Mundurki, Kamery

Status
Zamknięty.

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
W mojej szkole mudurki mają być już od teraz, a nie jak w większości szkół dopiero od września :/ Jak dla mnie to jest bezsensowny pomysł- niby mamy wszyscy być równi itd., ale już nikt nie pomyślał o tym, że na ten mundurek też trzeba trochę forsy, a nie każdy ją ma. Nasze mundurki będą kosztować gdzieś koło 80 zł :niepewny: Nie mówię, że to jest nie wiadomo, jak dużo, ale jak na jeden strój to sporo... Szczególnie, że będziemy mieć tylko sweter i koszulkę, a spodnie każdy jakie chce. Warunek mamy jeden: muszą być ciemne no i w granicach rozsądku :p Ale i tak twierdzę, iż jest to okropny pomysł Giertycha :/
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
"..sweter i koszulke..i do tego spodnie" to nie najgorszy strój..kiedys to dopiero mieli stroje szkolne..masakra, a to co słysze macie to chyba ujdzie :)
..ale czas podstawówki minał mi dawno więc sie nie mieszam..w INNOWACYJNE pomysły "wujka" Romana :D
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Na same mundurki, jako ubranie nie narzekam, ale też se Romek wymyślił... :/ Nudzi mu sie i głupoty wymyśla... :(
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
W mojej szkole mudurki mają być już od teraz, a nie jak w większości szkół dopiero od września :/ Jak dla mnie to jest bezsensowny pomysł- niby mamy wszyscy być równi itd., ale już nikt nie pomyślał o tym, że na ten mundurek też trzeba trochę forsy, a nie każdy ją ma. Nasze mundurki będą kosztować gdzieś koło 80 zł :niepewny: Nie mówię, że to jest nie wiadomo, jak dużo, ale jak na jeden strój to sporo... Szczególnie, że będziemy mieć tylko sweter i koszulkę, a spodnie każdy jakie chce. Warunek mamy jeden: muszą być ciemne no i w granicach rozsądku :p Ale i tak twierdzę, iż jest to okropny pomysł Giertycha :/
a mnie się podoba :)
 
K

Kolorowe Kredki

Guest
Jak dla mnie mundurki to fajna rzecz... hihi żeby jeszcze dali spódniczki takie przed kolana:p
Ale co do kamer to jestem całkowicie przeciw!
 
K

Kolorowe Kredki

Guest
a jak wyglądają? tak mniej więcej? spódniczki przed kolana?:p :))
 

Vomiro

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Miasto
bierze się towarzyszący pierdnięciu odgłos? =o
Tu Trzeba powiedziec tylko tak :
"Cos ze Romus nasz jest wesoly, jezeli w mundurku bedziesz chodzil do szkoly, nagrywac Cie beda na kazym kroku, nie wyjdziesz Sobie do kumpla po zmroku..." Mozna tak sporo wyrymowac :p
Mnie mudurki ominely... I Nie mam zdania czy mi sie to podoba czy nie.. Musialbym Sam wytestowac.. :] Ale napewno nie kamery... :stop: ROMUS PRYWATNOSCI TROCHE! :stop: :p (jeszcze Romus to zobaczy i mnie posadzi ;p)

Pozdro ;]
 
K

Kolorowe Kredki

Guest
Vomiro jak ty slicznie umiesz rymować... bravo:))
a cio do kamerek to jest naprawde głupota
 

Tkey

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żywiec :D
Jak go widze w TV to ma glowe niczym zombie :D:D Ktora mysli, ze cos zrobi :D.
Niech sie lepiej poda do dymisji, bo wiecej szkod, niz pozytku :D
U mnie w budzie sa kamerki, ale nie dzialaja xD
Tak dla picy wisza :p
 

aluniunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
braniewo
Kamery sie przezyje u mnie w szkole juz dluugo dlugo sa kamery i nikomu to nie przeszkadza a do mundukow da sie przyzwyczaic......... :mruga: :spotkanie:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Niektórzy się nie dadzą przekonać. Szkolne obowiązki to zamach na ich "wolność".
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Ja uważam że pan Romek powinien spaść ze stołka
A tu przytocze fajny wierszyk
cytuję
Dzieńdobry cześć i czołem
Pytacie skąd się wziąłem jestem wesoły Romek
Mam na przedmieściu domek
A w domku wode,światło i gaz powtarzam zatem jeszcze raz ...

P.S Vomiro i kolorowe kredki robili taki małt O.T
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
A ja moge nosić mundurek ( byle nie spódniczkę).
Doszyje do mundurka koraliki, naszywki, powpinam wschodnie amulety i będzie orginalnie.
Czy chcą, czy nie. Mundurek zawsze można przerobić. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry