Masz jakiś problem?

Status
Zamknięty.

Aluś

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
katowice
No więc mam problem .


Mógłby się odezwa ktoś kto zna niemiecki i pomógłby mi przetłumaczy list z języka polskiego na niemiecki ?
 

Olek1990

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam pytanie do gry Crash time 2. Czy zapadanie się w jezdnie i wbijanie w budynki jest nieodwracalnym probleme czy jest na to jakiś patch. Jeśli jst to prosił bym o adres strony z której można ściągnąć.
 

szymi91_91

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam problem z grą Half Life 2: Episode Two . Po około 5 minutach rozgrywki gdy wraz z Alex słucham wypowiedzi jej ojca na ekranie (Ci co grali wiedzą) nagle wywala mi grę do systemu - zawsze w tym samym momencie. Czy moze ktoś mi przysłać save z gry będący parę chwil po tej sytuacji? Dzięki.
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
gram w Crash Time II i w pewnym momencie nie dostaje nastepnych wezwan do zadań, nie wiem czemu, i nie wiem co robic dalej
mam 14% done
lokalizacje
w miescie wszystko dostepne do 'strefa przemyslowa - stacja' włącznie
autostrada do 'supermarketu'
wlaczam patrol, i ktores z tych lokalizacji i nic, zadnych wezwan czy cos takiego
wiecie moze co dalej?
 

pablo 94

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
znacie jakieś kody do unreal turnament 2004 ? bo mam problem znaleść
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
POMOCY
Wie ktoś może jak włączyć widok z 3 osoby w Call of Duty 4 MP-tak by można grać z za pleców na dowolnym serwerze?
Komendy na widok z 3 osoby (wpisujemy kolejno):
sv_cheats 1
developer 1
devmap mp_nazwa mapy
Po wprowadzeniu tych komend włącza się wybrana przeze mnie mapa, wpisujemy teraz:
/cg_thirdperson 1
Mamy widok z 3 osoby
Ale wie ktoś jak zrobić żeby grać z widokiem 3 osoby na serwerach online ? Bo to co napisałem działa tylko na serwer który hostujemy
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
od kiedy na serwerach online uzywasz kodów. daruj sobie te kody bo dostaniesz bana na serwerze i tyle bedzie z twojej gry
 

Weezy

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
czy moglby mi ktos wytlumaczyc jak zamontowac i zainstalowac football managera 2008 w daemon tools 4.0.9?
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
wszystko zalezy od tego jakie pliki masz, podaj wiecej szczegolow
 

Weezy

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Mnie wiecej tak to wyglada
 

Attachments

  • pliki.bmp
    119,7 KB · Wyświetleń: 82

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
wrzucasz do deamona plik IMAGE.img, i instalujesz, na screenie nie widac problemow :p
a dokladniej jak nie wiesz to prawym na ikonie deamona (kolo zegarka) nie pamietam czy trzeba tam ustawiac liczbe napedow, jak tak to ustawiasz jeden, i do tego wirtualnego napedu montujesz w/w plik

jezeli dalej masz jakis problem/błąd to opisz dokladnie w czym problem
 

Sasha2104

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
285
Punkty reakcji
11
Witam wszystkich... Przybyłem do was drodzy z jednym pytaniem, MOżE KTOś ZNA KODY (TIPSY) DO EMPIRE TOTAL WAR?
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
az tak trudno uzywac google? :/
www.gamesradar.com/pc/empire-total-war/cheats-guides-faqs/g-20070822164625990074
 

dexmind

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
:bag: mam problem z grą www.margonem.pl - 2d szukam jakiś haków , komend itp na złoto unikaty ...
z góry dzięki
;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry