Metal- od czego zaczynaliscie

porost

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Bodajże Arcturus, Vader i Acid Drinkers. Na dzień dzisiejszy z tego wszystkiego trzymam się tylko Kwasożłopów. Vader tylko na koncertach czasem.
 

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
hell
dawno dawno temu linkin park był uznawany jako nu-metal;p więc uznaję to jako początek mojej przygody z metalem;p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
dawno dawno temu linkin park był uznawany jako nu-metal;p więc uznaję to jako początek mojej przygody z metalem;p

Lepiej skończ nazywać to metalem, bo zaraz dostaniesz 20% ostrzeżenia. Czy nie wyraziłem się jasno, że nu metal nie jest nawet rockiem?
 

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
hell
Chodziło mi o to, że gdy ma się lat 12 i usłyszy się pokrzykującego Chestera człowiek sobie myśli "ja pi***le, to jest moc";p dowiaduje się, że to jakiś tam nu-METAL (mniejsza o klasyfikację;p) i zaczyna się interesować wszelakimi rodzajami metalu żeby znaleść coś jeszcze bardziej kopiącego dupę i w sumie oto moja historia;p tak więc w metal wprowadziło mnie linkin park. Skoro jednak jest to nie do przyjęcia to pamiętam, że po "meteorze" skombinowałem płytkę "Edward the great" Iron Maiden ;p
(której nie cierpię do dzisiaj)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
No ja to rozumiem, że niektórzy zaczynają od g.ówna, ale po prostu o tym tutaj nie piszemy, tylko piszemy jaki naprawdę metalowy zespół był słuchany przez nas na początku :)
 

ibanez

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
Ja zaczęłam od Iron maiden, Brave New World dokładniej, dlatego mam sentyment do tego albumu :D
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wloocibor sorry
ale to ze ktos uwaza jakas muzyke za dobra, a ty nie
nie oznacza ze to automatycznie sa ekstrementy
faktem jest ze temat "blaszany", wiec wszystko poza metalem out
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wloocibor sorry
ale to ze ktos uwaza jakas muzyke za dobra, a ty nie
nie oznacza ze to automatycznie sa ekstrementy
faktem jest ze temat "blaszany", wiec wszystko poza metalem out

Tutaj nie chodzi o to, jeżeli ktoś sobie słucha linkin park to niech słucha i niech uważa za bóg wie co :) Dla mnie będzie to kiepska kapela, ale mniejsza z moim zdaniem, tutaj chodzi o to, że raczej powszechnie nu metal jest uważany za nie metal, a według licznych ustaleń i kłótni o nu metalu i metalcore piszemy w Inne ciężkie brzmienia. Jest to trochę regorystycznie przestrzegane z tego względu, że już parę razy miałem sytuację, że 1 napisał w ulubione zespoły Linkin Park i zaczęła się debata na 3 strony czy nu metal to metal, oczywiście całość to off top który później musiałem czytać i usuwać...
 

Freeq PL

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zaczynałem od "satanistycznego" Marilyna Mansona w wieku 8-9 lat :)

Jeszcze do tej pory pamietam jak moja nauczycielka religii w podstawówce witała mnie na kazdej lekcji religii "Dziendobry sebastian,satanisto" :)
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
To moze ja jeszcze zacytuje autora tematu

zakładam nowy temat wątek taki jak w tytule...Od jakich kapel zaczynaliście, w jakim wieku , przez co przechodziliście...zadałem juz to pytanie w dziale subkultury ale ponieważ byl mały odzew licze ze tutaj sie rozkręci... :) piszcie też wszystkie kapele rockowe jakie wam pomogly "dojść" do metalu...pozdrawiam
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tak tylko, że tytuł tematu co innego sugeruje, po za tym bierz pod uwagę, że za czasów Berialsa nie bylo subforum Metal, a ten temat był w Rock Metal i można było sobie pozwolić na takie coś. Od paru mc powtarzam co chwilę, piszemy o kapelach METALOWYCH od których zaczynaliśmy. Czasem tematyka pierwotna danego tematu lekko ulega deformacji i należy to mieć na uwadze.

P.S: żeby nie było, edytuje pierwszy post i wprowadzę pewną modyfikację.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wloocibor, uaaaaaaa, tego się po Tobie nie spodziewałem, pamiętam jak sam mnie usadzałeś za zbytnią radykalność momentami xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wloocibor, uaaaaaaa, tego się po Tobie nie spodziewałem, pamiętam jak sam mnie usadzałeś za zbytnią radykalność momentami xD

Wiesz znudziły mi się sytuacje kiedy po 2 dniach zaglądam do działu widzę, że w temacie przybyło 4 strony, czytam i okazuje się, że to wszystko kłótnie i pomiędzy to są wplątane dobre posty na temat. Później muszę czytać kłótnię przez 30minut która mnie nudzi, dawać bany, usuwać posty itd. :] Więc wolę zapobiegać, niż leczyć :D
Zresztą, ci którzy dostali % za nie pisanie o rocku/ i tak mają na tyle dobrze, że mogą mi mówić wujaszek Włoocibor :D Bo dam owszem 20%, ale chyba jak nikt inny bez problemu po 2 tyg. zdejmuję go, jeżeli ktoś nic nie przeskrobał i nie zalazł mi wcześniej za skórę :p
 
Do góry