocy. Ja i pewnie połowa Warszawy, bo kolejki były jak za komuny. Film naturalnie świetny, bardzo fajnie nawiązywał do całej reszty, nie mogę się doczekać kontynuacji :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja byłam na tym w piatek, całe szczęscie firma wynajeła sale dla nas i mogliśmy na spokojnie obejrzeć. Bez gadania, bez odgłosów słomki czy popcornu. Dla mnie film mega. Dwie godziny zleciały mi nawet nie wiem kiedy. Właśnie odświeżam "znowu" poprzednie części :D
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
SW dopiero przede mną. Nie wiem czy w tym roku, ale chce pójsć. Tak samo jak na "Nienawistną ósemkę" - nowy film Tarantino od 15 stycznia. :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
A wiecie może czy terazw styczniu lub w lutym będzie coś ciekawego w kinie? :) Są przewidziane jakieś mega premiery?
Chętnie bym na coś poszła, ale nie chce iść na jakiś bełt gdzie nie doczekam nawet do połowy, bo już mi się nie będzie chciało siedzieć i patrzeć :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Nienawistna ósemka, nowy film Tarantino :) I Zjawa.
 

mysiorek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
1
Widzialam zajwke Nienawistnej ósemki w kinie... bedzie sie dzialo:) Ide na to, jestem ciekawa co tym razem Tarantino wymyslil:) Zapowiada sie dobrze
 

mentosik

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Nienawistna Ósemka bez szału... za to już coraz blizej do premiery zjawy (The Revenant) z Leonardo DiCaprio :D Tym razem Oscara zgarnie na 100%! :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
mentosik napisał:
Nienawistna Ósemka bez szału...
Zgadzam się. Niepotrzebnie rozciągnięte i grające kartami, które wszyscy znają na pamięć. Za to ładne wizualnie i dźwiękowo.
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
A dla mnie tam Nienawistna ósemka z szałem ;) podobało mi się bardzo, chociaż nigdy się nie uważałam za wielką fankę. Aktorzy mistrzostwo, będzie Oscar dla JJ Leigh :)
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
Zastanawiam się nad nowym Pitbullem, zapowiedzi wyglądają dobrze :)
 

szybkistaszek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Caleb napisał:
Nienawistna Ósemka bez szału...
Zgadzam się. Niepotrzebnie rozciągnięte i grające kartami, które wszyscy znają na pamięć. Za to ładne wizualnie i dźwiękowo.
Nie zarzucajmy Tarantino że jest w nim za dużo Tarantina ;P Moim zdaniem tak miało być... fabuła tego filmu jest duszna - zgadzam się ale taka ma być! Dialogi mają doprowadzić bohaterów na skraj wytrzymania nerwowego, gdzie czeka na nich prawdziwa nienawiść. Dzisiaj co drugi film ma fabułę skomplikowaną jak budowa atomu i dialogi krótki i proste niczym szybcy i wściekli ale Quentin w swojej produkcji się nie spieszy i tak powinno być w kinie Tarantino :) Moim zdaniem najlepszy i najdojrzalszy film Tarantina w jego karierze :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A mi film bardzo się podobał. Ok, mógłby być krótszy, ale i tak.każdy czekał na zakończenie :p Jestem zachwycona filmem, dialogami i akcentowaniem aktorów.
 

mysiorek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
1
Bylam na Nienawistnej ósemce i podobalo mi sie. Caly Tarantino- nie zwiodl:) Teksty i muzyka mistrzowskie.
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
mi tez się podobała 8 - dołączam do grona fanów pana Tarantino :)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Agne napisał:
Ostatnio byłam w kinie na Makbecie. Film może być. Nie jest to mój ulubiony gatunek filmowy, i raczej ponownie nie obejrzę tego filmu.
Też byłam - ja zachwycona, ale mój m przysypiał ;) W przeciwieństwie do Nienawistnej ósmeki, ktore go totlanie wciagnęła. Fani Tarantino będą myśle zachwyceni, bo po raz koljeny idziesz na 3 godziny do kina i nie wiesz kidy mijają, choc sprawdzadz czy nie ma na twarzy krwi ;) Polecam ;)
 

mysiorek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
1
swietnie to ujelas:) nie fani tarantino tez bede mieli co ogladac:)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Czekam na Batman v Superman :) Tylko zobaczę dopiero 2 tygodnie po premierze, bo wybieram się na maraton Batmana, gdzie będzie trylogia Nolana i właśnie Batman v Superman. A ja chcę już zobaczyć, nie mogę się doczekać :lol:
 
Do góry