Metal- od czego zaczynaliscie

kaka066

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
hmm...ja zaczełam od Korna i Rammsteina, dzięki tacie;D kocham ich do tej pory i mam wielką nadzieję że kiedyś pojadę na ich koncert;) jedno z marzeń;)
 

BohunWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
141
Punkty reakcji
5
Od Cannibal Corpse, Satyricona i Rage Against The Machine. Po już ponad 10 latach z tych zespołów słucham już tylko Satyricona i nie wiem co mi się podobało w CC.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Brat zaraził mnie tym w podstawówce :> Słuchał Linkin Park, Iron Maiden, Godsmack,Static-X, Machine Head, Fear Factory, Slayera, Arch Enemy i dużo innych...później niektórych zespołów zacząłem słuchać ja, i tak od podstawówki się zaczęło. Dzisiaj słucham już wielu innych gatunków, nawet jazzu trochę, ale dalej czasem sięgam po płytki metalowe, które znam od bardzo dawna.
 

zombi22g

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja zaczynałem od takich zespołów jak np. Iron Maiden, Metallica. Teraz nadal słucham tych zespołów chociaż jeśli chodzi o muzyke trochę poszerzam choryzonty :sexy: Jeśli chodzi o metal to teraz głównie Megadeth, Korpiklaani, i trochę Black Sabbath :loldev:
 

Frustra

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mnie jako sześcioletniego berbecia karmiono głównie Metallicą, czyli klasyczny początek. Potem nastąpiło chwilowe zboczenie z tej drogi i wielki powrót podajże na początku gimnazjum ;) Potem nadal Metallica, trochę ciężej Death. Teraz w zależności od nastroju nieco lżej, progresywnie, albo ostry kop z głośników.
 

wokalistkagothic

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Berlin
Jeszcze calkiem niedawno bo jakies 4 lata temu byłam niezła "lanserka" .. dzieki mojej przyjaciółce zaczełam słuchać takiej muzyki.. zaczynałam od Dżemu , The Offspring , Rammstein , Nightwisch i tak pomału pomału .. obecnie słucham wielu odmian metalu i nie zamienilabym juz za żadne skarby na to co było 4 lata temu.:D
 

psychic

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Można powiedzieć że "wychowałam się" na metalu, ponieważ mój tata jest wielbicielem tej muzyki od od dziecka tego słucham.
Jakie kapele? Rammstein, Metallica, KoRn, Black Sabbath, Manowar, Slayer, Sabaton... wiele tego było :D Aktualnie moimi ulubionymi zespołami jest Rammstein, Korn i Slipknot, więc mi "zostało" :)
 

cichy93

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja stosunkowo niedawno zacząłem słuchać metalu, kolega mi puścił i mi się spodobało... Zawsze słucham mocniejszego metalu, np Putrid Pile. Suicide Silence, Frontside-genialny zespół, świetne są też deicide i HellBorn. :)
 

Zodd

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Heh a ja zanim zacząłem słuchać metalu miałem do niego stereotypowe nastawienie czyli "metal = szatan":) mimo że nigdy nie słuchałem tej odmiany muzyki a polegałem na opiniach zwykłego kowalskiego,
dopiero siostra zmieniła moje podejście i stwierdziłem że to da się słuchać czyli zacząłem od Iron Maiden i Heellowenu aż w końcu odkryłem thrash w którym się zakochałem:)
i takie zespoły jak Chakal, Metallica, Kreator, Hexen, Outrage, Megadeth, itp... itd... często goszczą u mnie
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
Zaczynałam od: Aryan Dawn, Thor's Hammer, Immortal, Children of Bodom, Bathory, Absurd, Gontyna Kry, Othar.
 

Zyxxyks

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
77
Punkty reakcji
12
Miałem to szczęście, że zaczynałem od klasyki: Iron Maiden, Metallica, Slayer.
Potem jakoś poszło ;)
 

Berial

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zaczynałem od Acid Drinkers. Do dziś pozostała mi słabość do tego zespołu który pomimo upływu lat trzyma się całkiem dobrze.
 

pawel414

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Inowrocław
hmm moim pierwszym zespołem tego rodzaju był Sabaton, chociaz teraz po upływie czasu myśle ze cenię ich za tematykę, no a jak sie weszło w ten rodzaj to potem była Metallica Behemoth Slipknot
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Ja rozpocząłem swoją przygodę z metalem od małego zespołu o nazwie Metallica i utworu 'One'. Wiele latek wtedy nie miałem, ale jak usłyszałem końcówkę z 'darkness imprisoning me..' to wiedziałem że to moje klimaty :p
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
Ja zaczynałam od.. Him'a. :/ ale szybko do tego dołączyła Metallica, Slipknot, S.O.A.D.. Aktualnie fascynuję się Kornem. :)
 

forAiur

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Zaczynalem chyba od Korn, Slipknot (takie byly czasy), dopiero pozniej zaczalem sluchac normalnej muzyki. Pozniej znow wrocilem do szarpidrutow i aktualnie wciaz slucham black metalu :(
 

Antananarywa

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
U mnie na początku był Sabaton, Iron Maiden i Metallica, trochę póżniej doszedł Behemoth, a potem jeszcze kilkadziesiąt innych zespołów.
 

lucifer

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mam 15 lat i zaczęłam jak miałam 8 xDD najpierw było AC/DC, Metallica, Nirvana, Queen, potem zaczełam szukać ostrzejszych brzmień, bo to mnie nudziło. Nirvany dziś już nie słucham, nie lubię ich muzyki. Można powiedzieć, ze z tego w pewnym sensie "wyrosłam" :) Teraz słucham Drowning Pool, The Agonist, SOAD, Slipknot również polubiłam mieszanki stylów np Limp Bizkit :3 Może jeszcze jestem gówniarą, ale pojęcie o tej muzyce mam ;)
 
Do góry