Matura 2009

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
ja podlegam pod OKE Kraków i u nas jest możliwość sprawdzenia wyników ;). jak napisalem wyżej na 90% to data 24 czerwca, aczkolwiek nie wiadomo czy serwery tej strony wytrzymaja takie natężenie klikajacych ;)
 

xxJUSTYNAxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
Ja zauważyłam, że klucz jest łagodniejszy i bardzo się z tego cieszę :D Trochę w polskim się ździwiłam np. zadaniem z podziałem wyrazów na słownictwo naukowe i potoczne. Okazało się że gotówka to ani do jednej ani do drugiej grupy nie należy.Trochę to dziwne,bo byłam przekonana że wszystkie słowa trzeba wykorzystać no ale cóż:) Trudno. Jeden punkt mnie może nie zbawi hehe :) A tak ogólnie to rzeczywiscie klucz mniej surowy ;dd Ja zdawałam biologię i się wieloma rzeczami pozytywnie zaskoczyłam :)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Kod mam... :)
Ale mam taki co kiedyś moja wychowawczyni nam dawała do zalogowania się i sprawdzenia czy wpisali nam dobre matury do jakich mamy przystąpić i pesel.
To to jest ten sam kod czy trzeba mieć jakiś inny?
 

lukee

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witam, posiadam kod i hasło, znajduje się w okręgu oke.kraków tylko nie mam pojęcia gdzie się zalogować. Dość długo tego szukałem ale bez skutku <_< Wiem że moi znajomi mogą się zalogować i mówią że "gdzieś to było". Proszę o podanie linku do logowania dla uczniów, z góry dziękuję.. :)
 

xxJUSTYNAxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
Szczerze mówiąc ciężko mi powiedzieć Sada,bo my po prostu podczas matury pisemnej z języka polskiego dostaliśmy numer( ktorym jest nasz pesel) i hasło pod którym będzie można sprawdzić swoje wyniki. Nic nie słyszałam o tym co mówisz :) A co do lukee to myślę, że to będzie wyraźnie widać gdzie można się zalogować. Tak jak z egzaminem gimnazjalnym. Dla cke w Łomży na czerwono w samym środku strony pisało "Serwis dla uczniów umożliwiający dostęp do informacji o uzyskanych wynikach z egzaminu gimnazjalnego przeprowadzonego w kwietniu 2009 r." także myślę ze podobnie będzie z maturami :)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
A to my też coś takiego dostawaliśmy, ale ja to od razu wyrzucałam. Ha ha ha !
No nie wiem spróbuje sie zalogować na ten co mam zobaczymy co z tego będzie.
 
A

Aqualorn

Guest
No jasne że zadowoleni ;) Rozszerzona mata na 92 i rozszerzony angol na 94. Gdyby nie ten skarbiec na macie to byłoby lepiej ale i tak zadowolony. Teraz troche spokojniej moge powiedzieć że w październiku na AGH
 
Do góry