Masz jakiś problem?

Status
Zamknięty.

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Mam problem z Call of Duty: World at War. Problem polega na tym że gdy zabije przeciwnika on upada na ziemię, po czym "podskakuje" i ponownie upada na plecy. Jak temu zaradzić?
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
To chyba błąd gry. Spróbuj zainstalować najnowszego patcha, może twórcy naprawili ten bug. Jeśli nie, to możliwe, że jest on przez twoją konfigurację, lub stare sterowniki (szczególnie do fizyki, bo takiego typu jest błąd).

Tak więc zalecam sprawdzić sterowniki, czy wersja gry jest aktualna. Jak nie to pomyślimy dalej :)
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Sterowniki mam najnowsze. Zainstalowałem też patche 1.1; 1.2; 1.3 lecz problem pozostał. Zainstaluje jeszcze patcha 1.4 być może to coś da.

Zainstalowałem patcha 1.4 ale nie pomogło.

Daje screena (przeciwnik zastygł w bezruchu)
http://s4.zapodaj.net/28452680.jpg.html
 

nitron2o

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Barlinek
Witam, ostatnio nabyłem STALKER Cień Czarnobyla i wszystko jest ok, ale...
Wszystko jest ustawione na max detale, max rozdzielczosc, max szczegolowosc i gdy uzywam tylko klawiatury to wogole sie nie tnie. Ale gdy tylko rusze msyzko zaczyna sie mulic np. zrobię szybki ruch w lewo to zamiast trwac 0,5 sekundy trwa 2-3 sekundy po czym płynność powraca.
HELP!!!! W readme, na forach w zadnym FAQ nie ma nic na ten temat.
Od razu mowie, ze:
-sterowniki mam najnowsze,
-komputer jest nowy (Phenom x4, 9800GT, 2GB RAM),
-jest to nowa wersja gry - zadnego patchowania nie trzeba.

Bardzo prosze o pomoc!!!!
 

Kuba97x

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam! Mam problem z grą "SpellForce 2: Czas Mrocznych wojen"Gdy ją próbuję uruchomić wyświetla mi się komunikat:

Wymagany moduł zabezpieczeń nie może zostać uruchomiony. Aplikacja zostanie zamknięta.

Z góry zaznaczam, że gra jest oryginalna. Na innym forum znalazłem, że to całe sprawdzanie modułu czy coś można obejść instalując cracka, jednak w necie cracki to same wirusy. Mam vistę i proszę nie pisać, że vista nie jest do gier bo to :cenzura: prawda. (Dla przykładu - u mojego kolegi działa). Mam nowy komputer kupiony na początku lutego 2009 roku. Parametry: (spokojnie spełniają wymagania max.)

Wintows Vista (tm) Home Premium
AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core Procesor
2,00 GB RAM
ATI Radeon HD 4670

Proszę o pomoc!
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
w SpellForce 2 z tego co pamietam byl taki problem z zabezpieczeniem gry, u jednego dzialalo u innego nie, wrzuc cracka i po problemie
gra jest z 2006r. wiec bedzie śmigać

w Stalker mysle ze chodzi o poprostu wydajnosc, z tego co wiem to gra potrafi dac popalic komuterowi, z tego co sie domyslam to jak grasz na klawiaturze to nie wykonujesz takich szybkich obrotow glowa jak myszka, i komuter to renderuje bez problemu. jedyne co moge powiedziec to sterowniki i path, ale skoro mowisz ze juz to robiles to jedyne co zostaje to zmniejszyc wymagania, moze poprostu engine gry nie jest taki idelany...
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
A ja mam problem ze zdobyciem gry America's Army: Special Forces. Skąd ją pobrać? Są jakieś wersje, programy, a ja chcę tylko pograć w normalną grę... Coś pobrałem ostatnio, ale nie chciało się zainstalować.
Jeśli podacie jakieś dobre źródła, to będę już wiedział, że winy należy się doszukiwać po stronie PC'a. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
 

nitron2o

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Barlinek
Ptysio37 napisał:
A ja mam problem ze zdobyciem gry America's Army: Special Forces. Skąd ją pobrać? Są jakieś wersje, programy, a ja chcę tylko pograć w normalną grę... Coś pobrałem ostatnio, ale nie chciało się zainstalować.
Jeśli podacie jakieś dobre źródła, to będę już wiedział, że winy należy się doszukiwać po stronie PC'a. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
10 sekund w google:
www.dobrepliki.pl/Download-Plik-788-America_s_Army_Special_Forces_2_8_0.html
 

Szaja

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Siema,,, mam problem nie wiem może jeden z ziomqów wie co sie stało z moim Cs'em.. Gdy wchodze na jkaiś serwer z hasłem to każa mi go wpisać a ja znam hasło do tego serwa i wpisuje go i wciskam enter i pisze mi że wpisałem złe hasło i tak jest z każdym serwerem z hasłem wpisuje takie hasło co trzeba i pisze że dalem złe hasło..! xD wiem że niektórzy świetnie sie na tym znają to moze pomogą pls POMOCY z góry dzieki!! ;p



A i jeszcze 1 może to być ten problem bo ja wpisałem w consoli setinfo _pw "haslo do serwer" i moze od tego nie działa bo jak mi nie dzialało hasło to to wpisalem może w tym jest problem??
 

Lloyd Banks

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Witam mam problem z grą Splinter Cell Double Agent.
Dokładnie problemem jest brak zapisu w tej grze. Wyskakuje mi ze dany nośnik zapisu nie jest dostępny albo wyskakuje mi nazwa jakiegoś pliku. Co robić?
 

ŁukiPL

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Witam!
Mam problem z grą Counter Strike 1.6. Kiedy chcę włączyć grę, nic się nie dzieje, tzn. pojawia się czarny ekran i po chwili wraca ponownie do pulpitu, to wszystko. Nie wiem, co mam zrobić, już odinstalowałem 2 razy, usunąłem plik ClientRegistry.blob, bo przeczytałem na necie, że tak trzeba zrobić i nic. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
 

ŁukiPL

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Rozważam nad kupnem nowego Counter strike'a. Poczekam jeszcze może da się coś zrobić, a jak nie to kupię i tyle.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Ale nie pokazuje się wogóle okienko "uruchamianie Counter-strike"??
Spróbuj reinstall zrobić.
 

ŁukiPL

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Witam!
Mam problem z grą Counter Strike 1.6. Kiedy chcę włączyć grę, nic się nie dzieje, tzn. pojawia się czarny ekran i po chwili wraca ponownie do pulpitu, to wszystko. Nie wiem, co mam zrobić, już odinstalowałem 2 razy, usunąłem plik ClientRegistry.blob, bo przeczytałem na necie, że tak trzeba zrobić i nic. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
Czytałaś to artemis00?
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Duh,sry.
Jak odinstalowywałeś???
Poprzez steam czy usuwałeś folder z grą?
Usuń poprzez steama i nie instaluj z płyty,tylko pobierz ze STEAM.

BTW:Jestem facetem,lol.
 

ŁukiPL

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Witam dzięki wszystkim za pomoc, ale odinstalowałem i zainstalowałem od nowa i wszystko pięknie działa!!!!!
Cieszę się gdyż bardzo lubię tą grę i nie muszę jej kupować na nowo.
Mam nadzieję, że takich problemów z nią nie będzie więcej.
Jeszcze raz dziękuję.
Narazie.

i sorry za to czytałaś. :p
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Ej, ludzie mam problem. Otóż pożyczyłem sobie L2 Interlude od kolegi. Zainstalowałem. Ściągnąłem serwer "Red Dragon". Wypakowałem i wkleiłem do odpowiednich folderów. Gdy włączam grę przez "System" i "L2.exe" wyskakuje mi błąd, że nie może znaleźć: "nophx.dll".
Reinstalowałem już jednak nic to nie daje. Może dałby ktoś uploada z tym plikiem? Z góry thx.
 
Status
Zamknięty.
Do góry