Na co do kina?

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
W najbliższym czasie Civil War i X-men Apocalypse, w końcu sezon blockbusterów się zaczyna
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Jimmy James napisał:
W najbliższym czasie Civil War i X-men Apocalypse
Też na to czekam, oprócz tego wybieram się na Cloverfield Lane 10.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Bianka napisał:
Ja czekam z niecierpliwością na "Dzień Niepodległości: Odrodzenie"
Szkoda, że Willa Smitha nie będzie w ID:R, ale na szczęście będzie Jeff Goldblum i Bill Pullman więc mam nadzieję poczuć tę nostalgię z lat 90-tych



The nice guys, Hardcore henry, High-rise, The BFG (w końcu Spielberg), Suicide squad (trailery są niesamowite), może The Conjuring 2, Star trek beyond, War dogs, The founder (bo Keaton), The Infiltrator (bo Cranston), Assassin's Creed (bo Fassbender i fakt, że filmy na podstawie gier chyba nigdy się nie udawały, a tutaj widzę promyk nadziei), a na zakończenie roku Star Wars Rogue One, czy jak to nasi dystrybutorzy rzekli "Łotr Jeden".

Są jeszcze 3 filmy, które obejrzę głównie po to by przekonać się czy są złe i jak bardzo - remake Ben-Hur, Warcraft i Ghostbuster 3.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Czekam na Legion samobójców :)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Kris9 napisał:
Pitbul: Niebezpieczne Kobiety. Widział ktoś zwiastun?
Widziałam i chcę to obejrzeć :D A tak w najblizszym czasie, to wybieram się na Ben Hura - myślę nawet o 4 dx, bo widowiskowo będzie.
 

szybkistaszek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bal_lerina napisał:
Pitbul: Niebezpieczne Kobiety. Widział ktoś zwiastun?
Widziałam i chcę to obejrzeć :D A tak w najblizszym czasie, to wybieram się na Ben Hura - myślę nawet o 4 dx, bo widowiskowo będzie.
Pitbull to wiadomo, a co do Ben Hura to ciekawi mnie jak wygląda remake 4dx czegoś co nakręcono 40 lat temu :p Podobno produkcja starała się zachować klimat oryginału - więc trzymam kciuki i też pewnie pojawię się na projekcji :D
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
szybkistaszek napisał:
a co do Ben Hura to ciekawi mnie jak wygląda remake 4dx czegoś co nakręcono 40 lat temu :p
źle


szybkistaszek napisał:
Podobno produkcja starała się zachować klimat oryginału
jeśli tak, to nie wyszło
Nie polecam nikomu nowego Ben-Hura, i nawet nie chodzi o to, że klasyków się nie remakuje, a dlatego że jest to po prostu mierny film sam w sobie. Aktorstwo miałkie, reżyseria byle jaka, scenariusz średni, a zakończenie - myślałem, że to żart.
Lepiej puścić sobie odrestaurowaną wersję z 1959, która po ponad pół wieku wciąż robi wrażenie.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Zgadzam się Ben Hur z 1959 roku to po prostu arcydzieło.

A ja wybieram się na "Boską Florence" i "Aż do piekła".
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Bianka - ładny zestaw kinowy :)

A ja z najbliższych premier czekam najbardziej na "Wołyń". Mniej więcej wiem, na czym polega ta historia, ale ogólnie film zapowiada się bardzo dobrze.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
W tym miesiącu na pewno wybiorę się na Bridget Jones 3 i Ostatnią rodzinę - film o Beksińskich. Może też skuszę się na Siedmiu wspaniałych, Boy 7 albo Sługi boże :)
 
Do góry