Matura 2009

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Hej, nie jestem maturzystką tego roku, no ale postanowiłam założyć ten temat, aby maturzyści mogli się wypowiadać. A więc co zdajecie? Jak przygotowania? Gdzie zamierzacie iść - wszystko piszcie tutaj :).

3mam za Was kciuki mam nadzieję, że na wymarzone studia się dostaniecie :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
ja zdaje jezyk polski (PP), angielski (PP), matme (PR), fize (PR) i chemie (PR)
z przygotowaniami to tak wyglada, ze uczylem sie tylko tyle co w szkole na lekcjach i fakultetach. dopiero teraz zaczalem sie uczyc z chemi. zeskanowalem od kumpeli caly zeszyt i od tego weekendu sie zabralem za nauke :p
 

Glaukos

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Miasto
KNW
Polski PP, Angol PP, Mata PP, Gera PR i Akademia Ekonomiczna wita ;-)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Doros jak można aż tyle przedmiotów roz zdawać? gratuluję :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
chemie wybralem dopiero w ostatnim terminie w lutym, a szkoda mi bylo juz z fizyki rezygnowac i tyle zostalo :D w kazdym razie dodatkowych przedmiotow nie musze zdac :p
 

Glaukos

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Miasto
KNW
:D Zdaję tak samo jak ty ^^ :D . Tylko że planuję studiować turystykę ^^. O ile gdziekolwiek się dostanę :(( jak na razie poziom mojego nauczania jest baaaardzo niewielki :mruga: ^^
Ja jeszcze nie zacząłem sie uczyć tej geografii... Ale z angielskiego i z maty powinno byc 90+, wiec nie bedzie zle ;-)
 

iammaggy

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
nie powiem x)
Ja jeszcze nie zacząłem sie uczyć tej geografii... Ale z angielskiego i z maty powinno byc 90+, wiec nie bedzie zle ;-)

^^. Ja z angielskiego na próbnych miałam równo 100% :D z matmy za to było trochę gorzej ale cóż ... :bag: xD.
W każdym razie powodzenia zyczę :lol:
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja polski PP, potem angielski PR, wos PP i historia PR :p

Mam nadzieje na dziennikarstwo we Wrocławiu! :p
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Ja polski (PP), angielski (PR) i wos (PP). Miała być jeszcze rozszerzona historia, ale zrezygnowałam. I wybieram się do KSW im. Andrzeja Frycza Modrzejewskiego.
Prawdopodobnie stosunki międzynarodowe, spec. Bliski Wschód bądź amerykanistyka.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
rozszerzona historia to juz hardcore. chyba tylko na biologie jest wiecej uczenia
 

omen1605

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
209
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Zdaje historie podstawową. To jak z babką rozwiązywałem próbna to stwierdziła że 3-4 pytania są na poziomie studiów.;/
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
jestem na humanie w 1 klasie ale nauczyciel z historii nic nie opowiada, tylko daje nam
do rozwiązywania pytania, które wymyśla na podst. podręcznika... miałam z nim także w gimnazjum,
z lekcji nie wyniosłam żadnej wiedzy, czy jestem w stanie zdawać historią PP na maturze czy to wykluczone?
 

Glaukos

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Miasto
KNW
czy jestem w stanie zdawać historią PP na maturze czy to wykluczone?
Oczywiscie ze ejstes w stanie. Wystarczy, ze sama bedziesz sie do neij przygotowywac do matury. istnieje cala amsa kursow, ksiazek, dzieki ktorym mozesz sie przygotowac do egzaminu maturalnego.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
jestem na humanie w 1 klasie ale nauczyciel z historii nic nie opowiada, tylko daje nam
do rozwiązywania pytania, które wymyśla na podst. podręcznika... miałam z nim także w gimnazjum,
z lekcji nie wyniosłam żadnej wiedzy, czy jestem w stanie zdawać historią PP na maturze czy to wykluczone?

To nie ten temat :D

Wiadomo, że jest szansa i powinnaś spróbować. Kochana Ja znam nawet przypadki, co ludzie z klas humanistycznych teraz zdają maturę z biologii i z chemii na poziomie rozszerzonym - sami się przygotowują. A z historią podstawową to nie powinno być problemu :D

rozszerzona historia to juz hardcore. chyba tylko na biologie jest wiecej uczenia

Czy ja wiem, zależy, co kogo interesuję. Jak kogoś interesuje bardziej biologia, to będzie się jej uczyć i będzie jemu to sprawiać przyjemność i odwrotnie... Każdy indywidualny jest :D
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
jestem na humanie w 1 klasie ale nauczyciel z historii nic nie opowiada, tylko daje nam
do rozwiązywania pytania, które wymyśla na podst. podręcznika... miałam z nim także w gimnazjum,
z lekcji nie wyniosłam żadnej wiedzy, czy jestem w stanie zdawać historią PP na maturze czy to wykluczone?
akurat historia jest takim przedmiotem, ktorego praktycznie mozna sie samemu nauczyc, wiec nawet bez dobrego nauczyciela powinnas dac rade jak sie przylozysz :)

Czy ja wiem, zależy, co kogo interesuję. Jak kogoś interesuje bardziej biologia, to będzie się jej uczyć i będzie jemu to sprawiać przyjemność i odwrotnie... Każdy indywidualny jest :D
wiem, ze bedzie sie wtedy taki ktos uczyl z przyjemnoscia, ale to nie zmienia faktu, ze bedzie musial siedziec i sie uczyc ogromnego materialu.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Doros - Dlatego moim zdaniem najlepiej zdawać przedmioty typu matma, fiza, chemia... Ci co ścisłowce to mają super :]
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
dlatego ja zdaje wlasnie matme, fize i chemie :)
i nie Doros tylko Daros :p juz drugi raz sie pomylilas :p
 
Do góry