Mundurki, Kamery

Status
Zamknięty.

OliFka

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja miałam tego pecha, że juz jak przyszłam do szkoły to miałam mundurek:p Na początku nie chciałam w tym chodzić i w ogóle ale okazało się, ze wcale nie jest tak zle. A co do kamer to u nas ma nie być:):)
 

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Mundurki do szkol wejda, poniewaz takie jest zapotrzebowanie spoleczne. I zgadzam sie rowniez, ze nauczyciele tez powinni miec jakis stroj roboczy. MOnitoring moze byc, byle bez perfidii, natomiast moze skoncza sie sytuacje z koszami na glowach nauczycieli. U mnie na lekcji ostatnio wszyscy maja swietne zabawe, bo jeden chlopak ma telewizje w komorce. Zamiast siedziec i ulamki wkuwac ogladaja sobie jakies samochody, albo fashion tv. Fajnie, prawda?
 

Shannon_Clair

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Płock
Mnie aż pieni ze złości. Mundurki!!! Tere-fere! Pomyślmy logicznie. Jakbyśmy cały czas chodzili w spódniach, to ani usiąć na przerwie normalnie, tylko cały czas nogi wyprostowane. Jak się schylacz, chłopacy podglądają. Pozatym mundurki się brudzą szybko, zwłaszcza białe koszule. Założysz po Wf, i zółte plamy pod pachami. A WF jest co 2 dzień. A w zime to chciałabym specjalny na mrozy. Chyba nie myślą, ze będe latała w krótkiej spoódniczce do szkoły przy minus 10. Czyli przynajmniej 2 komplety na wiosnę i 2 na zimę. A kto za to wszystko zapłaci, to ja nie wiem. Nie kupie mundurka z żadnego kiermaszu używanych! Co do kamer. U nas w szkole są. Widziałma przed, a w szkole jest chyba kilka (nie jestem pewna). Na pewno widziałam jedną przy jednej z klas. Była draka. Chłopacy zachowywali sie jak małpy i jakimś cudem (nie powiem jak, bo was zamuruje...) przepołowili na pół płytke z sufitu. Spadła. A obok była kamera! Wszyscy szybko w nogi. I jak na razie nic nam się nie stało. :aniol:
 

Umbra

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
z Daleka :)
W mojej szkole jest monitoring i nie narzekam ;) mamy także identyfikatory i ten kto go nie ma do szkoły nie wejdzie bo sprzątnie go przed wejściem ochroniarz ;) jest śmiesznie, kamerki nie przeszkadzają a są wszędzie oprócz toalet, które odwiedzają na przerwach nauczyciele, aby nikt nie palił ;) oczywiście nie wyjdzie się ze szkoły na przerwie ;) chyba, że pokażesz identyfikator i ochroniarz zobaczy, że to już koniec twoich lekcji ;)

Shannon_Clair nie przesadzaj ;) bierzesz do plecaka , pierzesz ;) i masz czysty :p nie musisz wtedy kupować używanego tylko jeden i porządny ;) a spódniczki nikt ci kazać nosić nie będzie ;) najczęściej ma się spódniczkę i spodnie a spódniczka i tak za kolano ;) więc grube rajtuzy i jazda :sexy:
 

zofka

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bla ble blu...
u mnie w szkole sa i kamery, i mundurki (o ile mozna to mundurkiem nazwac). i to od dawna...
nosimy takie wieeeeeeeeeelkie kamizelki z logo szkoly... no i jest fajnie bo i sciage mozna schowac i w ogole wszystko... ja sie ciesze :D a kamer to nie zauwazam...
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kamerki u mnie w licku sa... juz od dawna, przynajmniej czuje sie bezpieczna i nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek cos w tej szkole stalo sie takiego strasznego :| a mundurki?! moj dyrek sie na to w zyciu nie zgodzi.... i dobrze :) popieram hehehe :D :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Nam w piątek wychowawczyni ogłosiła, że na radzie pedagogicznej pomysł mundurków został dobrze przyjęty przez 99 % nauczycieli i najprawdopodobniej od września będą... Powiedziała nam również, że możemy przynieść projekty jednolitych strojów (nie koniecznie mundurków :p) po feriach :D i potem takie rysy może będzie pokazywać dyrze xD.
Ja nawet mam już pomysł (trzeba w końcu pójść na jakiś kompromis :/ i tak będę się w tym męczyć tylko rok)
spodnie-dżinsy, jakie kto ma niech nosi, albo jakieś inne
bluzka- absolutnie nie koszula, jakiś elastyczny materiał w ciemnym kolorze (granatowy, ciemna zieleń, czerń), może z nadrukiem logo szkoły
na wyjątkowe okazje (strój galowy) wyglądałby tak jak dzisiaj z tym, że dodałabym marynarkę do której dopinana jest zapinka z logiem szkoły (możliwość odpięcia :p)
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Panu Giertychowi chyba gorzej się zrobiło...chyba niemyśli że wszyscy (lub większość,lub chociaż połowa) uczniów przyjdzie w tym do szkoły...a jak tak myśli to jest niezłym frajerem...Ja osobiście nigdy nieprzyjde w mundurku do szkoły...a pan Giertych to mi może...i pewnie większość uczniów tez tak myśli

PS.Niezaakceptuje mundurku pod ŻADNĄ postacią
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
u mnie mundurki zostaną wprowadzone od jutra xD rodzice jedynie sie zgodzili na strój chłopaka. Dziewczyny miały by nosic sukienki lecz tego nie bedzie poniewaz sam dyrektor nie wiem jak materiał sie bedzie zachowywał w praniu. także nic pewnego ze zostaną one wprowadzone od jutra.
 

