Masz jakiś problem?

Status
Zamknięty.

kasiaz

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
1
Wiek
30
yyy.... obawiam sie że mam tylko jeden dysk - C

[jeśli w tym momencie sie wygłupiłam to przepraszam ale komputer mam dopiero od niedawna no i czasami tak sie zdarza .. :przewraca:
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
nie ma problemu. Ale przy simsach to ja już nie pomogę. jedynie moge się domyślać o co chodzi :)
 

Yvantis00

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Częstochowa
yyy.... obawiam sie że mam tylko jeden dysk - C

[jeśli w tym momencie sie wygłupiłam to przepraszam ale komputer mam dopiero od niedawna no i czasami tak sie zdarza .. :przewraca:


Jeżeli masz 1 dysk to poprostu usuń z niego całą zawartość TS 2 (CAŁĄ, DODATKI TEŻ) i wtedy zainstaluj od nowa, najpierw The Sims 2, potem dodatki te które Ci wcześniej działały, bo osiedlowe życie chyba raczej bez plytki Ci chodzić nie będzie
 

kasiaz

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
1
Wiek
30
zrobiłam już tak raz i nie pomogło... :lagodny:
ale spróbuje jeszcze raz
 

kasiaz

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
1
Wiek
30
2 razy instalowałam ...
i dalej ni c
teraz wymaga zainstalowania gry " the sims 2 Osiedlowe życie Dodatek"

:sciana:

i jeszcze jak włączam to mi pokazuje że są zainstalowane podróże a już je odinstalowałam kilka dni temu

:zmeczony:


a w sumie nie mogę zainstalować samego ts2 bo mam double deluxe a tam jest wszystko razem na jednej płycie ..
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Możliwe, że na dysku w rejestrze zostały, jakieś małe pliki, które powodują, że woła dodatek mimo, że go nie ma zainstalowanego. Zrób format, albo zacznij grać w działające "gry" :D
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Witam!

Mam problem z grą Fable Zapomniane Opowieści. Gra jest oryginalna jednakże z tańszej marketowej wersji, której nie obejmuje internetowa pomoc techniczna. Konsultant telefoniczny również nie zbyt mi pomógł. Problem jest następujący. Po kilku minutach działania, gra zawiesza się. Po chwili gaśnie monitor i słychać tylko muzykę. Jedyną możliwością wyłączenia gry jest reset kompa. Konsultant pomocy technicznej doradził mi abym zainstalowal najnowsze sterowniki karty muzycznej i najnowszą bibliotekę DirectX. Nie pomoglo. Następnie radził abym uruchomił system w trybie czystego botowania, co również nie przyniosło rezultatów. Czy macie może jakieś pomysły? Bardzo chciałbym zagrać w tę grę.

Z góry dziękuje
danielsoft
 

danielsoft

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Komputerek już ma swoje lata, ale spełnia wymagania.
Procek: Intel Celeron 2,6 Ghz
Pamięć: 1 Gb DD RAM
Karta Graficzna: Radeon 9200
Karta Muzyczna: Realtek AC97
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
I tu Cię zjadę Panie "moderatorze"! po objęciu tego działu przez Ciebie robi się niezły burdel!

Człowieku, masz od zadawania pytań specjalny temat, tam pytaj! No ludzie, patrzecie czasem na te przyklejone!

Zamykam, a pierwszy post autora przenoszę tam, gdzie być powinien.

Ok, teraz powiedz mi jedno... widzisz w tym jakiś sens? Ktoś spojrzy w temat o fable, bo będzie miał ten sam problem, a Ty go odsyłasz, żeby kopał xx stron i szukał konkretnego postu?

Sorry, ale dla mnie żałosne.

ps2: tylko czekać, aż tematy przyklejone zapełnią 1 stronę w subforum :)

O ile subforum gry było moim ulubionym, tak już rzadko zajrzę, niewłaściwa osoba, na niewłaściwym stanowisku.

@Topic:

Sterowniki do karty graf powinny rozwiązać sprawę.
I powodzenia tym, którym będzie się chciało kopać ten temat w znalezieniu odp na swój problem :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Wiem, nie ma systemu bez wad, postaram się w najbliższym czasie poprawić całą sprawę z problemami w dziale. Narazie musi zostać tak jak jest, bo za dużo osób tworzy niepotrzebne tematy, by pozostawić je w dziale głównym.

Co do problemu. Komputer powinien spokojnie ruszyć tą grę. Nie było by rozmowy, gdyby autor (jak wielu innych) czytał te przyklejone:

http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=25097
 

danielsoft

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
@up Ja wiem, że powinien ruszyć, ale nie robi tego prawidłowo.
@2up Ok. Spróbuje jeszcze z kartą graficzną.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Zrób jeszcze defragmentację dysku na którym jest FABLE.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ja mam pytanie do osoby która ma ten problem. Jakie masz ustawione parametry gry ? Zobaczy czy przypadkiem rozdzielczość nie jest za wysoka. Miałem ten sam problem ale mi zawieszał kompa kiedy chciał.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Sprawdź jeszcze odświeżanie ekranu, najlepiej ustaw je na 60 :)
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Fable jest dość zbugowaną grą jeżeli chodzi o działanie. Ja miałem podobny problem. I jak się okazało niektóre wersje gry gryzą się z K-little codek pack. Oczywiście miałem grę oryginalną, odinstalowałem te codeki na czas przejścia gry i śmigała bezproblemowo. Jeżeli masz te kodeki, to wywal je i zobacz czy działa
 

joanka19

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
FIFA 09
Od wczoraj mój barat ma problem z zalogowaniem się na swoje konto w fifie i nie może grać online.
Czy ktoś wie co z tym zrobić?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Jest bardzo możliwe, że konto Twoje brata zostało przejęte, jeśli np. w jakimś generatorze kodów znalazł się ten waszego brata i ktoś go użył. Ale to bardzo mało prawdopodobne.

Ale jaki dokładnie problem, czy co się dzieje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry