Masz jakiś problem?

Status
Zamknięty.

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Jeśli ma orginała, to niech założy nowe konto, to chyba nie problem. A jeśli tak to niech skontaktuje się z biurem obsługi klienta. Może tesz poszukać FAQ w takim przypadku, powinien być w tym programie.
 

Yvantis00

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
Witam, ja nie mam problemu z grą ale mam takie małe pytanie i proszę o odpowiedź tych co grali w Company of Heroes, więc moje pytanie jest następujące, czy pójdzie mi ta gra na takim kompie:
Procesor-1.8
Karta Graficzna-128 mb Geforce fx 5600
RAM-768


Gdy patrzałem wymagania minimalne tej gry, to z prockiem chyba będzie problem bo gra wymaga 2.0 i prosze o odpowiedź
 

Fornakter

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Elbląg
Witam, mam taki problem, z grą Crash Time 2, ze jak włącze to jakis czas gra chodzi płynnie i bez problemu, a po jakims czasie zaczyna strasznie "klatkowac" (zwalniac) ze nic sie nie da zrobic, poza 3maniem 30sec klawisza od wlaczenia menu, potem czekania nastepnych 30sec az te menu sie wlaczy, i gra zaczyna chodzic plynnie, moze ktos wie w czym problem i o co moze chodzic? poza tym problemem to gra chodzi jak złoto - na niskich detalach, ale bardzo ładnie chodzi. uzycie procesota podczas tego klatkowania gry jest maksymalne, i powtarza sie to co jakis czas, nie jestem w stanie okreslic co jaki bo nie siedze ze stoperem grając :p ale powiedzmy ze raz na 10min tak jest
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Weź pod uwagę, że gra jest budżetowa. Nie możesz przez to wymagać od niej, że będzie niesamowicie dopracowana pod kątem każdej konfiguracji. A napisałeś, że gra chodzi na najniższych, możliwe więc, że gra po jakimś czasie przestaje być stabina, bo masz za słaby komputer. Wg. mnie to jest przyczyną Twojego problemu.

Ale można to również zwalić na złą opytmalizację gry...
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Witam, ja nie mam problemu z grą ale mam takie małe pytanie i proszę o odpowiedź tych co grali w Company of Heroes, więc moje pytanie jest następujące, czy pójdzie mi ta gra na takim kompie:
Procesor-1.8
Karta Graficzna-128 mb Geforce fx 5600
RAM-768


Gdy patrzałem wymagania minimalne tej gry, to z prockiem chyba będzie problem bo gra wymaga 2.0 i prosze o odpowiedź
No ja bym nie był pewien co do karty graficznej...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Niet, wcześniej działało normalnie (w miarę, bo ET jest zabugowany). A w grach o wyższych wymaganiach jest ok.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
a grasz po sieci? Jeśli tak to może coś internet nawala albo serwer na którym grasz
 

Jona01

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ratunku! Mam problem z grą The sims 2. A mianowicie zainstalowała się, uruchamia się ale obraz to ileś kwadratów zamazujących się. Gra oryginalna, sterowniki najnowsze bo niedawno zmieniana była karta graficzna (ASUS AH3650 Series 512 MB)
Czy ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić???
 

Olek1990

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. Gramw Crash Time 2 i właśni doszedłem do misji "Zatrzymać słonia". Misja polega na tym, że mam wjechać zdalnie sterowanym robotem pod ciężarówkę i go wysadzić. Problem polega na tym, że nigdzie nie ma napisane jak detonuje się robota. Może ktoś mi pomóc? :bag:
 
Status
Zamknięty.
Do góry