Dżaga

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kartuzy
:mruga: To wszystko jest smieszne... jak mundurki będa w sql to jeszcze ujdzie ale ja sobie nie wyobrażam żeby był monitoring to wszystko jest beznadziejnie głupie i poje**** :eek:

POZDRO :papa:
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Ja tam dotychczasowe pomysły p.Giertycha uważam za bzdurne,debilne,niepotrzebne,chore itp. (więcej niewymieniam bo troche by mi zeszło :bag: ) a samego p.Giertycha mam w głębokim poważaniu...
 
B

Black_Knight

Guest
Nie wiadomo jakie będą mundurki ale napewno jakieś "niemodne".
U mnie szkole jest monitoring ale widzę, jakby nie przejmowali się kamerą . Powolutku myślę, że to mogą to być atrapy ale to nie są atrapy ale mało z tego używają.
Prawdopodobnie dziewczyny będą miały mundurki ale z dużym dekoltem. Ładnie by to wyglądało ale nauczyciele czepiają się dziewczyn, że mają pępek i "cycki" (jak będzie czytała jakaś dziewczyna to niech nie myśli, że mam nasra** w głowie) wystawione na wierzch. To jest kłopocik Romusia nie nasz.
Dalszą część pozostawiam BEZ KOMENTARZA !! :p Nie ma co pisać dalej bo i tak Roman nie będzie tego czytać a nawet Kaczyński bo nie wiedzą do czego są fora.
Pozdro for All
Baj Baj :)
P.S : Szkoła zabija młode pokolenie codziennie co 5 dni w tygodniu :p
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
Hmm...

Jak narazie u mnie w gimnazjum nie będzie mundurków. Dopiero we wrześniu (więc jeszcze rok ponoszę :-/)... Podobno ma być to tylko koszula w kolorze granatowym lub ciemnej wiśni (kolory szkoły) na górę, a dół - jeansy. Więc nie narzekam, bo mogło być gorzej...

Co do kamer, to będzie ich aż 40 (mimo, że moja szkoła, jest mała). Pomysł monitoringu szczerze niezbyt mi się podoba, bo nauczyciele i dyrektorka i tak dobrze wiedzą kto w szkole 'broi'...
 

Gardlo

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
z Polski!
Tu nie chodzi o kamery czy mundurki w poszczególnych szkołach tylko o zasadę! Nie lubię totalnej kontroli dlatego jestem przeciw kamerom. Wole dostać pare razy w zęby niż chodzić ze świadomością że jestem ciągle podglądany. Jeśli chodzi o dilerów i palenie to nie uważam tego za wielki problem. Kto chce niech sie truje (nie mówie o podstawówkach :D ). Ja sam wychodze zapalić na przerwach i nic tym nikomu innemu nie szkodzę. A dilerzy nikomu nic na siłę nie wpychają.

Mundurki to wogóle niedorzeczny pomysł. Kojarzy mi się tylko z PRLem.

A kamery z Orwellem.
 

MarthaSz.

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Jak byłam w 6. klasie, to w mojej ówczesnej szkole założyli kamery i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Niektórzy to nawet machali kamerom na przywitanie ;). W mojej teraźniejszej szkle też jest monitoring, ale to taki, że nawet nie wiadomo, gdzie te kamery są. I nikomu to nie przeszkadza.
Jeśli chodzi o mundurki, to ja jestem za. Moje gimnazjum jest jedną z najlepszych szkół w Poznaniu (nie, żebym się chwaliła, po prostu mam zamiar coś powiedzieć do tematu) i prawdę mówiąc, mając na sobie mundurek i jadąc w nim do szkoły tramwajem bądź autobusem, to mogłabym czuć się dumna z tego, do jakiej szkoły chodzę. Jest tylko jedno "ale". Słyszałam, jak jakiś czas temu w "Wydarzeniach" mówili, że przeciętny mundurek ma kosztować ok. 150 zł. A wiadomo, że jeden mundurek to za mało, potrzebne są przynajmniej dwa (żeby były na zmianę), czyli trzeba by było wydać na nie przynajmniej 300 zł! Niektóre rodziny to dałyby się pokroić za taką sumę, taka jest u nich kiepska sytuacja finansowa. Mam nadzieję, że jeśli pan Minister chce naprawdę wprowadzić mundurki do szkół, to je chociaż zafinansuje, chociaż to jest bardzo mało prawdopodobne :/.
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Ziemia
u mnie w szkole wszędzie są kamery... nawet w kiblu... A o mundurkach to nie mówice juz... nasza szkoła wprowadziła mundurki w listopadzie 2006 i nikt w nich nie chodził :p ... nikt w mundurku nie przyszedł :D wszyscy olali to i mundurków nie musimy nosić :D
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
A co wy wszyscy macie do Giertycha??
Przecież to spoko ziomal... :D

Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Giertych

monitoring, kamery - jestem za
mundurki - jestem przeciw
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Kamer u nas nie ma. A przydałyby się. :}
Mundurki będą. Od roku szkolnego 2007/2008. Nie sądzę żeby to był dobry pomysł, ale cóż..
 
Status
Zamknięty.
Do góry