Matura 2009

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Przepraszam, ślepa jestem :mruga: ok, to życzę abyś 100 procent miał, a będziesz miał :)
 

Liriel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
Polski i angielski podstawowe, rozszerzone: biologię (obowiązkowy), chemię i fizykę.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
O Liriel a gdzie chcesz startować? tobie to przede wszystkim życzę powodzenia :D
 

Liriel

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
Na Uniwersytet (do niedawna Akademię) Medyczny w Warszawie. Co prawda tam wymagaję podstawy z fizy, ale żeby tak zdawać, musiałabym ją wziąć jako przedmiot obowiązkowy, a ten pomysł nie jest szczególnie pociągający.
 
G

germanistka89

Guest
Ale czemu piszecie np. matma PR ?
To teraz znów mozna zdawac i na podstawowym i na rozszerzeniu matme? i to i to?
Nie tak jak w zeszlym roku?
 

Glaukos

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Miasto
KNW
Ale czemu piszecie np. matma PR ?
To teraz znów mozna zdawac i na podstawowym i na rozszerzeniu matme? i to i to?
Raczej to oczywiste, ze skrot PR oznacza poziom rozszerzony ;-) Samo rozszerzenie
Za rok matura z matematyki bedzie tak wygladac, ze maturzysci z rozszerz maty beda pisac i podstawe i rozszerzenie.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Przepraszam, ślepa jestem :mruga: ok, to życzę abyś 100 procent miał, a będziesz miał :)
luz :) 100% jest raczej niewykonalne :D ewentualnie z matmy albo angola moze sie zblize do takiego wyniku :)

Polski i angielski podstawowe, rozszerzone: biologię (obowiązkowy), chemię i fizykę.
powodzenia :) tez chcialem taki zestaw zdawac, ale bedac na mat-fizie mialbym za duzo do nadrobienia :/
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
to ja tak... polski PP, angielski PP, gegra PP, wos PR, hista PR. co z tego wyjdzie - zobaczymy.
 

maxl33t

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
www.google.pl
Witam. Ja mature zdawalem rok temu w Szcz-n. Polski podstawa, Angielski rozszerzenie, fizyka i matematyka na rozszerzeniu.
W myśli mialem tylko Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie i Politechnike Szczecińską ( teraz już ZUT ). Ni stad ni zowąd wskoczyła mi Akademia Morska w Szczecinie : -) - POLECAM
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
maxl33t moja znajoma chodzi właśnie na takie studia... a może podobne, w sumie nie wiem, ale wiem, że ma praktyki na statku i w ogóle pół świata zwiedziła... jak się dowiedziałam jak to wygląda, to aż poczułam lekki smak, aby tam chodzić :D
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzieś tam
Uhm... Ja podstawowy polski angielski i geografie a rozszerzony wos... a pojde gdzie mnie przyjma heh

Powodzenia zycze wszystkim :)
 
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Witam

Przedstawiam zbiór ponad 230 nowo przygotowanych na rok 2009!

Cena za prezentacje z planem oraz bibliografią to 45zł

Wszystkie prezentacje zostały zdane (sprawdzone osobiście)

w przedziale między 15-20 pkt.

Czas realizacji na drugi dzień!

Wysyłka:
- e-mail 0zł


Spis tematów znajduje się tu:
http://www.prezentacjamaturalna1.republika.pl/


KONTAKT:
prezentacjamaturalna1@o2.pl

Pozdrawiam
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Eeee Ty... wątpię, aby ktoś teraz był już tym zainteresowany ?... cza było wcześniej :papa:
 

paweu86

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
1
@maxl33t Też jestem na Akademii Morskiej w Szczecinie! Na jakim jesteś wydziale i który rok? Mamy teraz dni otwarte w piątek i sobotę także zapraszam wszystkich zainteresowanych. Ja o tej uczelni usłyszałem od znajomego, bo tak w życiu bym nie wiedział o takiej możliwości. A moim zdaniem szkoła warta zainteresowania.
 

wapniak

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam ! po wielu latach "przyczajki " postanowilem przystapic do matury 2009 , Mam pytanko: w necie jest mnostwo streszczen lektor i omowien , czy te wiadomosci wystarcza do zdania egzaminu oczywiscie na poziomie P . :mruga: pozdro wszystkim
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
moim zdaniem to tak... z polaka to raczej na 30 zdasz bez większych starać (ale ja osobie tak nie mogę powiedzieć :mruga: ).
i zależy co chcesz na maturze zdawać ? :p
 

magdaa1478

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
witam ! po wielu latach "przyczajki " postanowilem przystapic do matury 2009 , Mam pytanko: w necie jest mnostwo streszczen lektor i omowien , czy te wiadomosci wystarcza do zdania egzaminu oczywiscie na poziomie P . :mruga: pozdro wszystkim

hmm.. raczej tak tylko musisz poćwiczyć rozwiazywanie zadań maturalnych czyli I część egzaminu:) co do lektur to moja kolezanka przeczytała może ze 2 w całej szkole średniej i w ogóle bimbała całe 3 lata i na próbnej 2009 zdała na 45%;] masz więc szansę^^

BTW ja zdaję podstawę z polskiego, angielskiego i rozszerzenie z bioli i chemii. Dziękuję Bogu, że ominęła mnie matma obowiązkowa!:)
 
Do góry