Matura 2009

tuctac

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
wiecie z maturą to nie taka błaha sprawa obecnie, bo trzeba trafić w ten zasr.. klucz! w ogóle nas kreatywności nie uczą, tylko tego odtwórczego myślenia. Jak uzyskasz mniej niż 50% na maturze z polskiego to albo byłeś za bardzo kreatywny i nie trafiłeś w klucz, albo po prostu nie trafiłeś w klucz ;P
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
hmm.. raczej tak tylko musisz poćwiczyć rozwiazywanie zadań maturalnych czyli I część egzaminu:) co do lektur to moja kolezanka przeczytała może ze 2 w całej szkole średniej i w ogóle bimbała całe 3 lata i na próbnej 2009 zdała na 45%;] masz więc szansę^^

BTW ja zdaję podstawę z polskiego, angielskiego i rozszerzenie z bioli i chemii. Dziękuję Bogu, że ominęła mnie matma obowiązkowa!:)

Szczęściara! :p
Mnie nie ominie matma! :/
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Powiem Ci, że nikt nic nie wie jak to będzie, to jest bardzo, ale to bardzo dziwne... bo 2kl. liceum nie wie co ma robić :/
 

Leni_

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Z tego, co się orientuję, to ma być polski, język, matma i dodatkowy przedmiot. Pomysł pewnie przestanie się podobać po jakichś dwóch latach :p Niemożliwością jest przecież zdać czasem wieleee przedmiotów, a do tego taką matmę. Trudną dla większości matmę :/ Mogę jedynie życzyć powodzenia młodszym rocznikom, mój miał ogromne szczęście :p
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
dokładnie, jak dobrze pójdzie to ja aż 6 przedmiotów będę zdawać... :p

powinni polski, matmę wykluczyć. tylko dodatkowe przedmioty powinny być :D
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
powinno byc tak, ze zdajemy tylko to co chcemy, zadnych obowiazkowych przedmiotow. gdybym nie musial to na pewno bym polskiego nie zdawal. tylko strata czasu na takie glupoty :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
oby szybciej. zeby moje dzieci (jesli bede mial :p ) nie musialy sie uczyc w tak chorym systemie edukacji :D
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
oj tak, przydałby się prawdziwy przewrót w tym chorym systemie edukacji i nie tylko w tym systemie np. w służbie zdrowia, ale to nie o tym.... :)
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
wiecie z maturą to nie taka błaha sprawa obecnie, bo trzeba trafić w ten zasr.. klucz! w ogóle nas kreatywności nie uczą, tylko tego odtwórczego myślenia. Jak uzyskasz mniej niż 50% na maturze z polskiego to albo byłeś za bardzo kreatywny i nie trafiłeś w klucz, albo po prostu nie trafiłeś w klucz ;P
u mnie nie uczyli jak trafiać w ten klucz
może dlatego, że ten rocznik eksperymentalny,a może takie liceum..

dawno to było, ale
polski, angielski, matematyka i biologia
w tamtych czasach na rozgrzewkę poziom podstawowy, później rozszerzony
z tym, że nie trzeba było deklarować wcześniej poziomu
toteż na angielski rozszerzony zdecydowałam się w ostatniej chwili
o pozostałych zdecydowałam wcześniej
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
na ministrów się nie głosuje szinajs ;> sory za dygresje ^^
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
y ja wiem to był żart, nie widać :] ? taka ironia...
 

Leni_

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A jak tegoroczni maturzyści wypadają procentowo na maturach próbnych i przygotowując się z arkuszy z poprzednich lat? ;)
 
Do góry