Na co do kina?

Anna Magdalena

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja się w ten weekend wybieram na 7 wspaniałych... Mam nadzieję, że nie jest to takie typowe męski kino, bo obsada wyborna ^^ Ekhm, chciałam powiedzieć, że bardzo miła dla oka. Zwiastun też ciekawy, może kogoś zainteresuje ;)
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Annais napisał:
Ja się w ten weekend wybieram na 7 wspaniałych... Mam nadzieję, że nie jest to takie typowe męski kino, bo obsada wyborna ^^ ;)
Trochę jest to męskie kino, ale nie odczujesz tego. Reżyser zrobił taki film, który może obejrzeć każdy. Nie ma się czego bać.
Obsada naprawdę wyborna, a cała siódemka świetnie radzi sobie na ekranie. Moje serce skradł oczywiście Chris Pratt, ale i pozostali są genialni, w tym Hawke (świetna rola, mimo że miał mało czasu na swą postać). Osobiście polecam film, bo i scenografia, kostiumy - wszystko wygląda pięknie i jest dopracowane w szczegółach.
 

Anna Magdalena

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Udało mi się obejrzeć- nie było tak źle :) Mi się bardzo podobały wyraziste postacie- ich różnorodność charakterów i motywów do podjęcia się samobójczej misji... Scenografia naprawdę świetna, jednak efekty bardzo dużo uroku dają temu filmowi. a ten wielki pistolet- nie pamiętam jak się nazya- dosłownie: BOMBA xD
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Annais napisał:
a ten wielki pistolet- nie pamiętam jak się nazya- dosłownie: BOMBA xD
To nie pistolet był tylko kartaczownica :)
Ale naprawdę, jak na takie oczekiwania (porównywanie do Siódemki z 1960r.) film Fuquy wypadł świetnie! A trailerowa wersja House of the Rising Sun jest mistrzowska! Polecam odsłuchać:
House of the Rising Sun
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja wybieram się na "Ostatnią rodzinę" i pewnie wyleję na niej hektolitry łez, bo audycje Tomka Beksińskiego mam w sercu do dziś. No i oczywiście na "Wołyń" - i tu tez kolejne wielkie emocje, bo to historia, którą niby każdy z nas zna, ale jak robi to Smarzowski, to na pewno będzie to bardzo mocne kino.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Brain - na pewno ludzie tak znają historię Wołynia? A niby skąd? O tym nie uczą w szkołach, bo zawsze brakuje czasu, więc właściwie ten film będzie dla wielu pierwszym zetknięciem z tematem. Ważne, ze w ogóle ten film powstał. Czytam jego recenzje i najwidoczniej można spodziewać się naprawdę dobrego filmu, ale o tym przekonam się dzisiaj o 20. :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dziewczyna z pociągu, Osobliwy dom Pani Peregrine i Inferno, na to na pewno idę w najbliższym czasie. Wołyń też bym z chęcią zobaczyła.
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
I jak wrażenia po filmie Mrówa? Ja już też jestem po seansie. Film wbił mnie w fotel. Smarzowski potrafi zrobić film z klimatem, tak realistyczny, że momentami człowiek czuje jakby tam był naprawdę. Choć nie chciałby być... Radosny początek, ale z minuty na minutę atmosfera gęstnieje. Trudno powiedzieć, że film „się podobał” bo to banał w tym przypadku. Jest po prostu bardzo dobry, skłania do przemyśleń, a to tutaj przecież chodzi.
Co do historii to w sumie masz może i rację. O Wołyniu do niedawna niewiele się mówiło. Jak ktoś się tym trochę interesował to wiedział i tyle. Pewnie zwłaszcza młodzi ludzie wiedzą co wydarzyło się na Kresach, tym bardziej powinni pójść do kina.
 

Magdalena221

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Ah ten Wołyń. Do dzisiaj zdarza mi się o nim myśleć. Zdecydowanie nie da się przejść obok tego filmu obojętnie. :) W każdym razie ogromny szacun dla Reżysera za przekaz, który zamieścił w filmie. Idealne podsumowanie tej tragedii.
 

daga80

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
29
Punkty reakcji
1
Mnie siostrzeniec chce wyciągnąć na Gwiezdne Wojny. Nigdy tego wcześniej nie oglądałam oprócz jakiś fragmentów a wydaje się mega nudne ;-)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Łotr 1 oraz Pitbull: Niebezpieczne kobiety. Polecam wybrać się na te dwa jakże świetne tytuły do kina.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja polecam pójść na John Wick 2. Ale dla tych którzy nie oglądali "jedynki" to dzisiaj o 20 na TV Puls będziecie mieli okazję. Nie byłam zwolenniczką filmów akcji ale ten jest genialny
 
Do góry